Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Beveik niekas nepatikėjo, kad mergina net nenutokė esanti nėčia iki tol, kol prasidėjo gimdymas. Tačiau kai ji parodė savo pilvo nuotraukas 9 mėnesį, visi net išsižiojo

Parašė

-

26-erių Ally Opfer papasakojo apie savo kalėdinį stebuklą, kuris jai nutiko prieš ketverius metus. Mergina niekada ne5sivaizdavo, kad taps įvykio, kuriuo labai sunku patikėti, dalimi.  Tuomet mergina buvo koledžo studentė ir palaikymo komandos šokėja. Sportiška mergina grįžusi namo po varginančios treniruotės pasijuto blogai.

Reklama

Mergina visada turėjo nereguliarų mėnesinių ciklą, todėl ji pas porą mėnesių, kai neatsiranda mėnesinės, pasidaro nėštumo testą. Ally buvo tikra, kad jai prasideda itin skausmingos mėnesinės, nes nėščia ji negalėjo būti, tą liudijo du pastarieji testai. Tačiau šį kartą skausmai buvo didesni, nei kada nors. Dėl milžiniško skausmo mergina net negalėjo užmigti. Kitą dieną Ally prarado apetitą, jautėsi silpnai ir negalėjo pakilti iš lovos.

Kadangi negalavimai buvo rimtesni, Ally ir jos mama išsigando, kad jai gali kilti kur kas rimtesnės problemos. Ally būklė tik blogėjo, todėl ji buvo nuvežta į ligoninę. Ten medikai iš karto pradėjo ieškoti priežasties, kodėl jaunos ir sveikos merginos gyvybės rodikliai pradeda kristi. Jai įtarė inkstų akmenų susikaupimą, kuris kėlė didžiulį skausmą būtent inkstų vietose ir pilvo zonoje.

Reklama

Patikrinę gyvybiškai svarbius organus, jie nustatė, jog turiu labai aukštą kraujospūdį ir kažkokią infekciją“ – interviu pasakojo Ally. Iš pradžių merginai buvo diagnozuota inkstų akmenligė. Vėliau gydytojai darė prielaidą, jog ji turi naviką. Tačiau galiausiai ekspertai padarė išsamų kūno tyrimą ir paskelbė savo verdiktą.

Ally 3 savaitės iki gimdymo

“Panašu, jog esate 38-ą savaitę nėščia. Netrukus mes jus nuvešime į operacinę ir greitai turėsite savo kūdikį“ – Ally pacitavo gydytojo žodžius, kurie buvo lyg žaibas iš giedro dangaus. Mes visi esame girdėję apie tokius atvejus, kai būsimos mamos net nenutuokia apie tai, kad laukiasi. Daugeliui atrodo – kaip taip įmanoma nepajausti kūdikio savo pilve, nepamatyti fizinių pasikeitimų, pilvo augimo? Ally atvejis buvo unikalus.

Merginos būklė buvo labai sunki. Gydytojai pažymėjo, kad dėl aukšto kraujospūdžio ji buvo arti insulto ribos. Jei tėvai nebūtų atvežę Ally į ligoninę, galėjo būti padaryta nepataisoma žala.

Aš buvau šoke. Mano pilvas buvo plokščias, tai apie kokį kūdikį mes kalbame? Niekada net nepagalvojau, jog galiu būti nėščia. Taip, mėnesinės buvo nereguliarios, bet taip būdavo visada. Aš nepriaugau svorio ir nesijaučiau pavargusi“ – įspūdžiais dalijosi jauna mama.

Reklama

Sunku patikėti, bet taip Ally atrodė dvi dienos iki gimdymo! O nuotraukoje iš dešinės mergina pozuoja su draugėmis vos dvi dienos prieš atsidūrimą ligoninėje su kūdikiu ant rankų. Nepaisant labai prastos Ally būklės, jos sūnus buvo visiškai sveikas. Visgi gydytojams reikėjo atlikti Cezario pjūvio operaciją, nes merginos sveikatos būklė buvo pakankamai sunki dėl vaiko pozicijos pilve ir kitų komplikacijų.

Laimei, mano mama visą laiką buvo šalia. Kai mus skubiai išvežė į operacinę, ji visą laiką išliko rami ir sunkią akimirką galėjau suspausti jos ranką. Operacinėje pažvelgiau į ją ir pasakiau: “Nežinau ką gydytojai daro, bet jie tikrai neras vaiko mano pilve“.

Negalėjau patikėti tuo, kas vyksta, tačiau tuo pačiu metu išgirdau verksmą ir supratau, kad man gimė sūnus. Dar vienas šokas. Tai buvo pirmasis berniukas mūsų šeimoje per 43 metus“ – prisipažino Ally.

Kūdikis gimė prieš pat Kalėdas, 2016 m. gruodžio 23 d. Jam buvo duotas Oliverio vardas. Pati Ally sūnaus pasirodymą vadina tikru stebuklu, apie kurį net negalėjo pasvajoti. Šiandien Oliveriui jau penkeri metai, o Ally laiko save pačia laimingiausia mama pasaulyje.

Jos nuotraukos prieš gimdymą yra vienas tų retų įrodymų, kurių mums reikia tokiose neįtikėtinose istorijose. Ally iš tiesų neturi jokio pilvo ir tikrai galėjo absoliučiai nežinoti, kad yra nėščia. Tačiau pažiūrėjus į šį mielą Oliver veidą, galima tvirtai teigti – tai buvo Dievo atsiųstas siurprizas pačio mieliausio vaiko forma.

POPULIARU