Prisijunkite prie mūsų

Sveikata

Internetas siaučia po to, kai mama pasidalino būdu, kaip ji vonioje gydo savo mažylio peršalimą. Moters padarytos nuotraukos yra šlykščios, tačiau įrodo – tai veiksminga

Parašė

-

Rūpintis ir padėti sergančiam suaugusiam žmogui yra sudėtinga, ką jau sakyti apie tai, kaip sunku ir baisu yra tada, kai serga tavo kūdikis. Ypač sudėtinga tada, kai ši patirtis tiek mamai, tiek jos mažyliui, yra pirmoji. Mažų vaikučių imunitetas yra silpnas, todėl net paprasčiausią peršalimą jie išgyvena sunkiai.

Reklama

Jie nemoka išpūsti užsikimšusios nosytės ar atsikrenkšti, kad iš jų plaučių ir sinusų pasišalintų snargliai. Vaikai dažnai net dėl užsikimšusios nosytės jaučiasi labai blogai, verkia, tad suprantama, kad jų diskomforto lygis yra labai aukštas. Bet kuri mylinti mama darys viską, kad jos vaikui būtų lengviau. Ji ieškos būdų, kaip palengvinti savo vaiko kvėpavimo takų darbą.

Tačiau daugelis dekongestantų nėra patvirtinti naudoti kūdikiams ir mažiems vaikams, todėl vaistai iš vaistinės gali ne tik nepadėti, bet ir pakenkti. Tačiau viena mama galbūt atrado genialų būdą, kuriuo ji pasidalino internete. Jos pasidalintos nuotraukos nėra labai estetiškos, tačiau įrodo, kad jos metodas suveikė jos vaikeliui, kuris po ypatingos vonios galės lengvai kvėpuoti.

Reklama

Brianna Whedbee yra mažo kūdikio mama, kuri ką tik peršalo. Nusivylusi dėl šiuolaikinės medicinos pagalbos stokos, ji nusprendė imtis natūralių priemonių ir ieškoti alternatyvų. Rezultatas – tai, ką ji vadina „kongestuojančia žolelių vonia“, kurią išbandė su savo sūnumi. Nuotrauka, kurią ji paskelbė socialiniame tinkle „Facebook“, kalba pati už save – jos berniukas sėdi vonioje su neįtikėtinu kiekiu savaime pasišalinusių snarglių.

Anot Brianna, gleivės iš sūnaus sinusų greitai išbėgo dėl aromaterapijos ir žolelių poveikio ne tik įkvepiant, bet ir jose maudantis. Ji tvirtina, kad stebuklingas ingredientas buvo jos naudojami eteriniai aliejai – po kelis lašus eukalipto ir pipirmėčių aliejaus. Į karštą vonią mama taip pat įmetė daugiau nei saują pipirmėčių lapų, smulkiažiedės tūbės, šeivamedžio žiedų ir ramunėlių.

Moteris uždarė vonios duris ir leido patalpoje susikaupti garų su aliejais ir žolelėmis. Po to, kai buvo paruošta vonia ir iš karštos ji tapo šilta, ji tik tada pasodino į ją savo sūnų. Svarbu atminti, kad eterinių aliejų naudojimas kūdikiams nėra rekomenduojamas visų gydytojų. Taip yra todėl, kad didelė eterinių aliejų koncentracija gali sukelti odos aspiraciją, o kvėpavimas eteriniu aliejumi gali sukelti plaučių uždegimą.

Reklama

Be to, vaikas taip pat gali turėti nežinomą alergiją eteriniam aliejui. Visada reikia pasikonsultuoti su gydytoju dėl natūralių metodų naudojimo. Išradingos mamos gydymo būdu greitai internete pasidalijo dešimtys tūkstančių žmonių. Be abejonės, tradicinė medicina ir natūralioji ne tik koegzistuoja, tačiau kartais viena kitai ir paprieštarauja.

Asociatyvi nuotrauka

Visada, ką bedarytumėte dėl savo ar vaikų sveikatos, gerai apgalvokite, ar nekeliate pavojaus. Nors reikia būti atsargiems naudojant eterinius aliejus su vaikais, tikimės, kad Brianna žolelių vonios receptas gali padėti daugeliui sergančių vaikų.

Šis straipsnis yra tik pramoginio pobūdžio, jame nėra patarimų sveikatai, kuriuos turėtų skirti kvalifikuoti specialistai. Dėl savo sveikatos būtinai privalote pasitarti su gydytoju ar vaistininku ir pasirinkti natūralios medicinos būdus atsakingai.

POPULIARU