Prisijunkite prie mūsų

ĮDOMU

Moteris į internetą įdėjo skelbimą apie parduodamą sofą. Ji pakraupo, kai gavo šimtus žinučių su grasinimais ir piktais komentarais ir tada suvokė, ką pridarė

Parašė

-

Šiandien internete galima nusipirkti visko. Maisto produktų, prekių, paslaugų, įgyti išsilavinimą ir t.t. Internetas yra puikus įrankis atsakingose rankose. Tačiau labai jau dažnai susiduriame su žmonėmis, kurie panaudoja jį visai nesuprantamiems dalykams. Kartais net vienas neteisingas mygtuko paspaudimas gali sugriauti tavo gyvenimą, arba atvirksčiai – padaryti tave socialinių tinklų žvaigžde.

Reklama

Ši istorija yra apie tai, kaip norėdama padaryti labai paprastą dalyką internete, viena mergina raudonavo prieš visą pasaulį. Lucy norėjo tik parduoti savo naudotą sofą internete. Ji įkėlė skelbimą į Facebooke esantį turgelį ir laukė susidomėjusių pirkėjų. Tačiau jai pasidarė net silpna, kai ji gavo pirmąsias pasipiktinimo ir grasinimų žinutes.

Merginą vadino monstre ir pabaisa dėl to, ką ji nori padaryti. Nesupratusi, apie ką kalba, Lucy pasimetė. Tačiau netrukus ji juokėsi pro ašaras ir galvojo, kaip ištaisyti savo klaidą. Keldama į skelbimą sofos nuotraukas, ji įdėjo ir savo mažylio sūnaus nuotrauką. Blogiausia buvo tai, kad Lucy nepasistengė parašyti išsamaus skelbimo, nes manė, kad naudotos sofos aprašyti jai nereikia.

Reklama

Vienintėlis dalykas, kurį ji parašė skelbime, buvo tai: “Pasiimkite kuo greičiau”. Be abejonės, Lucy norėjo kuo greičiau atsikratyti nereikalingos sofos, o ne sūnaus. Be abejonės, internautai buvo sutrikę ir nesuprato, ar tai pokštas, ar rimtas skelbimas. Lucy suprato, kad jos klaida kainuos daug po to, kai ją užplūdo žinutės.

Jos skelbimu pradėjo dalintis žmonės, taip dar labiau keldami pasipiktinimą ir nesupratimą. Lucy ištrynė skelbimą, tačiau jau buvo vėlu – ji tapo interneto sensacija vos per valandą, o apie jos skelbimą greitai rašė jau ir socialinės žiniasklaidos puslapiai. Nors Lucy tikrai tokio dalyko daugiau nenorėtų pakartoti, nes patirtis nebuvo pati maloniausia, tai buvo puikus marketingas – jos sofą nusipirko jau kitą dieną.

Internete galime pamatyti dugybę kuriozų. Vienas neteisingas mygtuko paspaudimas ir jau turime naują „žvaigždę“, apie kurią visi kalba. Būkime atidesni ir kruopščiau tikrinkime ką keliame į interneto platybes, kad vieną dieną netektų raudonuoti kaip šiai mamai. 

POPULIARU