Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Susitikimo su visuomene metu Popiežius pabučiavo kūdikio galvą. Netrukus mažylės tėvai suvokė, kokios sunkiai suvokiamos buvo tokio veiksmo pasekmės

Parašė

-

Joey ir Kristen Masciantonio buvo niekuo neišsiskiriantys iš minios įsimylėjėliai. Nuo pirmų savo kaip vienos šeimos dienų jie planavo ir svajojo apie vaikus. Kai jiems gimė jų sūnus, galima sakyti, kad ši krikščionių pora buvo devintame danguje.

Reklama

Jie taip pat juto, kad savo šeimą jie užbaigs, jei susilauks dar mergaitės. Jų svajonėms buvo lemta išsipildyti, tačiau iš karto po gimimo Dievas jiems atsiuntė visai kitokio lygio išbandymų, kurie visiškai pakeis tolimesnį jų gyvenimą. Kai gimė mergaitė vardu Gianna, tėvų džiaugsmą greitai sudrumstė medikų nerimas.

Gydytojai pradėjo išsamius tyrimus, kuriuos paskatino daryti pakitimai kūdikio kraujyje. Netrukus Gianna buvo nustatyta labai reta kraujo liga, kuri lėmė navikų susidarymą mažylės smegenų kamiene. Atrodė, kad tėvams pasaulis pradėjo slysti iš po kojų, nes operuoti navikų nebuvo įmanoma. Medikai neturėjo jokių pozityvių prognozių, nes tokio reto atvejo jie nematė dešimtmečius.

Reklama

Vienintelė išeitis buvo chemoterapija, kuri negarantavo jokių gerų rezultatų. Kristen ir Joey buvo tikinti pora, tačiau nuo pirmųjų akimirkų ligoninėje jie nusprendė, kad Dievas ir malda jiems bus tai, kas padės ištverti šį laikotarpį ir šį išbandymą. Porai buvo pasakytas labai liūdnas perspėjimas – branginti kiekvieną akimirką su dukra ir melstis.

Šeimai neliko nieko kito – tik kliautis Dievu. Apie mažylės ligą sužinojusi bendruomenė taip pat prisidėjo su kassavaitine malda, tad didžiulį palaikymą turintys tėvai neprarado vilties bei kliovėsi ne tik medikais, bet ir Dievu. Kai Kristen ir Joey sužinojo, kad į jų miestą atvyksta Popiežius Pranciškus unikaliam vizitui, jiems neliko net klausimo, ar jie vyks į visuotinį susitikimą su juo.

Tokiuose susibūrimuose susirenka šimtai tūkstančių žmonių, tačiau tėvai manė, kad bet koks artumas su Šventuoju Tėvu gali prisidėti prie mažylės pasveikimo. Vis dėlto, kaip medikai ir sakė, reikia tikėtis stebuklo. Pora turėjo pažįstamų, kurie dirba specialiosioms tarnyboms.

Reklama

Pasinaudoję pažintimis, Joey, Kristen ir Gianna gavo vietas labai arti kelio, kuriuo turėjo važiuoti Popiežius. Dvasininko apsaugoje dirbęs poros pažįstamas žinojo, kad turi pabandyti perduoti Gianna Popiežiaus palaiminimui. Pravažiuojantis Popiežius Pranciškus didžiulės minios buvo pasitiktas džiaugsmingais šūksniais, tačiau įvyko tai, apie ką pora negalėjo nė pasvajoti.

Papamobilis sustojo ir Popiežius Pranciškus sutiko palaiminti mažylę ant apsauginio rankų. Šventasis Tėvas pabučiavo Gianna galvą, iš tiesų net nežinodamas, kad būtent jos galvelėje tūno kažkas, norintis atimti jos gyvybę.  Palaiminęs ją kryžiaus ženklu popiežius nuvažiavo toliau, palikęs Joey be žado ir su didžiausia šypsena. Po šio ypatingo susitikimo šeima ilgai dar negalėjo atsikvošėti.

Be abejonės, Gianna laukė dar du suplanuoti chemoterapijos seansai. Tačiau to, ką radiologai pamatė po keletos mėnesių, nesitikėjo niekas. Visi nustebo pamatę, kad jos auglio beveik nebeliko. Ilgą laiką Gianna nereagavo į gydymą, todėl švari jos kaukolės nuotrauka tikrai buvo stebuklinga.

Galiausiai mergaitė visiškai pasveiko ir nepaisant gydytojų abejonių, ji pradėjo ir ropoti, ir kalbėti, ir gyventi kaip normalus vaikas. Nors mergaitės išvaizdoje liko auglio sukeltų pasekmių, visas košmaras buvo jau praeityje. Joey ir Kristen be abejonės pripažįsta, kad pagrindinis nuopelnas dėl jų dukros pasveikimo yra medicina ir gydytojų pastangos, modernūs vaistai. Tačiau ši pora pripažįsta ir papildomą dalyką – jie tiki, kad jų maldos ir Popiežiaus palaiminimas buvo didelė dalis jos gydymo sėkmės.

Iš tiesų nesvarbu, kas lėmė gydymo sėkmę – šventi, antgamtiški dalykai, ar modernioji medicina. Šiandien ne vienas pacientas jums gali paliudyti, kad geriausius rezultatus atneša abiejų dalykų sąjunga. Tikėjimas savimi, savo organizmo ir galiausiai dvasios galia yra vienas būtiniausių aspektų visų ligų gydyme.

Mes daug kartų vadiname stebuklais nepaaiškinamus atvejus, kai nevaikštantys ligoniai pasveiksta ir bėgioja, kai augliai kūne tiesiog dingsta per porą mėnesių. Žmogus pats yra stebuklingas Dievo kūrinys, kuris gali save tiek susargdinti, tiek išgydyti.

Šiandien Gianna yra judri ir energinga mergaitė, lankanti mokyklą. Ji mėgsta šokti ir būti tipine 9-mete. Jos istorija tapo viena labiausiai įkvepiančių tikėjimo ir medicinos atvejų, nes Gianna tapo gyvu įrodymu, kad viltis miršta paskutinė. 

POPULIARU