Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Benamė mama su dviem vaikais nakvojo sodo pašiūrėje ir turėjo paskutinius 12 dolerių. Ji net neįsivaizdavo, kad 8-metis sūnus, paprašęs visus pinigus duoti jam, pakeis jų gyvenimą

Parašė

-

Labai dažnai kalbant apie benamystę stebimės, kaip galima nusiristi iki tokio dugno. Tačiau realybė yra tokia – jei neturime artimųjų, jei neturime tvirto valstybės palaikymo, benamiu be skatiko kišenėje galima tapti taip lengvai, kaip spragtelti pirštais. Tuo įsitikino tūkstančiai žmonių, kuriuos nokautavo atėjusi pasaulinė pandemija. Milijonai žmonių prarado savo darbus, o tie, kurie neturėjo (ar net turėjo!) santaupų, greitai jas išsekino ir susidūrė su baisia realybe – gyvenimu gatvėje.

Reklama

Vieniša mama vardu Berenice Pacheco patyrė didelį smūgį, kurio ji nesitikėjo. Ji vienu metu prarado abu savo darbus, kurie buvo vienintelis jos ir jos vaikų pajamų šaltinis. Moteris negalėjo mokėti nuomos, tad tapo bename. Ji glaudėsi pas draugus, benamių prieglaudose ir tuo pat metu ieškojo darbo. Galiausiai ji rado pažįstamus, kurie galėjo pasiūlyti jai variantą – jie galėjo nakvoti sodo pašiūrėje.

Tai buvo vos keletos kvadratinių metrų pastatas, kuriame buvo sudėtinga gyventi, tačiau Berenice džiaugėsi bent tuo, ką gavo. Kartu su ja gyveno 8-metis sūnus Aaron ir 2 metukų dukra Alani. Kadangi jos vaikai yra pakankamai maži, mama nežinojo, kaip paaiškinti jiems, kokioje situacijoje jie dabar yra, kodėl jie nakvoja sodo pašiūrėje, kodėl mama negali nupirkti vaikams ledų karštą dieną.

Reklama

8-metis berniukas irgi mamos prašė pinigų, kad galėtų nusipirkti ar ledų, ar traškučių su sūriu. Nekalti sūnaus prašymai tiesiog plėšė mamos širdį į šipulius, tačiau ji turėjo sūnui pripažinti, kad visai šeimai šiai dienai liko vos 12 dolerių. Berenice matė, kaip jos sūnus susikaupė ir pradėjo labai intensyviai kažką galvoti. Ji nustebo, kai jis paprašė visus likusius pinigus duoti jam. Aaron sugalvojo už paskutinius pinigus nusipirkti 8 augalus, kuriuos jis ruošėsi parduoti.

Dar tą pačią dieną pardavęs juos, berniukas šeimai uždirbo 4 dolerius pelno. Jis pajuto didelį entuziazmą ir panoro pakartoti visą procesą. po kelių dienų šeima skelbė savo nuotraukas internete ir kvietė vietinius gyventojus užsukti ir palaikyti Aaron mažytį versliuką. Jis ir toliau pirko ir perpardavinėjo augalus kol savo sąskaitoje jau sukaupė 200 dolerių. Niekas net neįsivaizdavo, kad šeimos istoriją išgirdusi bendruomenė pradės masiškai plūsti pas juos ir gaudami naudą, žmonės prisidės prie šeimos gerovės kūrimo.

Aaron idėja ir užsispyrimu padėti savo šeimai susižavėjo greit tūkstančiai žmonių, kurie padėjo ne tik pirkdami augaliją, tačiau sukūrę ir lėšų rinkimo kampaniją. Niekas net slapčiausiose svajonėse nesitikėjo, kad 8-mečio ideja taps pačiu tikriausiu verslu, sugebančiu išlaikyti sunkumus patiriančią šeimą. Geri žmonės iš viso pasaulio aukojo šeimai pinigus, o sąskaitoje netrukus susikaupė milžiniška pinigų suma.

Reklama

Ji leido Berenice ir jos vaikams išsinuomoti naują butą ir tęsti Aaron veiklą jau kur kas didesniu mastu. Bene jauniausią Los Andželo verslininką palaikė ne tik paprasti žmonės, bet ir vietinė policija ir asmenys iš tolimesnių apylinkių. Visi žmonės galėjo matyti berniuko Instagram profilį, kur jis pavergė dešimčių tūkstančių žmonių širdis. Niekas nesitikėjo, tačiau iš pradinio tikslo surinkti 1000 dolerių, šeima sulaukė įspūdingos 50 000 dolerių sumos.

Pagerėjusi šeimos finansinė situacija taip pat reiškė, kad antra Aaron sesutė, gyvenanti Meksikoje su močiute, gali pagaliau atvykti irgi į Ameriką ir gyventi su savo broliu ir seserimi. Geriausia šios istorijos dalis yra ta, kad mažas berniukas sugebėjo savo paprastomis idėjomis ištraukti šeimą iš skurdo. Aaron išplėtė savo verslą ir dabar pardavinėja daugybę įvairiausių augalų, o savo darbą jis atlieka naujų namų garaže.

Sumanaus berniuko dėka, šeima dabar gali gyventi saugiai, ramiai ir jaukiai. Viskas pavyko tik dėl to, kad berniukas turėjo aistrą augalams ir neįprastą tokio amžiaus berniukams verslumo gyslelę. Tačiau čia Aaron planai nesustoja – ateityje jis svajoja kurti unikalius Nike sportbačius o pabaigus mokyklą mokytis teisės ir tapti teisėju.

Iš šio berniuko istorijos įkvėpimo pasisėmė tūkstančiai suaugusiųjų. Daugelis pripažino, kad jiems kartais trūksta jaunatviško kūrybiškumo ir drąsos pradėti kažką naujo. Ši šeima neturėjo ką prarasti, o įgijo daug. Net pačiu sunkiausiu metu galima atrasti dalelę vilties ir jėgų judėti toliau ir kovoti už save ir savo artimuosius.

Tebūnie ši istorija tampa įkvėpimu visiems mums, kad net ir neramiausiais laikais, galima surasti jėgų ir noro kažką daryti ir siekti savo svajonių, nepaisant savo amžiaus ar galimybių. 

POPULIARU