Prisijunkite prie mūsų

Patarimai

Visi manęs dažnai klausia, kodėl parduotuvėje perku indaplovės tabletes, nors namuose indaplovės nėra. Visa nustemba sužinoję, kokiems darbams ši priemonė yra išsigelbėjimas

Parašė

-

Kadaise indaplovės buvo iš tiesų prabangos dalykas, o indus, prikepusius puodus ir keptuves privalėjome ilgai ir nuobodžiai šveisti rankomis. Dabar šis buities prietaisas yra kas antruose namuose, nes indaplovė iš tiesų palengvina buitį. Savo mažame bute indaplovės neturiu, tačiau visada praeinu pro indaplovėms skirtos buitinės chemijos skyrių ir nepraleidžių akcijos indaplovių tabletėms.

Reklama

Pirmą kartą buvau skeptiška ir bijojau naudoti tabletes valant kokius nors paviršius, tačiau dabar aš naudoju jas ir vonioje, ir virtuvėje ir valant paviršius visuose namuose. Štai ką galite padaryti ir jūs buityje su indaplovės tabletėmis.

Visada prisiminkite – valant su bet kokia koncentruota chemine medžiaga būtina dėvėti gumines pirštines!

Indaplovės tabletės yra puikus koncentruotas valiklis orkaitei, prikepusiems riebalams prie stiklo, sienelėms ir apdegusioms skardoms valyti. Valyti orkaitės patinka tikrai retam žmogui, o to priežastis yra labai aiški – labai dažnai tiesiog neįmanoma paprastais būdais nugramdyti įsisenėjusių nešvarumų. Tačiau indaplovės tabletė yra puikus būdas atsikratyti prikepusių riebalų.

Reklama

Paprasčiausiai pasiimkite indą su šiltu vandeniu. Švelniai suvilgykite tabletę vandenyje ir švelniai šveiskite nešvarumus. Karts nuo karto vėl suvilgykite tabletę, kai šlapias jos sluoksnis nusigramdo. Nustebsite, kaip lengvai dings nešvarumai. Plaunat orkaitės sieneles patartina ištirpinti indaplovės tabletę šiltame vandenyje, ir naudojant kempinėlę šiuo tirpalu švelniai šveisti.

Plauti įsisenėjusius nuodegulius ant kepimo skardos yra dar lengviau, nes tereikia ištirpdyti indaplovės tabletę šiltame vandenyje ir leisti skardoms pamirkti pusvalandį ar valandą. Tas pats galioja ir prikepusioms keptuvėms ar puodams. Tiesiog užmerkite juos šiltame vandenyje su ištirpinta tablete. 

Indaplovės tabletės yra puikus dezinfekantas jūsų šiukšliadėžei. Ištuštinus šiukšlių dėžę tikrai nėra malonu kišti į ją rankas ir jas šveisti. Jei šiukšliadėžė neturi jokių skylių, įpilkite į ją verdančio vandens ir įmeskite ten indaplovės tabletę. Leiskite tirpalui pastovėti, o po kurio laiko išpilkite vandenį ir nusausinkite. Vualia!

Reklama

Indaplovės tabletes daro stebuklus net vonios kambaryje. Jei kartais jums pasibaigtų tualeto skystis, galite drąsiai į vandenį tualete įmesti tabletę ir leisti jai padaryti savo darbą. Pamatysite, kad indaplovių tabletės susitvarko labai gerai ir su kalkėmis, ir su nešvarumais. 

Galbūt nustebsite sužinoję, kad galite įmesti indaplovių tabletę ir į skalbyklę. Gera šeimininkė visada prisimena, kad tokie prietaisai, kaip skalbyklė, su laiku kaupia savyje nemažai nešvarumų. Profilaktiškai bent kartą į mėnesį būtina paleisti tuščią skalbyklę su karščiausiu vandeniu tam, kad išsiplautų susikaupę nešvarumai, keliantys blogą kvapą.

Bėda ta, kad dažnai pamirštame tai padaryti iki tol, kol ištraukiame “švarius” skalbinius su kvapeliu. Įmeskite į tuščią būgną tabletę ir paleiskite karščiausią programą. Yra šeimininkių, kurios parodė, koks vanduo išbėga po tokios “dezinfekcijos”. Tikrai šlykštus vaizdelis! Tačiau po tokio valomojo skalbimo nešvarumų nelieka, tad galima toliau džiaugtis švariais skalbiniais. 

Galiausiai indaplovių tabletes tikrai saugiai galima naudoti visiems paviršiams namuose. Reikia į buteliuką su purškiamu antgaliu supilti šilto vandens ir į ją sutrupinti tabletę. Toks valiklis puikiai tinka nuvalyti paviršius virtuvėje, lentynas šaldytuve, dulkes nuo spintelių ir t.t. Nepatartina naudoti ant medžiaginių paviršių. 

Bonusinis patarimas – nesu dar jo išbandžiusi, tačiau skaičiau pozityvių atsiliepimų. Jei kieme ar garaže turite išsiliejusio tepalo žymių, pabandykite jas pašveisti su sudrėkita indaplovės tablete. Jei dėmė dar „šviežia“, kačių kraikas arba krakmolas gali puikiai sugerti tepalų perteklių. Kai perteklių pašalinate, sunaudokite vieną ar dvi tabletes ir pašveiskite tą vietą. Palikite pašveistą vietą pusvalandžiui ir vėliau nuplaukite viską šiltu vandeniu. Nežinau, ar šis triukas veikia, tačiau tikrai žinau, kad jei iškiltų tokia situacija, aš pasinaudočiau šiuo būdu!

Tikimės, kad šiandien sužinojote kažką naujo ir naudingo! 

POPULIARU