Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Gimus kūdikiui be rankų ir be kojų, medikai ramiu balsu siūlė mamai jo atsisakyti. Štai kaip šiandien gyvena vaikinas, kuriam visi prognozavo gyvenimą be meilės ir šeimos

Parašė

-

Visi tėvai meldžia aukštesnių jėgų jiems atsiųsti sveiką mažylį. Neegzistuoja žmogus, kuris būna natūraliai pasiruošęs netikėtumams gimdymo palatoje, kai į pasaulį ateina mažas žmogus jau su sveikatos problemomis. Toks gimė ir Ryan Hudson-Peralta, 1979-aisiais. Tada, kai medicinos technologijos nebuvo labai pasistūmėjusios, nei Ryan mama, nei medikai, nebuvo pasiruošę pamatyti to, ką pamatė gimimo dieną.

Reklama

Seselės išnešė mažylį iš gimdymo palatos perspėję mamą, kad ji nėra pasiruošusi tam vaizdui. Sukėlę daug baimės, medikai vis vien tėvų buvo priversti grąžinti mažylį į gimdytojų rankas. Tada jie ir suvokė, kad jų sūnus gimė su sutrikimu, kuris neleido jo rankoms ir kojoms vystytis. Gydytojai retai susidurdavo su tokiais retais sindromais, o kadangi tokių mažylių kaip Ryan pasaulyje buvo pakankamai mažai, egzistavo nuomonė, kad jie neturės absoliučiai jokio normalaus gyvenimo.

Būtent todėl ramia sąžine medikai pasakė tėvams, kad bus suprantama, jei jie berniuko atsisakys. Laimei, Ryan tėvams tokia mintis buvo neįmanoma. Tai buvo jų sūnus, kurį jie buvo pasiryžę užauginti su kur kas didesniu užsispyrimu ir pasiryžimu, nei kada nors įsivaizdavo. Ryan taip ir prisimena savo vaikystę – jam niekada nebuvo leista savęs gailėti, o tėvai jį skatino matyti pasaulį kaip palankų jam. Jie darė su sūnumi tai, kas kitiems teoriškai atrodė neįmanoma.

Reklama

Iki šiol žmonės vis dar mano, kad Ryan pats nieko tokios būklės padaryti negali. Tačiau visiems atšoka žandikaulis, kai sužino, ką jis veikia dabar. Tačiau apie tai vėliau. Viena pagrindinių minčių, kurios aplankydavo kone kiekvieną, kuris sutikdavo Ryan, buvo tai, kad jis niekada nesukurs normalaus gyvenimo su darbu, vaikais, šeima ir meile. Galima tik įsivaizduoti, kaip skaudu būtų girdėti tokius žodžius.

Tačiau atrodo, kad Ryan girdėdamas visą gyvenimą tokias abejones tik ir kaupė užsispyrimą padaryti viską, kuo abejoja kiti. Būtent dėl savo nuostabios asmenybės ir tikrai simpatiškos išvaizdos jis nesunkiai susirado meilę 1999-aisiais. Ryan ir Carrie meilė užklupo juos netikėtai, griausmingai ir yra stipri iki šiol, net po daugiau nei 20 metų.

Taip Ryan sugriovė vieną iš mitų, kad jis niekada neturės meilės. Sekanti abejonė, kurią jis sutrynė į miltus, buvo tai, kad jis niekada neturės vaikų. Šiandien Ryan yra Carrie dukros įtėvis, o su žmona jis taip pat susilaukė nuostabaus, sveiko biologinio sūnaus.

Reklama

Ryan galima sakyti tapo aktyvių abejonių ir mitų griovėju, nes viska, ką įsivaizdavo apie jį kadaise gydytojai ir šiaip sutikti žmonės, jis jau sugebėjo paneigti, sugriauti ir įrodyti, kad jam nėra nieko neįmanomo. Ryanas neturi nei rankų, nei kojų, tačiau šiandien gyvena tokį gyvenimą, apie kurį svajoja daugelis. Sėkmingai baigęs kompiuterinio dizaino studijas, jis greitai gavo darbą, kurį aktyviai ir sėkmingai dirba iki šiol.

Ryan taip pat treniruoja beisbolo komandą. Taip, treniruoja sporto komandą. Kaip? Vaikinas visą gyvenimą labai žavėjosi sportu. Jam nereikėjo pačiam būti žaidimo aikštėje tam, kad jis perprastų kiekvieną šio sporto aspektą. Jis stebėjo žaidimą ir sukaupė labai daug žinių, kuriomis jis dabar dalinasi kaip treneris.

Ką dar gali šis vyrukas, paklausite? Skubame atsakyti – o ko jis negali. Ryan pats vairuoja automobilį, išmoko pilotuoti lėktuvą, vairuoti keturratį ir daugelį kitų veiklų. Atrodo, kad Ryan gyvenimo užduotis yra daryti tai, kuo visi abejoja, kad jam pavyks. Būtent su tokiu nusistatymu dviejų vaikų tėvas ir prasiskynė kelią į labai didelę sėkmę. Jis ne tik gyvena laimingą pilnavertį gyvenimą, kuriame jis yra maksimaliai savarankiškas.

Jis savo pavyzdžiu ir savo istorija įkvepia ne tik panašaus likimo, neįgalius žmones, bet ir kiekvieną sveiką ir tvirtą moterį bei vyrą. Kaip Ryan visada sako: “O koks yra tavo pasiteisinimas, kodėl negali?” Ryan gyvena su mintimi, kad jis viską gali, ko panorės. Jo pavyzdys, jo istorija ir stiprybė įkvepia šiandien milijonus žmonių.

Džiugu, kad tie daktarai kadaise klydo. Džiugu, kad jo tėvai buvo jam skirti ne veltui, jie sugebėjo įžiebti jam tą ugnį gyventi dar ankstyvoje vaikystėje. Labiausiai džiugu dėl to, kad jis nori dalintis savo patirtimi su visais ir mums visiems priminti – vertink ką turi, pakelk sėdimąją ir eik pabandyk padaryti kažką, kas tau kelia baimę ir kas atrodo tau neįmanoma. Viskas įmanoma, kai labai nori.

Dalelė Ryan kasdienybės pribloškiančiame video įraše:

POPULIARU