Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Moteris niekada nepasidavė ir net po 18-kos perisleidimų ji norėjo susilaukti vaiko. Kai gydytojai pagaliau suprato, kodėl nėštumai nutrūksta, jie pranešė 50-metei gerą naujieną

Parašė

-

Yra porų, kurie vaikų nenori. Tai yra suprantama, nes šiandieninis žmogus nori susikurti sėkmingą ir patogų gyvenimą, galbūt tiesiog nenori nešti tokios atsakomybės už vaikus. Galbūt jų gyvenime įvyko kažkas, kas sukėlė baimes ir traumas. Tokie žmonės tiesiog renkasi tai, ko jie nori, ar tiksliau, ko jie nenori daryti.

Reklama

Tokių žmonių ši istorijos herojė visiškai nesupranta, nes viena didžiausių jos gyvenimo svajonių buvo susilaukti vaiko.  Louise Warnford per visą savo gyvenimą perėjo tiek košmaro siekiant turėti vaikų, ko negalėtų pakelti daugelis šeimų. Tačiau net po kiekvieno likimo smūgio ji nenuleido rankų ir bandė dar ir dar.

Louise su vyru Mark 16 metų stengėsi pastoti ir susilaukti vaikų. Tačiau kiekvienas iš 18-kos nėštumų pasibaigdavo labai ankstyvose stadijose – 1-ą ar 2-ą nėštumo mėnesį. Be abejonės, nuo pirmų kartų pora kreipėsi į gydytojus ir įvairiems gydymams bei naujų technologijų terapijoms jie išleido beveik 100 000 eurų. Visos pastangos ėjo veltui, o medikų bendruomenė visiškai neturėjo tikslaus atsakymo, kodėl šiai porai taip nesiseka.

Reklama

Kiti žmonės jau seniai būtų nuleidę rankas. Iš tiesų, juk tokiais atvejais galima įsivaikinti, nes ne ta motina, kuri pagimdo, o ta – kuri užaugina ir myli. Tačiau kai kurių žmonių instinktas turėti biologinį vaiką yra aukščiau visko. Galbūt Louise giliai širdyje jautė, kad ateis jos laiminga diena. Laimei, jos slaptos svajonės pagaliau išsipildė.

Itin sudėtingų ir išsamių tyrimų dėka, medikai atrado moters organizme buvo ląstelės, kurios puldavo vaisių nėštumo metu kaip svetimkūnį. Įprastai tokia ląstelė labai padeda gyventi, nes apsaugo nuo ligų, virusų ir t.t. Tačiau organų persodinimo atveju, arba dar liūdniau, nėštumo atveju, ji veikdavo agresyviai ir neleido Louise įsčiose išgyventi naujai gyvybei.

Kai moteriai jau buvo 50 metų, medikai pasakė geriausias jos gyvenimo naujienas – yra būdas supresuoti nėštumo metu tos ląstelės “žudikės” aktyvumą specialiais preparatais ir sėkmingai pabandyti išnešioti vaiką. Šiuolaikinė medicina ir įvairūs tyrimai pasistūmėjo labai daug per visą tą laiką. Be abejonės, kaip ir daugelį kartų iki tol, Louise buvo apvaisinta dirbtinai.

Reklama

Šį kartą šeimos laukė stebuklas. Viskas vyko gerai, išskyrus tai, kad berniukas vardu William norėjo ateiti į pasaulį anksčiau, nei planuota. Jis tikriausiai nujautė, kiek meilės ir šilumos jo laukia iš tėvų, kurie taip ilgai jo laukė. Apie poros sunkumus ir viską atpirkusį sūnaus gimimą greitai sužinojo visa Jungtinė Karalystė, o vėliau ir visas pasaulis. Tikrai retas žmogus turi tiek stiprybės pereiti tokius sunkumus, kaip ne vienas ir ne du persileidimai.

Tačiau visas kančias ir ašaras atpirko sūnus, kuris padarė šią šeimą pilna. Louise ir Mark savo istorija įkvepia daugybę porų, išgyvenančių panašias istorijas. Pasiduoti visada lengva, tačiau kai kalbame apie vaikus, kiekvienas iš mūsų tikrai turime labai ribotą kiekį jėgų, kurios padėtų išgyventi tiek netekčių. Louise yra labai stipri moteris!

POPULIARU