Prisijunkite prie mūsų

ĮDOMU

Kadaise šokiruotas pasaulis vadino 6-metį berniuką „Mažuoju Herakliu“. Jo gyvenimas susiklostė netikėta linkme, o štai kaip jis atrodė suaugęs, turėdamas pasirinkimo laisvę

Parašė

-

Tikriausiai ne vienas žiūrovas jautė dvejopus jausmus, kai 2000-aisiais į televizijos ir kitus žiniasklaidos kanalus pateko ypatingos išvaizdos berniukas. Iš Ukrainos kilęs Richard Sandrak buvo pravardžiuojamas “Mažuoju Herakliu” dėl savo labai raumeningo kūno.

Reklama

Berniukas greitai išgarsėjo visame pasaulyje, o jo ir jos šeimos istorija buvo narpliojama po kaulelį. Visa šeima 1994-aisiais iš Lugansko Ukrainoje persikraustė gyventi į JAV. Vaikino tėvai Pavel ir Lena Sandrak patys buvo labai sportiški ir ambicingi, todėl nuo mažumės skatino (gal net ir vertė) savo sūnų kilnoti svarmenis ir mokytis kovos menų.

Būdamas vos šešerių, Richard galėjo jau iškelti 80 kilogramų svorį. Šeima atskleidė, kad apsigyvenę Kalifornijoje jie siekė kokiu nors būdu patekti į šou biznį. Tačiau viskas, ko nematė besižavintys žiūrovai, gniuždė dar net paauglystės nesulaukusį berniuką.

Reklama

Jis prisimena, kaip jo tėvas valgydavo picą priešais jį, o Richard buvo maitintas salotų lapais. Visos ambicijos ir siekiai staiga pasibaigė, kai berniuko tėvas Pavel sėdo į kalėjimą dėl to, kad mušė savo žmoną, Richard mamą. Berniukui tada buvo vos 11-ka metų.

Tačiau 2015-ais Richard pasirodė unikaliame interviu, nes daug žiūrovų pageidavo sužinoti, kaip gyvena kadaisę visus žavėjęs (ir šokiravęs) Mažasis Heraklis. Gal tuometinis stipriausias pasaulio vaikas tapo stipriausiu pasaulio vyru?

Štai tada interviu jau 23-ejų Richard atskleidė, kad nuo 11-os metų jis svarmenų nebe kilnoja. Jis palaiko savo fizinę sveikatą važinėdamas riedlente, begiodamas ir kitaip smagiai leisdamas laiką. Tačiau kultūrizmo svajonės liko praeityje. Paklaustas ar jis gėdijasi savo praeities jis griežtai tai neigia.

Reklama

“Aš didžiuojuosi savo praeitimi. Tai nėra kažkas, ką turėtų visi pamiršti. Aš tiesiog nesu užstrigęs ten ir negyvenu praeitimi.” Interviu metu vaikinas papasakojo, kad dirba pramogų parke kaskadinių triukų atlikėju, tačiau ateityje jis svajoja dirbti mokslininku NASA agentūrai. Nuo paskutinio pokalbio su žurnalistais praėjo 5 metai, tačiau nuo to laiko vaikinas daugiau nesirodo viešojoje medijoje.

Jo asmeninės Facebook paskyros neatskleidžia daug, tačiau galima pamatyti, kad vaikinas atrodo dar labiau pasikeitęs. Daugybė žmonių per visus šiuos metus diskutavo, ar etiška buvo visa tai, kas buvo daroma šiam berniukui vaikystėje.

Keliuose interviu dar būdamas mažas berniukas skundėsi, kad neturi nei žaislų, nei dviračio. Jis absoliučiai neturėjo normalios vaikystės vien dėl to, kad jo tėvai iš jo norėjo padaryti šou žvaigždę. Buvo net įtarimų, kad vaiko tėvas jį girdė steroidais, tuo pačiu palaikydamas mažą berniuko svorį. Tokiu būdu jis stengėsi, kad Richard raumenys atrodytų kuo ryškesni. Galima tik nuspėti, kaip stipriai jo psichologinę savijautą paveikė jo vaikystės patirtis, tad apie tai galbūt kada nors papasakos pats Richard.

POPULIARU