Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Devynmetis jaudinosi, kad po vyresnės sesers vestuvių jis ją praras ir daugiau nebematys. Vestuvių metu berniukas pasakė kalbą, kuri pravirkdė visus svečius

Parašė

-

Catie ir Gus skiria didelis 20 metų amžiaus skirtumas, tačiau galbūt būtent dėl jo šis brolis ir sesuo yra neatskiriami. Juos sieja labai artimi santykiai, kurie tokiais buvo nuo pat Gus vaikystės. Atsidarius Catie instagram paskyrą galima lengvai pamatyti, kad jos brolis Gus visada buvo didele jos gyvenimo dalimi, nes merginos profilis yra pilnas jos ir brolio nuotraukų.

Reklama

Galima teigti, kad mergina visada jautė berniukui artumą, kaip jo mama. Šie nuostabūs santykiai davė daug naudingo berniukui, kuris augo turėdamas ne tik gyvenimo pavyzdį, geriausią draugę, bet ir žmogų, kuris yra susietas su tavimi visam gyvenimui. Bent jau taip atrodė berniukui, kuris augdamas suprato, kad taip bus ne visada ir labai sutriko.

Dar kol Gus nebuvo gimęs, Catie gyvenime figuravo vaikinas vardu Troy. Jie buvo draugais vaikystėje ir paauglystėje, o suaugę jie pajuto nenumaldomus romantinius jausmus vienas kitam. Galiausiai, po studijų universitete, Troy buvo pasirengęs pasipiršti mylimajai ir žengti į kitą gyvenimo etapą. Tačiau šią žinią jau 9-metis Gus priėmė su didele baime.

Reklama

Nejaugi jis praras savo seserį, geriausią draugę? Nejau ji dabar kurs savo šeimą ir nebeturės laiko jam?

„Aš nerimavau, kad ji nebepraleis su manimi tiek laiko, kiek anksčiau“, – sakė berniukas -„Taigi buvo tikrai didelis stresas, nes nenorėjau jos prarasti“.

Tačiau berniukas pažinojo sesers antrą pusę ir žinojo, kad jiems lemta būti kartu. Todėl priešintis natūraliems gyvenimo pokyčiams buvo neverta.

Catie žinojo apie broliuko jausmus artėjant vestuvių šventei. Buvo praleista ne viena valanda kalbant apie tai, kaip jų santykiai išliks stiprūs net ir tada, kai gyvenimas pasikeis. Gus žinojo, kad Troy bus puikus vyras seseriai. 9-metis neplanavo šventės metu sakyti jokios kalbos, tačiau jį apėmė didis įkvėpimas ir vakaro metu jis paprašė mikrofono.

Jaunieji ir visi svečiai užgniaužę kvapą klausėsi berniuko, kuris norėjo atverti širdį ir pasveikinti seserį su didele jos švente. Tačiau niekas nesitikėjo to, kas sklido iš berniuko lūpų. Gus pademonstruotas emocinis intelektas retai pastebimas jo amžiaus vaikams. tai buvo neįtikėtina, kaip jis taip iškalbingai išreiškė save – ir nuoširdžiai, paliesdamas visus susirinkusius.

Reklama

Aš esu labai laimingas, kad jūs šiandien susituokėte. Ir aš žinau, kad stovėdamas čia ir verkdamas aš galiu atrodyti šiek tiek liūdnas, tačiau šios ašaros yra tikrai tik džiaugsmo ašaros“ – sakė kalboje berniukas. “Catie, aš tave labai myliu ir labai džiaugiuosi, kad padovanojai man brolį“ – tęsė jis.

Po kalbos Catie atsistojo ir tvirtai apkabino brolį. Išgirdęs jaudinančius žmonos broliuko žodžius, Trojus braukė ašaras, lygiai taip pat, kaip ir visi susirinkę salėje. Tą vakarą berniukas suprato, kad visi pokyčiai yra į gerą ir svarbiausia yra ne savanaudiškumas, o artimųjų laimė.

Akimirka iš vestuvių:

POPULIARU