Prisijunkite prie mūsų

ĮDOMU

Vagis užpuolė senutę ir ją sumušęs pavogė jos automobilį. Tą akimirką vagišius nežinojo, kad aukštesnės jėgos duos jam atpildą už nusikaltimą taip žaibiškai greitai

Parašė

-

Būtų suprantama, kad po to, ką patyrė 72-iejų močiutė Shirlene Hernandez, ji būtų įtūžusi ir prakeiktų tą žmogų, kuris nusprendė tą lemtingą dieną pasielgti taip nedorai. Duodama interviu, mėlynėmis siaubingai nusėta senolė prisipažįsta, kad prisimena užpuoliko veidą labai ryškiai.

Reklama

Tačiau ji jam nejaučia pykčio, tik didelį gailestį, nes už savo poelgį jis susimokėjo greitai. To ji jam nelinkėjo.

Shirlene įsuko į degalinės aikštelę ir jau ėjo į vidų, kur ji tradiciškai nusipirktų savo dietinės kolos gėrimą ir pradėtų dieną. Tačiau dar jai nepasiekus degalinės durų, moteris pajuto stiprius smūgius į galvą.

Ją užpuolęs vyras trenkė moteriai keletą kartų, bandydamas iš jos rankų išplėšti automobilio raktelius. Shirlene, galbūt iš išgasčio, gynėsi. Tą liudija gyjantis jos veidas. Užpuoliko net nesustabdė trys nepažįstamieji, kurie akimirksniu puolė ginti senolę ir grūmėsi su vagimi. Netrukus gavęs raktelius nusikaltėlis įšoko į Shirlene automobilį ir išvažiavo.

Reklama

Moteriai buvo iškviesta skubi medicinos pagalba, kuri išvežė ją į ligoninę. Būtent ten jai buvo pranešta žinia, kuri jos, deja, nenudžiugino. Jos automobilis buvo rastas. Rastas buvo ir užpuolikas. Tačiau tą dieną jis sumokėjo kainą už savo sprendimus – važiuodamas jis padarė siaubingą avariją ir mirė įvykio vietoje.

Žinia apie šį nusikaltimą ir jo baigtį labai greitai apskriejo visą šalį. Daugybė žmonių sakė, kad tai – karma, kuri veikia iš karto. Tačiau išmintinga moteris norėjo visiems pasakyti kai ką svarbaus. “Kad ir kokį skausmą jis man sukėlė, tas vyras nebuvo vertas mirties. Man buvo labai liūdna, kad jis žuvo.”.

Moters pasigailėjimu ir tokiu požiūriu susižavėjo tūkstančiai. Būtent jų dėka močiutė, kuri vis dar dirba, dabar turi galimybę nusipirkti naują automobilį, kuriam reikiamą sumą suaukojo geros širdies žmonės. Shirlene jos automobilis visada buvo reikalingiausiu įrankiu ne tik darbui, bet ir galimybei dažnai matytis su anūkais ir proanūkiais. 

Reklama

Iš tiesų jokia moteris nenusipelno išgyventi tokią patirtį. Nors jos mėlynės sugis, išgyventas siaubas ir trauma liks ilgam. Iš šios istorijos verta pasimokyti vieno dalyko – net jei ir labai stipriai tikite, kad jūsų blogi darbai gali likti nenubausti, aukštesnės jėgos, ar tai būtų Dievas, ar kiti dalykai, viską mato. Už gerą bus atlyginta geru, už blogą – atitinkamai. 

POPULIARU