Vos pusę kilogramo sveriančios, per anksti gimusios mergaitės gyvybė kabėjo ant plauko. Tada vienas iš gydytojų įdėjo kūdikį į plastikinį maišelį - Pertraukėlė.net - Tavo laisvalaikiui

Istorijos

Vos pusę kilogramo sveriančios, per anksti gimusios mergaitės gyvybė kabėjo ant plauko. Tada vienas iš gydytojų įdėjo kūdikį į plastikinį maišelį

Parašė

-

Kai šeimos sulaukia tokio didelio stebuklo, kaip vaikelio laukimas, prasideda didelio džiaugsmo ir planų kupinas etapas. Poros pradeda planuoti vaikų kambarį, perka daiktus, planuoja gimdymo procesą ir kokie gydytojai bus šalia jų lemtingą akimirką. Tačiau staiga viskas griūva, o tai nebūna jau taip retai. Kaip sakoma, žmogus planuoja, o Dievas juokiasi.

Sharon Grant tikrai nesitikėjo, kad jos nėštumas bus kitoks. Ji tikėjosi, kad mažylę kaip įprasta išnešios be problemų 40 savaičių, kad mažylė ateis taip, kaip planuoja jos mama ir medikai. Tačiau mažoji Pixie nusprendė pasirodyti į šį pasaulį labai anksti. Taip per anksti, kad jos gyvybė kabojo ant ploniausio ir silpniausio plauko.

Gydytojai sakė Sharon, kad mažoji Pixie gali neišgyventi net sekančios valandos. Pixie gimė 28-ąją nėštumo savaitę. Ji svėrė vos pusę kilogramo. Medikai laiku pastebėjo, kad mergaitė gimdoje nustojo augti ir greitai pradėjo silpnėti jos gyvybės rodikliai. Cezario pjūvio metu ji buvo išlaisvinta iš gimdos, kuri nebebuvo saugus “guolis” mažylei vystytis iki gimimo.

Pixie buvo nuvežta į reanimaciją. Iki tol nebuvo duomenų apie išgyvenusius tokio amžiaus ankstukus, todėl gydytojai praktiškai nežinojo, kaip padėti mažylei išgyventi ir užaugti. Visos medicininės galimybės buvo išbandytos ir suteiktos. Dabar buvo pačios Pixie eilė kovoti už save ir savo gyvybę. Ji buvo ne didesnė už mamos delną.

Ji buvo per maža net kai kuriai medicininei įrangai, kuri buvo būtina siekiant išsaugoti jos gyvybę. Vienas iš gydytojų tada nusprendė griebtis labai banalaus, keisto ir labai buitinio sprendimo būdo. Tam, kad mergaitei būtų šilta ir jos kūnelio temperatūra nekristų, ją įdėjo į paprasčiausią plastikinį maišelį. Tokį maišelį, į kurį kasdien dedamės sumuštinius į darbą.

Tai buvo neįtikėtina, tačiau triukas suveikė. Mažylės gyvybės rodikliai gerėjo, jos būklė darėsi vis labiau ir labiau stabili. Atsirado viltis, kad iš tiesų visa situacija gali baigtis laimingai. Šis metodas buvo beprotiškas medikų bendruomenėje, tačiau mažai pacientei jis atliko darbą labai gerai. Sharon bijojo dėl savo ką tik gimusios mergaitės, bet tikėjosi, kad gydytojai žinojo, ką jie daro.

Net 18 dienų mama negalėjo net paliesti savo dukters. Tačiau po kurio laiko mažylė vis stiprėjo ir Sharon pagaliau galėjo į rankas paimti savo ilgai lauktą dukrą. Pixie istorija labai plačiai nuskambėjo Jungtinėje Karalystėje, o vėliau ir visame pasaulyje. “Mergaitės maišelyje” nuotraukos bus išsaugotos istorijoje, nes tai buvo sėkmingas, nors ir labai netikėtas medikų sprenimas.

Mergaitė augo žaibišku greičiu ir neilgai trukus ji jau buvo namie su šeima. Vėliau buvo publikuotos nuotraukos, kai mergaitei buvo jau 2-3 metukai. Ji niekuo nesiskiria nuo savo bendraamžių – ji energinga, greita ir žaisminga mergaitė. Ekscentriškas gydytojų sprendimas buvo lemtingas faktorius, kuris išgelbėjo mergaitei gyvybę.

Pixie dabar yra viena tų mažylių, kuri atstovauja ypač anksti gimusiems kūdikiams. Ji yra gyvas įrodymas, kad viskas įmanoma. Džiugu, kad gyvename moderniais laikais, kai medicina yra pasiekusi labai daug. Nors gydytojai dar nėra visagaliai, tačiau kiekvieną dieną jie padeda žmonėms vis daugiau ir daugiau. 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

POPULIARU

© 2021 Pertraukele.net - be raštiško sutikimo kopijuoti ar kitaip atgaminti turinį draudžiama