Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Direktorė iškvietė mokyklos valytoją ir prieš visą mokyklą atskleidė moters paslaptį, kurią ji slėpė visą gyvenimą. Prieš visą mokyklą pravirkusi senutė sugebėjo pasakyti tik “ačiū”

Parašė

-

Daugeliui mūsų gimtadieniai, sveikinimai ir dovanos yra kone duotybė, nes net ir vienišiausi žmonės sulaukia artimųjų sveikinimų gimimo dienos proga. Tačiau tiesa yra ta, kad daugybė žmonių savo tokią gražią šventę praleidžia ne tik be vienos dovanos, bet ir be nei vieno sveikinimo. Kai vienoje mokykloje darbintis atėjo vidurinio amžiaus moteris vardu Frances Buzzard, niekas net neįsivaizdavo, kokią paslaptį ji turi.

Reklama

Per daugybę metų moteris tapo mylima kolektyvo nare, nes darbšti moteris ne vieną kartą įrodė, kad yra pasiruošusi padaryti daugiau darbų, nei visi už ją dvigubai jaunesni mokyklos bendruomenės nariai. Su mokiniais ir administracija puikiai sutarianti moteris buvo visų mylima, tad žinia, kad Frances niekada gyvenime nešventė savo gimtadienio pribloškė visus. Mažai kas žinojo Frances asmeninio gyvenimo detales, nes Frances nelabai jomis dalinosi.

Tačiau vieną dieną valgykloje moters kolegė prakalbo apie gimtadienius, o to pokalbio metu senutė prisipažino, kad tai yra svetima jai tema. Moters kolegės buvo priblokštos, nes atrodytų neįmanoma nugyventi tokį ilgą gyvenimą ir nepatirti to gimtadienio šventės džiaugsmo. Administracijai buvo sunku patikėti, kad Frances niekada nepatyrė artimųjų ar kolegų gerumo ir džiaugsmo sulaukus netikėtos gimtadienio staigmenos.

Reklama

Visi žinojo, kad artėjantis Frances gimtadienis šį kartą turi būti kitoks. Valgyklos darbuotoja iš karto paslapčia nuėjo pas mokyklos direktorę, ksu kuria ėmė planuoti slaptą siurprizą mylimai valytojai, kuri per daugybę metų nusipelnė didžiausios ir gražiausios šventės. Artėjant senolės gimtadieniui, kuris turėjo vykti sausio 30-ąją, direktorė ir kiti darbuotojai slapta suorganizavo nemažą renginį mokyklos sporto salėje.

Didelis būrys Frances mylinčių mokytojų ir mokinių papuošė salę, parūpino gimtadienio saldumynais ir dideliais sveikinimų plakatais. Apie siurprizą Frances nežinojo nič nieko, nes visi sugebėjo puikiai išlaikyti paslaptį. Nors mokyklos komanda privalėjo pasveikinti Frances savaite per anksti, nes savo gimtadienio savaitę ji turėjo būti namie,  jos laukianti staigmena buvo ne ką mažiau įspūdinga. Kai visi patyliukais susibūrė salėje, valytoja  buvo pakviesta.

Ji iki pat paskutinės akimirkos manė, kad turi kažką pavalyti, tačiau pilnoje salėje pasigirdo tik garsus šauksmas :“siurprizas”! Žado netekusi moteris iš pradžių nesuprato, kas vyksta, tačiau netrukus ją pakvietė atsisėsti į savo specialų “sostą” ir uždėjo šventinę juostą bei gimtadienio karūną. Netrukus pasigirdo visų garsiai dainuojama “Su gimimo diena” ir buvo parodytas smagus filmukas su Frances nuotraukomis. Salėje buvo daug juoko, džiaugsmo ir šypsenų.

Reklama

Frances pripažino, kad tai yra pirmas kartas jos gyvenime, kai kas nors taip dėl jos pasistengė. Moteris vėliau papasakojo, kad jos gyvenimas visada buvo labai sunkus. Jos šeima užaugo ypatingai vargingai, nešventė ne tik gimtadienių, tačiau net ir didžiųjų metų švenčių. Frances papasakojo, kaip vaikystėje kiekvienais metais Kalėdoms gaudavo vaisių ir riešutų.

Na o gimtadieniai ir jų šventimas sunkiai besiverčiančioje šeimoje tiesiog neegzistavo. Šios pirmosios jos gimtadienio šventės metu moteris užpūtė žvakutes, susmeigtas ant pyragaičių ir šluostė džiaugsmo ašaras. Tą dieną mokykloje ši šventė buvo nufilmuota atminimui, tačiau netrukus vaizdo įrašas pasiekė ir didžiuosius žiniasklaidos kanalus.

Frances istorija ir jos netikėta gimtadienio šventė sujaudino milijonus žmonių, kurie pagyrė mokyklos vadovybę dėl tokio gražaus gesto. Visiems mokiniams taip pat buvo naudinga pamatyti, kaip reikia pagerbti ir pasirūpinti vyresnės kartos žmonėmis.

Būtent to ir trūksta šiandienos mokyklose – praktinių pamokų apie tai, kaip reikia mylėti ir gerbti save supančius žmones, net jei jie tau svetimi. Galiausiai mokyklos bendruomenė gavo puikią progą parodyti, kaip jie vertina ir myli Frances, kuri nusipelno kur kas daugiau, nei vienas gimtadienis gyvenime.

Gimtadienio siurprizo akimirkos vaizdo įraše:

POPULIARU