Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Į baisiausią audrą patekusi mama su vaiku galvojo, kad jos neišgyvens. Gydytojai vėliau buvo pakraupę nuo to, ką padarė mama, saugojusi savo dukros gyvybę

Parašė

-

Bet kuri mama jums pasakys, kad motinystė nėra skirta silpnaširdžiams. Jei jums reikia daugiau šio teiginio įrodymų, ši istorija paliudys, kad mamos instinktas pastūmėja padaryti neįtikėtinus dalykus dėl savo vaiko saugumo.  23 metų Fiona Simpson yra jauna mama, gyvenanti Kvinslande, Australijoje.

Reklama

Mergina keliavo automobiliu, kai visiškai netikėtai prasidėjo pragariška audra. Sukilo neįtikėtino stiprumo vėjas, pradėjo lyti, o vienu momentu kelio priešais save mama jau nebematė. Fiona girdėjo pranešimus apie artėjančią audrą, todėl ji skubėjo grįžti namo su dukra ir 78-erių močiute. Tačiau moterims savo tikslo nebuvo lemta pasiekti.

Staiga prasidėjo nematyta kruša, kurios metu iš dangaus pradėjo byrėti teniso kamuoliuko dydžio ledo luitai. Vėjas kratė jaunos mamos automobilį, o ledo gabalai sudaužė visus transporto priemonės langus. Vienintelis dalykas, kuris tą akimirką rūpėjo Fiona, buvo jos mažylės saugumas. Ištrūkusi iš savo vairuotojo sėdynės ji savo dukrą visu kūnu uždengė nuo į automobilį skriejančių ledo gabalėlių.

Reklama

Vos vienas neteisingai pataikęs ledo rutulys galėjo užmušti bet kurią iš keleivių, ypač mažylę. Tą dieną audra sužalojo šimtus žmonių, o dešimtims tūkstančių sutrikdė elektros tiekimą. Fiona buvo viena iš tų nelaimingųjų, kuri nebuvo saugioje vietoje užklupus netikėtai audrai. Šios gamtos stichijos metu, vėjas pasiekė 62 mylių per valandą greitį, tad moterys automobilyje buvo talžomos it sklabimo mašinoje.

Nebuvo laiko galvoti. Viskas įvyko per greitai. Tai buvo baisu, bet jauna mama žinojo, kad ji neturi laiko bijoti. Kai ji pažvelgė žemyn, jos maža mergaitė verkė ir rėkė, bet audra buvo tokia stipri, kad net automobilyje Fiona galėjo tik matyti, o ne girdėti. Kai audra pagaliau ėmė slūgti, Fiona sugebėjo nuvaryti smarkiai apgadintą automobilį į saugią vietą.

Ji iškvietė greitąją pagalbą. Laimei, jos dukra patyrė tik porą nedidelių smūgių, tačiau Fiona tuo tarpu buvo sunkiai sužalota. Greitosios pagalbos automobilyje, kai jie važiavo į ligoninę, mergina suprato, kad jai skauda visą kūną ir ji vos gali pajudėti. Bet net ir tokiu atveju ji vis tiek jaudinosi dėl savo dukters.

Reklama

Pamačiusi savo sužalojimų mastą, ji suprato, kad būtų galėjusi netekti dukters, jei nebūtų pasielgusi taip, kaip pasielgė. Jos kūnas buvo nusėtas tokiomis mėlynėmis, kokių nepamatytume ant jokio žmogaus net po brutaliausių muštynių. Buvo aišku, kad visus tuos smūgius patyruusi mažylė neišgyventų.

Ji socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino patirtų sužalojimų nuotraukomis ir pridūrė, kad išmoko niekada nevažiuoti niekur kylant audrai. Merginos močiutė taip pat buvo sunkiai sužalota, tačiau pavojaus jos gyvybei nebuvo. Neilgai trukus po Fiona nuotrauka pasipylė komentarai iš viso pasaulio. Tėvai gyrė mamos greitą mąstymą, vadindami ją tikra stebuklo moterimi ir heroje.

Jos herojiški veiksmai pelnė jai oficialų apdovanojimą už drąsą, kurį mergina atsiėmė aukštai iškelta galva. Tačiau net sulaukusi pagyrų ir sveikinimų, Fiona lieka kukli ir žemiška. Ji sako, kad viskas, ką ji padarė, tai buvo mama – ji saugojo dukrą, net savo sveikatos ar gyvybės kaina.

Ji taip pat pridūrė, kad automobilį galima pataisyti arba pakeisti jį nauju, o sužalojimai gali užgyti; iš tikrųjų svarbiausia, kad ji ir jos šeima būtų gyvi ir saugūs.

Kokia neįtikėtina moteris!

POPULIARU