Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Niekas negalėjo įsivaizduoti, kaip porai teks išgyventi 3 vaikų netektį siaubingoje autoavarijoje. Nepraėjus nė metams po jų mirties, vaikai tėvams atsiuntė ženklą

Parašė

-

Vaikų mirtis yra viena siaubingiausių tragedijų, kokias gali išgyventi žmogus. Labai dažnai net sunku įsivaizduoti, kaip tokį dalyką įmanoma išgyventi, kiek reikia jėgų ir stiprybės, kad po tokios netekties atsikelti kiekvieną rytą ir gyventi toliau. Tačiau ši istorija yra unikali tuo, kad parodys visiems, kokia beribė gali būti žmonių stiprybė net tamsiausiais laikais. Lori ir Chris istorija neabejotinai laimėtų visus apdovanojimus konkursuose dėl didžiausio patirto skausmo.

Reklama

Jų gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis vieną įprastą ir džiaugsmo bei juoko pilną dieną. Kol Chris, vaikų tėvas, dirbo, sesučių Emma ir Katie bei jų brolio Kyle mama Lori nusprendė vaikus nuvežti pasilinksminti atrakcionų parke. Kompaniją dukrai ir anūkams palaikė ir Lori mama. Po smagių keletos valandų važinėjant atrakcionais, mama ir močiutė susodino vaikus atgal į automobilį ir nusprendė važiuoti namo, nes greitai turėjo ateiti vaikų pietų miego metas.

Išvažiavus iš centro, Lori įstrigo kamštyje, kuris susidarė judriame greitkelyje. Nepaisant to šeima nepergyveno, nes vaikai toliau smaginosi žiūrėdami filmukus telefone. Kas įvyko toliau, labai sunku nupasakoti paprastais žodžiais. Lori neprisimena beveik nieko, kas nutiko baisiausią akimirką jos gyvenime. Įvykio detalėmis geriau galėjo pasidalinti Lori mama, kuri prisimena labai nemalonų metalo kregždėsį akimirką, kai į jų stovinčio automobilio galą įvažiavo greitai judėjęs, sunkus sunkvežimis.

Reklama

Iš automobilio liko sumaitoto metalo krūva. Tokio vaizdo nepamirš nei vienas tą dieną kelyje buvęs žmogus. Gelbėtojai išlaisvino Lori, kuri patyrė stiprią galvos traumą. Vaikų močiutė patyrė daugybinius kaulų lūžius, tačiau buvo sąmoninga. Baisiausia buvo ten, kur atiteko didžiausias smūgis – vaikams, sėdintiems kėdutėse gale. Niekas negalėjo jų apsaugoti nuo tokio stipraus smūgio. Mergaitės Emma ir Katie žuvo vietoje, o jų brolis Kyle mirė ligoninėje.

Sunku ir kalbėti apie tai, ką turėjo išgyventi netekties dieną mama ir tėvas, kuriems vaikai buvo didžiausias gyvenimo džiaugsmas ir turtas. Mylintis tėvas ir mama buvo tiesiog neapsakomoje šoko būsenoje ir visiškame nesugebėjime suvokti, kaip gyventi toliau. Tačiau gyventi toliau reikėjo. Pora netrukus nusprendė, kad vaikų mirtis negali būti beprasmė. Jų atvejis buvo unikalus ir sukrėtęs visą šalį, todėl Lori ir Chris norėjo pasinaudoti proga ir kovoti už griežtesnius apribojimus vilkikų ir sunkvežimių vairuotojams.

Paaiškėjo, kad avariją sukėlęs vairuotojas tiesiog buvo pavargęs ir nesuvaldė sunkiasvorės mašinos. Poros vaikai prarado savo gyvybes dėl per mažai reguliuojamų vilkikų vairuotojų darbo valandų, vairuotojo nuovargio ir neatidumo. Laimei, porai pasisekė išlaikyti savo poziciją ir sugebėjo padaryti įtaką įstatymų pakitimams, po kurių, galbūt, tokių nelaimių bus kur kas mažiau. Su šia maža pergale Lori ir Chris tapo gyventi šiek tiek lengviau.

Reklama

Jie taip pat turėjo pasirinkti, ką daryti toliau. Ar skęsti prisiminimuose, skausme, ar tiesiog pabandyti dar kartą. Niekas, absoliučiai niekas, negalėtų pakeisti prarastų Emmos, Ketie ir Kyle vietų. Tačiau tėvystėje save atradusi pora negalėjo įsivaizduoti savo gyvenimo be vaikų. Jie nusprendė pastoti su dirbtinio apvaisinimo pagalba. Netrukus pora išgyveno saldžiai karčią akimirką, kai sužinojo, jog laukiasi.

Tačiau apsilankymas pas gydytoją antrą nėštumo mėnesį jiems įsimins visam gyvenimui ne ką mažiau, nei tragedijos diena. Gydytojas atskleidė, kad pora laukiasi ne 1,  tačiau 3-jų vaikų. Dar didesnį šoką įvarė žinia, kad gims dvi mergaitės ir vienas berniukas. Lori ir Chris žinojo, kad tai yra jų mirusių vaikų pasiųstas ženklas jiems. Į pasaulį ruošėsi ateiti ta pati komanda, kuri iškeliavo į dangų. Pora tikėjo, kad jų likimas yra valdomas iš aukščiau.

Praėjus metams po kraupiausios šeimos dienos gyvenime, atėjo nuostabi diena, kai pora susilaukė sveikų trynukų. Nuo to laiko praėjo jau beveik 14 metų. Šiandien vaikai lanko 8-tą klasę ir visada kartu su mama ir tėčiu prisimena savo angelus sargus, kurie gyvena danguje.

Šeima dažnai lanko mirusius vaikus kapinėse, švenčia jų gimtadienius ir visada prisimena tas nekaltas jaunas sielas, išplėštas iš jų gyvenimo per anksti. Lori ir Chris savo gyvenime patyrė kur kas daugiau išbandymų, nei paprastam žmogui pakeliama.

Šios šeimos istorija įkvėpia ir sujaudina milijonus žmonių visame pasaulyje iki šiol, net praėjus daugeliui metų. Ši šeima, o ypatingai šie tėvai, yra neįtikėtinas žmogiškosios stiprybės pavyzdys. Jie įrodo, kad Dievas mums nesiunčia išbandymų, kurių negalime įvaikti, kad ir kaip tai iš pirmo žvilgsnio atrodytų neįmanoma. 

POPULIARU