Prisijunkite prie mūsų

Receptai

Skaniausias troškinys, kuriam paruošti užtruksite 5 minutes. O dar geriau – plauti beveik nieko nereikės, nes kepsime rankovėje

Parašė

-

Troškiniai yra pats tikriausias rudens ir žiemos maistas. Akivaizdu, kad karštą vasarą mes norime valgyti kuo lengvesnį ir paprastesnį maistą, o rudenį pietums ar vakarienei norime sočios sriubos ar troškinio. Šis troškinys yra gaminamas taip, kaip niekados nemačiau. Kepimo rankovėje esame pratę kepti vištieną, kad joje liktų kuo daugiau natūralių sulčių. Pamačiusi šį recepto video įrašą nusprendžiau – juk tai genialu! Tro6kinys rankovėje, kurioje visi ingredientai troškinsis savo sultyse.

Reklama

Vieną kartą bandžiau ir patiko visai šeimai. Kadangi mes mėgstam labiau į tirštą sriubą panašius troškinius, kitą kartą į rankovę įpilsiu dar stiklinę sultinio. Kitas geriausias dalykas – viskam paruošti tereikia 5 minučių – būtent tiek praleidau pjaustydama ir maišydama visus ingredientus tarpusavyje. Mėsos apkepti atskirai taip pat nereikia, nes kepant rankovėje ji vis vien šiek tiek apskrunda.

Ingredientai:

  • 1 kg sprandinės (ar kitokios kiaulienos)
  •  1 kg bulvių
  • 1 (ar daugiau) morka
  • 2 vnt svogūnų
  • 100 g grietinės
  • 2 šaukšteliai druskos
  • 1/3 šaukštelio kalendros
  •  1/2 šaukštelio maltų juodųjų pipirų
  • Svogūnų laiškai papuošimui

Gaminimo eiga:

Reklama

Supjaustykite mėsą nedideliais kubeliais, apie 1 cm dydžio. Tą patį pakartokite su bulvėmis. Morkas supjaustome smulkiais kubeliais, taip pat svogūną. Paimame kepimo rankovę – jeigu turite surišamą iš abiejų galų, atsikirpkite pakankamai didelį maišą.

Aš namie turėjau tik vidutinio dydžio maišelius, skirtus vištienai kepti. Visus ingredientus padalinau per pusę ir kepiuau dviejuose maišeliuose. Sluoksniais į kepimo rankovę sudedame mėsą, bulves, morką, svogūną. Įdedame grietinę, prieskonius, užrišame antrą kepimo rankovės galą ir švelniais judesiais viską tarpusavyje išmaišome. (Kitą kartą įpilsiu stiklinę ataušusio sultinio, kuris padės troškiniui turėti daugiau padažo).

Jeigu norite, galite viską išmaišyti ir gilesniame atskirame inde, tačiau tada jau reikės papildomai plauti indus. Išmaišytus ingredientus kepimo rankovėje dedame į skardą, šiek tiek paskirstome po visą jos plotą. Dantų krapštuku padarome keletą nedidelių skylučių tam, kad išeitų šiek tiek garų kepimo metu. Kepame 80 minučių 200 ° C temperatūroje.

Detalus video:

Spauskite čia norėdami komentuoti

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

POPULIARU