Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Valgyklos darbuotoja buvo iškviesta papildomai pamainai, kuriai ji sutiko, nes turi didelių finansinių sunkumų. Netrukus ji raudojo pamačiusi, koks buvo tos dienos užmokestis

Parašė

-

Neretai būna taip, kad sunkumai užgula vienu metu. Ne veltui egzistuoja pasakymas “juodas laikotarpis”, kai užgula vienu metu tiek problemu, kiek, atrodytų, neįmanoma pakelti vienu metu. Tikriausiai kiekvienas mūsų gyvenime esame turėję tokių laikotarpių, o tie kurie ne – sveikiname, jums labai pasisekė.

Reklama

Šios istorijos herojė išgyveno juodą laikotarpį, kuris galėtų lengvai palaužti bet ką iš mūsų. Cheryl Stewart niekada neturėjo labai daug, tačiau ji buvo aktyvi bendruomenės narė, dirbo tris darbus ir visada buvo pasiruošusi atiduoti paskutinius marškinius nuo savęs tiems, kam to reikėtų. Tačiau jos pačios negandos ir nelaimės neapėjo.

Cheryl yra labai mylima jos pagrindiniame darbe – mokyklos valgykloje. Su ja puikiai bendrauja tiek mokiniai, tiek visa mokyklos administracija. Būtent todėl Cheryl sulaukė didelio moralinio palaikymo metu, kai išgirdo apie savo diagnozę – žarnyno vėžį, prieš 5 metus. Cheryl įveikė ligą, tačiau kai atrodė, kad dabar gyvenimas turėtų pradėti klostytis geriau, jos vyras susirgo vilklige.

Reklama

Ši baisi, imuninę sistemą puolanti liga, vėl atėmė ūpą ir jėgas iš moters, kuri tuėjo ne tik 3 darbus, bet ir sergantį vyrą namie. Be visa ko, galiausiai nepataisomai sugedo jos automobilis, kuris buvo pagrindinė transporto priemonė jai keliauti iš vieno darbo į kitą. Cheryl buvo neviltyje, o tą kuo puikiausiai matė jos bendradarbiai. Kažkas net sužinojo, kad moteris atidėjo labai rimtą operaciją Kalėdiniam laikotarpiui tik tam, kad jai papildomai nereikėtų imti atostogų kitu metu.

Ji aukojo savo šventines atostogas operacijai, nes visą likusį laiką jai reikėjo dirbti ir uždirbti pinigus. Cheryl gyvenimas buvo nepavydėtinas, tad kažkas iš jos aplinkos nusprendė, kad jai reikia padėti nors menkiausiu būdu. Kažkas iš jos kolegų nusprendė kreiptis į vietinę žinių tarnybą, kuri kasmet įgaliota turtingo slaptojo Kalėdų senelio padeda žmonėms, kuriems labiausiai to reikia.

Cheryl buvo tikrai žmogus, kuriam dabar kaip niekada reikėjo net menkiausio gerumo žybsnio. Žurnalistai sužinoję moters istoriją tikrai žinojo, ką slaptasis Kalėdų senelis turėtų pirmiausia jai padovanoti. Vieną dieną, iškviesta papildomai pamainai, Cheryl atvyko, nors turėjo ilsėtis dėl pašlijusios savijautos. Ji nė nenumanė, kad tos dienos užmokestis bus toks, kuris privers ją lieti laimės ašaras.

Reklama

Pakalbinęs nustebusią ir dar nieko nenutuokiančią Cheryl, žinių vedėjas įteikė jai 100 dolerių čekį. Moteris jau tada verkė iš laimės ir parodė, kiek nedaug jai suteikia didžiausią laimę ir dėkingumą. Tačiau kitos dovanų dėžutės turinys vos neišvertė jos iš kojų.

Ten buvo automobilio rankteliai, o Cheryl buvo pakviesta į lauką pamatyti savo dovanos nuo slapto gero žmogaus. Ji vos neapalpo iš laimės, o jos reakciją buvo įamžinta labai jautriame video reportaže. Ji kartu su geradariais nuskubėjo į lauką ir pamatė naujutėlaitį automobilį, apie kokį ji nė nebuvo svajojusi.

Nors Cheryl niekada neprašė jokios pagalbos, ji buvo nepaprastai dėkinga žmogui, kuris pasiūlė slaptajam Kalėdų seneliui aplankyti būtent ją. Jos tikėjimas žmonių gerumu tą dieną buvo atstatytas. 

Žinių reportažas:

POPULIARU