Prisijunkite prie mūsų

ĮDOMU

Būsimi tėvai apsilankymo pas gydytojo metu pamatė echoskopo nuotrauką. Jie suvokė, kad ateityje augdamas sūnus gali sukelti problemų ir kartu su gydytoju prapliupo juoku

Parašė

-

Mažylio laukimas bet kuriai porai gali būti džiaugsmo ir jaudulio kupinu laiku. Kiekvienas apsilankymas pas gydytoją yra lydimas stresu ir jauduliu. Niekas nenori išgirsti, kad kažkas gali būti negerai. Tai ypač aktualu tėveliams, kurie pirmą kartą žengia šiuo stebuklingu pagausėjimo keliu. Jess Johnson ir David Lewis greitu metu pirmą kartą taps tėvais.

Reklama

Jauna pora tapti tėvais pradėjo ruoštis labai sudėtingu metu. Dėl dėl koronaviruso ir karantino, įprastų apsilankymų pas gydytoją skaičiai yra sumažinti net ir sergantiems pacientams. Daugybė būsimų mamų pas gydytojus nebegalėjo atsivesti ir partnerio, todėl ši patirtis buvo tikrai jaudinanti. 

Nors Jess jaučiasi gerai ir nėštumas vyksta sklandžiai, kaip ir visoms būsimoms mamoms, jai taip pat keletą kartų būtina pasidaryti echoskopo tyrimą. Šį kartą, 30-tos nėštumo savaitės echoskopo tyrimą jauna pora nusprendė atlikti privačioje klinikoje, kurioje galima buvo pamatyti 4D mažylio nuotraukų. Tobulėjant technologijoms, dabar nėra ribų tam, ką galima pamatyti dar kūdikiui negimus. 

Reklama

24- erių mergina iki tol darytose nuotraukose nelabai aiškiai matydavo savo sūnaus bruožus, tačiau šį kartą jai pavyko su slauge pamatyti mažylį labai ryškiai. Be abejonės, Jess juto didelį jaudulį, bent jau iki tol, kol gydytojas patvirtino, jog viskas yra gerai ir problemų jokių nepastebėta. 

Procedūrą atliekanti seselė sugebėjo užfiksuoti mielų mažylio nuotraukų, kuriose atrodė, kad jis žiovauja ir dengia savo veidą ranka. Į procedūros pabaigą mama norėjo dar poros nuotraukų, tačiau jos mažylis turėjo apie tai savo nuomonę. Ekrane būsima mama ir seselė pamatė tai, ko tikrai nesitikėjo. 

Jess mažylis parodė jiems vidurinį pirštą! Nuostabą pakeitė juokas iki ašarų, o juoko negalėjo sulaikyti net gydytojas. Būsimoji mama suprato, kad jos mažylis siunčia jai žinutę “Gal jau gana, baigiam šitą reikalą”. Net kasdien tokią pačią procedūrą atliekanti medicinos seselė pasakė, kad to dar nėra mačiusi. 

Reklama

Jess pripažino, kad jos partnerio David charakteris yra irgi tiesmukas, todėl ji įtaria, kad sūnus bus visas į tėvą. Juokaudami tėvai sakė, kad ateityje bus daug problemų dėl sūnaus elgesio, nes net dar negimęs jis demonstruoja savo užsispyrimą. 

Gestas su žinute “palikite mane ramybėje” nustebino ir visko mačiusią klinikos darbuotoją. Ji pritarė mamai, kad tokia nuotaikinga nuotrauka verta pasidalinti ir su artimaisiais.  Išdykusi nuotrauka patiko būsimųjų tėvelių artimiesiems ir draugams, kurie irgi pritarė, kad sūnus seka tėvo pėdomis. Nenuostabu, kad ši nuotaikinga nuotrauka pasiekė ir platesnę interneto erdvę ir dabar pakelia nuotaika milijonams žmonių visame pasaulyje!

 

POPULIARU