Atlikėjas Jon Bon Jovi yra mylimas už muzikinę jo kūrybą, tačiau net ir dideli fanai nežino to, kuo be muzikos užsiima vyras, panaudodamas savo žinomumą ir pinigus - Pertraukėlė.net - Tavo laisvalaikiui
Atlikėjas Jon Bon Jovi yra mylimas už muzikinę jo kūrybą, tačiau net ir dideli fanai nežino to, kuo be muzikos užsiima vyras, panaudodamas savo žinomumą ir pinigus
Jon Bon Jovi dainas gali užtraukti net tie, kurie nėra dideli jo muzikos fanai. Daina “It’s my Life” yra įsišaknijusi atmintyje net tų, kurie buvo dar labai maži, kai ši daina pasirodė. Jon populiarumo viršūnėje praleido ne vieną dešimtmetį, pradėjęs karjerą dar 1982-aisiais, tačiau nenustoja savo aistros muzikai puoselėti ir dabar.
2020-aisiais muzikantas išleido naujausią albumą, kuris tikrai net nėra paskutinis muzikanto planuose ateičiai. Tačiau net ir didžiausi šio atlikėjo muzikos fanai tikriausiai neįsivaizduoja, ką Jon Bon Jovi veikia gyvenime, kai neįrašinėja dainų studijoje. Šlovė, kurią jam atnešė jo neabejotinas talentas, suteikė ne tik žinomumą visame pasaulyje, bet ir milžinišką turtą.
Tikrai ne vienas iš mūsų pagalvoja, kad milionieriai tiesiog privalo dalį savo turtų skirti labdarai ir padaryti kažką dėl visuomenės nuskriaustųjų. Šiandien tokių milijonierių yra milijonai, tačiau retas užsiima tikrai aktyvia geranoriška veikla, skirta benamiams ir vargstantiems. Nustebsite tikriausiai sužinoję, kad Jon Bon Jovi jau beveik 16 metų padeda likimo nuskriaustiems benamiams.
Tačiau ne dalindami jiems po sumuštinį gatvėje. 2006-aisiais įsteigtas JBJ Soul Foundation – tai labdaros fondas, finansuojamas išskirtinai atlikėjo ir jo žmonos. Pirmieji šios labdaros projektai buvo ne kas kita, o naujų namų suteikimas benamiams ir skurdą išgyvenančioms šeimoms. Ši žvaigždė pirko nekilnojamąjį turtą ir perdarinėdavo jį į butus benamiams.
Tai buvo panašu į prieglaudą, tačiau šioje vietoje žmonės galėjo apsistoti ir ilgiau, gauti tinkamą psichologinę ar teisinę pagalbą sprendžiant problemas ir padėti naują gyvenimo žingsnį. Jon Bon Jovi ir jo žmonai Dorothea neužteko vien šio projekto, tad jie nusprendė plėstis. 2016-aisiais dainininkui ir jo žmonai kilo idėja įsteigti unikalius restoranus.
Juose galima bus valgyti benamiams, mainais už savanorystę. Tame pačiame restorane galėtų lankytis ir įprastiniai mokūs klientai, kurie susimokėję už savo maistą galės tuo pačiu parūpinti sekančią nemokamą maisto porciją vargstantiems. Pora sukūrė savotišką “ekosistemą” – klientai gali ir maloniai praleisti laiką, pavalgyti, o tuo pačiu prisidėti prie pagalbos skurstantiems.
Benamiai ir kiti vargstantys tuo pačiu gali gauti skanaus ir maistingo maisto, tačiau ne kaip tiesiog auką, o užsidirbti pavyzdžiui išplaunant indus. Dainininkas įrodė, kad benamiai jaučiasi kur kas geriau, kai jie tampa bendruomenės dalimi ir kai gali savo laiką ir jėgas skirti nedideliam darbui. Visi matė, kad tai kelia žmonių savivertę ir skatina juos judėti pirmyn.
Šiai dienai garsus dainininkas įsteigė jau 3 tokius restoranus, kuriuos jis pats asmeniškai lanko ir prižiūri. Atrodytų, kad jis galėjo tiesiog viską palikti savo žmonai ar pavaldiniams, tačiau Jon šventai tiki šia veikla ir aktyviai joje dalyvauja. Kartais taip aktyviai, kad net tampa indu plovėju savo restorane.
Pandemijos metu restoranai buvo uždaryti svečiams, tačiau niekada nesustabdė maisto gamybos išsinešimui. Štai tada, kai darbuotojų kiekis buvo sumažėjęs, o darbo buvo vis vien daug, pats Jon stojo prie plautuvės ir plušėjo kartu su savo komanda.
Jon Bon Jovi ir jo žmonos unikalus veiklos modelis leidžia visiems, kam to reikia, pavalgyti maistingo skanaus maisto ir už jį atsilyginti savanoryste arba minimalia auka. Iš pradžių visi manė, kad ne pelno siekiantis restoranas yra kažkas neįmanomo, tačiau yra labai daug žmonių, kurie noriai ten apsilanko, aukoja ir taip palaiko gerą ir labdaringą idėją.
Ši dainininko ir jo partnerės veikla tikrai yra stebinanti ir labai verta pagarbos. Dar labiau šis žmogus vertas žinomumo apie tai, ką jis dar gero kuria be savo muzikos. Jon Bon Jovi yra puikus humanitaro pavyzdys kitoms žvaigždėms, kurie vis dar nežino, kaip galima pasidalinti savo pertekliumi su vargstančiais. “Jei negalite pamaitinti šimto alkanųjų, tuomet pamaitinkite bent vieną iš jų.” – Motina Teresė
You must be logged in to post a comment Login