Prisijunkite prie mūsų

Patarimai

Pabudus gamtai, bunda ir erkės. Vyras pademonstravo du genialius būdus, kuriais jis naudojasi traukdamas erkes, įsisiurbusias sūnui, o jo patarimai paplito kaip virusas

Parašė

-

Pabudus gamtai, šiltėjant orams, su atėjusia vasara aktyvėja ir visa gyvūnija. Tačiau tuo pačiu bunda ir gyviai, kurių nemėgsta dauguma gamtą mylinčių žmonių – erkės. Nors labiausiai bijome jų vasaros metu, ruoštis šiltajam sezonui pravartu dar pavasarį. Be abejonės, geriausia yra pasiskiepyti prieš ligas, kurias platina šie maži parazitai.

Reklama

Tačiau kaip ir šimtus metų iki šiol, taip ir dabar, galima pasikliauti erkių šalinimo būdais, o šiandien parodysime porą tokių būdų, kuriais pasidalino vyras, kuriantis vaizdo įrašus Youtube platformoje. Erkės įkandimo ir įsisiurbimo neišvengia net ir tie, kas yra pasiskiepiję. Tačiau šį vabaliuką reikia bet kokiu būdu pašalinti iš odos, tad šie patarimai tiks visiems. 

Visiems žinoma, kad traukti erkes iš odos reikia atsargiai, stengiantis ištraukti visą erkės kūną, nepaliekant odoje nei erkės galvos, nei jos kitų kūno dalių. Dabar parduotuvėse parduodami įvairūs plastikiniai įrankiai, kurie padeda lengviau ištraukti erkę iš odos, tačiau juk kiekvienam būna taip, kad tokius daiktus pametame ir neturime su savimi reikalingą akimirką. 

Reklama

Šeima iš Kijevo jau keletą metų kuria įvairius video su patarimais apie buvimą gamtoje, statybos darbus ir t.t. Tačiau populiariausi Vitaliko ir Justinos bei jų vaikų video buvo būtent apie erkes. Kodėl? Nes Vitalikas pasidalino dviem genialiais būdais, kaip ištraukti erkes neturint tam priemonių. Pirmas video, kuris iki šiandien yra peržiūrėtas jau 13 milijonų kartų buvo panaudojant paprasčiausią plastikinį butelį.

Daug gamtoje būnanti šeima visada su savimi turi specialią priemonę traukti erkėms su V formos tarpeliu. Tačiau Vitalikas parodė, kaip tokį pasigaminti vietoje tiesiog iš plastikinio butelio. Jis peiliu nupjovė nedidelę plastiko juostelę, kurios gale jis išpjovė V raidės angą. Ir viskas!

Tai buvo savadarbė replika to paties plastikinio daikto, kokį galima nusipirkti už keletą eurų parduotuvėje. Tada jis gyvai pademonstravo, kaip juo reikia apgaubti erkę ir švelniais judesiais sukti plastikinį savadarbį įrenginį. Netrukus erkė buvo ištraukta nepalikus jokių jos likučių.

Reklama

Kitas jo video sulaukė dar daugiau populiarumo. Įsivaizduokite, kad esate prie ežero ir būtent ten jums įsisiurbė erkė. Neturite nieko, tik savo rankšluostį. Vitalikas parodė, kad ir tai – ne bėda. Ištraukite iš drabužio ar rankšluosčio vieną siūlą.  Jį nurovus Vitalikas užriša vieną mazgą ne iki galo ir palieka kilpą.

Uždėjęs kilpą ant erkės kūno, jis užveržė prieš tai surištą viengubą mazgą. Labai svarbu užtraukti mazgą tvirtai, tačiau ne per tvirtai, nesutraiškant siūlu erkės. Siūlu apgaubus erkę, vyras pradeda tarp pirštų švelniai sukti abu siūlo galus. Tokiu būdu jis vėl švelniai ir pilnai išsuko ir ištraukė įsisiurbusį parazitą, nepalikęs nei vienos jo kūno dalies odoje.

Tikimės, kad Vitaliko patarimai jums patiko, jūs peržiūrėsite jo video, esančius žemiau ir juos išsisaugosite bei pasidalinsite su kitais. Geriau žinoti, kaip išsisukti iš situacijos, nei nežinoti! 

Abu naudingi video štai čia:

POPULIARU