Prisijunkite prie mūsų

Patarimai

Daugiau nemokėkite pinigų už dovanų pakavimą! Šiais lengvais būdais naudojuosi ne tik prieš Kalėdas, bet ir ištisus metus kitoms progoms. VIDEO

Parašė

-

Artėja tas ilgai lauktas metų laikas, kai artimuosius ir draugus džiuginsime dovanomis. Kalėdos iš tiesų yra nuostabus metas, tačiau kalėdinę karštinę ne kiekvienas sugeba įveikti be problemų. Todėl jau seniai patariama žmonėms pasiruošti dovanas iš anksto. Taip išvengsite bereikalingų spūsčių prekybos centruose ir turėsite daugiau laiko joms supakuoti.

Reklama

Nežinau kaip jums, tačiau man dovanų pakavimas yra smagus užsiėmimas, kuris dažniausiai baigiasi sugadintais nervais. Aš kruopščiai pasiruošiu visą darbo vietą, tačiau sunkiausia būna tada, kai tenka jau klijuoti lipnią juostą prie dovanų popieriaus ir galutinis rezultatas nepavyksta. Tai atpjaunu per mažai popieriaus, tai nelygiai sulankstau kampučius ir dovana neatrodo estetiškai.

Taip be abejonės galite patikėti dovanų pakavimą profesionalams parduotuvėse, kurios teikia tokią paslaugą. Tačiau šiandien pasidalinsime puikiu video ir kitomis instrukcijomis, kaip supakuoti bet kokios formos ar dydžio dovaną, gražiai, be vargo ir visai ne taip, kaip jas pakavote iki šiol!  

Reklama

Be abejonės jums reikės pakavimo popieriaus ir lipnios juostos, žirklių. Galite naudoti dvipusę lipnią juostelę – taip jūsų dovana atrodys dar labiau nepriekaištingai. 

Egzistuoja pačios įvairiausios dovanų pakavimo technikos, kurios plinta po pasaulį. Daugiau nereikia nuobodžiai pakuoti savo dovanos lyg siuntinį.

Šiandien galite išmokti pakuoti jas taip, kad jums gali neprireikti jokių kitų papuošimų ar kaspinų. Popieriaus lankstymo technikos leidžia savaime sukurti gražias dovanas. Šias technikas išmokę, visada galėsite nustebinti ir draugus bei artimuosius gimtadienio ar bet kokia kita proga. 

Kalėdinėms dovanoms aš labai dažnai renkuosi kalėdinius papuošimus. Žalius arba raudonus kaspinus, pagaliuko formos saldainius ar net gyvos eglės šakelę. Labai estetiškai atrodo ir paprastos virvelės, prie kurių dar galima pririšti kokį skanėstą.

Reklama

Leiskite pasireikšti jūsų fantazijai. Išsisaugojusi šį video aš daugiau niekada neieškau kitų informacinių gidų, kaip supakuoti dovanas. Tą siūlau padaryti ir jums – išsisaugokite šį įrašą ir pasidalinkite juo su draugais. 

Visas video su instrukcijomis čia:

POPULIARU