Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Gaisrą pastebėjusių praeivių kraujas sustingo, kai jie pamatė kūdikį, kurį mama metė per langą iš degančio namo. Tai, kaip pasielgė mergina, tapo heroiškumo įkūnijimu

Parašė

-

Bet kuri mama pasakytų, kad dėl gyvybės, kuri išėjo iš jos pačios įsčių, jos padarytų viską ir paaukotų net savo gyvybę. Laimingos tos mamos, kurios niekada neprivalo to įrodyti realybėje. Tačiau jaunai merginai vardu Shelby Carter šis hipotetiškas scenarijus tapo realybe. Shelby buvo ką tik atšventusi savo 22-ąjį gimtadienį.

Reklama

Mergina neseniai tapo mama, o mažoji dukrytė buvo jos didžiausias gyvenimo džiaugsmas ir geriausia gyvenimo dovana. Tačiau jos džiaugsmui nebuvo lemta užsitęsti. Praėjus vos porai dienų, Shelby namuose kilo nevaldomas gaisras. Ugnis prarijo visus namus akimirksniu. Galima tik įsivaizduoti, ką tokiu atveju darytų kitos mamos. Tačiau net neabejojame, kad taip, kaip pasielgė Shelby, pasielgtų kiekviena mylinti mama.

Pirmasis ir vienintelis jos instinktas buvo išsaugoti ką tik į gyvenimą atėjusią dukrą, kuri buvo antrame degančio namo aukšte, miegamajame. Shelby turėjo vos keletą sekundžių veiksmui, tad ji suvokė, kad nėra kitos išeities, tik imtis beprotiškiausio veiksmo. Mažylės kambaryje buvo automobilinė vaiko kėdutė, į kurią mama, dūstanti nuo dūmų, paguldė dukrą ir tvirtai ją prisegė.

Reklama

Asociatyvi nuotrauka

Nebuvo jokios kitos galimybės pabėgti iš namo, tik pro antro aukšto langą. Shelby išdaužė miegamojo lango stiklą ir sukaupusi visą drąsą išmetė dukrą su kėdute pro langą. Tuo pat metu keletas praeivių jau buvo iškvietę gaisrinę ir kitas pagalbos tarnybas, kai jie pamatė kraupų vaizdą. Namas buvo medinis ir įsiliepsnojo taip lengvai, kaip degtukas.

Atvykusiems ugniagesiams beliko gesinti tik likusias namo liekanas, o viduje rado jaunos mamos kūną. Specialistams buvo akivaizdu, kad liepsnos apsupo ją iš visų pusių ir nebuvo jokios galimybės ištrūkti. Ugniagesiai skubiai suteikė pagalbą ir 12 dienų amžiaus kūdikiui, kuris nepatyrė jokių didelių sužeidimų nuo kritimo, dėl puikaus mamos sprendimo jį išgelbėti automobilio kėdutėje.

Mažylė Keana Davis buvo rasta šiukšlių krūvoje, saugiai pririšta prie automobilinės kėdutės. Mergaitė buvo sveika, su minimaliais ir beveik nereikšmingais nudegimais. Visko matę ir daug patyrę gelbėtojai buvo be žado dėl to, ką sugebėjo prieš mirtį padaryti jauna mergina. Jei ne jos sumanus mąstymas, tą dieną aukų būtų daugiau. Nors Shelby artimieji tiesiog buvo sugniuždyti dėl netekties, jų širdyse buvo ir daug džiaugsmo dėl išgyvenusios dukterėčios, anūkės.

Reklama

“Ji pasielgė tikrai herojiškai“ – sakė jaunos moters močiutė. Apie šią šeimos tragediją netrukus išgirdo visa šalis, o apie Shelby herojiškumą papasakojo net pasaulinė žiniasklaida. Kaip jau minėjome, laimingos tos mamos, kurioms niekad netenka būtinybė įrodyti savo besąlygišką atsidavimą vaikui. Shelby teko šis išbandymas ir ji, kad ir kaip būtų gaila, išlaikė jį idealiai. Daugybė žmonių buvo sukrėsti tokios tragedijos, nusinešusios jaunos merginos gyvybę.

Tačiau jos atmintis išliks ilgam, nes jos herojiškumas prilygsta tikram stebuklui. Šeimai ir mažylei buvo sukurtas paramos fondas, kuris vos per savaitę surinko keliasdešimt tūkstančių JAV dolerių. Kartu su visa merginos šeima gedėjo visa šalis. Tuo pat metu jos vardas buvo prilygintas šventiesiems. Ši mergina savo dukrai suteikė gyvybę net du kartus, per labai trumpą laiką. Jei tai nėra tikras mamos pavyzdys, mes nežinome, kas tai gali būti. 

POPULIARU