Sutuoktinis visą gyvenimą kontroliavo žmonos išvaizdą, tačiau tai, kaip pasikeitė moters įvaizdis po vyro mirties, abstulbino visą pasaulį - dabar ji džiaugiasi pasiektu rekordu - Pertraukėlė.net - Tavo laisvalaikiui

ĮDOMU

Sutuoktinis visą gyvenimą kontroliavo žmonos išvaizdą, tačiau tai, kaip pasikeitė moters įvaizdis po vyro mirties, abstulbino visą pasaulį – dabar ji džiaugiasi pasiektu rekordu

Parašė

-

Laiko tėkmė yra kone natūraliausias ir labiausiai neišvengiamas gamtos dėsnis, koks egzistuoja. Laikas, kuris nesustoja, taip pat su savimi neša pokyčius, kuriuos kuria besikeičianti ir progresuojanti visuomenė. Nors su kai kuriais pokyčiais mes ne visi galime sutikti ir priimti, pasipriešinti jiems yra ne ką mažiau sunku.

Pavyzdžiui, moterys nuėjo ilgą kelią lygiavertiškumo link, dabar jos turi tiek pat teisių ir laisvių, kaip ir vyrai, ko negalima buvo pasakyti prieš 100 ar net mažiau metų. Kadaise moteris buvo labai priklausoma nuo vyro, taip pat ji buvo priklausoma nuo vyro kontrolės. Tą labai gerai prisimena šios istorijos herojė.

Charlotte Guttenberg negali pasakyti, kad buvo nelaiminga savo santuokoje. Ji mylėjo savo vyrą, su kuriuo praleido daug laimingų metų. Tačiau ji gerai prisimena, kaip jos vyras griežtai kontroliavo jos norus, pavyzdžiui, pasidaryti mažą tatuiruotę. Jis visada sakydavo žmonai, kad jokia moteris negali turėti tatuiruočių, kad tai nemoteriška ir negražu. Jis tą sakė net nepaisant to, kad pats turėjo keletą tatuiruočių.

  Charlotte prisimena, kaip visada norėjo tatuiruotės, tačiau būti gera žmona ji norėjo labiau, todėl klausė vyro ir nesileido pildyti savo slaptų norų. Kai Charlotte tapo našle, ji prisiminė apie savo senas užgaidas. Ji pati suprato, kad noras turėti tatuiruotę per šitiek dešimtmečių niekur nedingo ir neišblėso, todėl jai buvo aišku, kad tai nebuvo šiaip naivi užgaida, o nuoširdus jos noras.

Savo pirmojo gimtadienio po vyro mirties proga Charlotte pasidovanojo sau tatuiruotę. Pajutusi laisvės skonį ir euforiją nuo to, kad jos kūnas pagaliau turi laisvę būti toks, kokio nori būtent ji, Charlotte negalėjo sustoti. “Tai buvo žingsnis, pakeitęs mano gyvenimą” – apie pirmą tatuiruotę kalba dabar jau 73-erių moteris.

Po pirmosios ji suprato, kad nori daugiau, o jos sustabdyti nebuvo kam. Veikiau atvirkščiai – jos gyvenime atsirado nauja meilė – visiška pirmojo vyro priešingybė. Charles Helmke buvo taip pat senjoras, kuris savo gyvenimo antrojoje pusėje pajuto laisvę daryti ką nori ir nebematė būtinybės kreipti dėmesio į tai, ką mano apie jį kiti.

Šiandien ši pora atrodo kaip likimo suvesta. Per pastaruosius 10 metų Charlotte tapo labiausiai tatuiruota senjore pasaulyje. Jos kūną dengia 92- procentai tatuiruočių. Tokį pat Gineso rekordą turi ir jos dabartinis vyras Charles.

Kiekviena tatuiruotė ant mano kūno turi ypatingą reikšmę. Kai kurie žmonės kolekcionuoja meno kūrinius, o aš kolekcionuoju juos ant savo kūno. Visas mano kūnas nusėtas ypatinga istorija” – su šypsena pasakoja Charlotte. Jos pokyčiai iš paprastos namų šeimininkės į viso kūno tatuiruotėmis padabintą moterį tikrai apstulbino visą pasaulį, tačiau tuo pat metu ir įrodė – mūsų dienomis laisvė daryti ką nori yra vertingiausia.

Charlotte pajuto ne tik laisvę nuo vyro kontrolės, tačiau ir laisvę visuomenėje. Šiandien moteris neprivalo būti įsprausta į rėmus, ji yra tokia pat laisva kaip ir bet kuris kitas žmogus. Plius, tatuiruodama savo kūną ji nedaro absoliučiai jokios žalos kitam žmogui, todėl tikra tiesa, kad tai yra tik jos asmeninis reikalas.

Charlotte džiaugiasi, kad dabar prie jos gatvėje sustoja ir noriai bendrauja su ja daug jaunų žmonių. Būtent jaunimas, kuris jaučia didžiausią atskirtį su vyresniąja karta, randa bendrą kalbą su Charlotte ir svajoja, kad daugiau brandaus amžiaus žmonių būtų tokie laisvi ir nevaržomi, kaip ji. Be abejonės, tatuiruotės ir jų kiekis yra skonio reikalas.

Charlotte istorija yra ne reklama tatuiruočių salonams, o veikiau pripažinimas žmogaus laisvei ir teisei pasirinkti daryti tai, ką nori, juolab, kai tai niekam nekenkia. Kad ir kokį požiūrį turėtume į taturuotes, šaunu matyti, kad brandaus amžiaus žmonės ieško galimybių paįvairinti savo gyvenimą išpildydami savo senas svajones. Prisiminkime, kad laimingais mus padaryti galime tik mes patys.

POPULIARU

© 2021 Pertraukele.net - be raštiško sutikimo kopijuoti ar kitaip atgaminti turinį draudžiama