Prisijunkite prie mūsų

ĮDOMU

Mažas berniukas nuėjo žvejoti be meškerių, tik su plastikiniais buteliais. Jo žvejybos būdas sužavėjo net 18 milijonų žiūrovų pasaulyje, nes jo metodas yra genialus

Parašė

-

Žvejyba daugeliui vyrų ir net moterų yra ne tik puikus laiko praleidimo būdas, bet ir galimybė patiems sugauti savo vakarienę. Nors dauguma mūsų žvejoja tik savo malonumui, kai kuriose šalyse bendruomenės yra tiesiogiai priklausomos nuo to, ką patys pagauna. Štai sausio mėnesį „YouTube“ kanale „Pro Fish Hunter“ pasirodė jaunas žvejys, kuris jau yra savo amato ekspertas.

Reklama

Iki šiol jo žvejybos vaizdo įrašas platformoje sulaukė 18 milijonų peržiūrų, o jo naudojama technika jus nustebins. Neturėdamas prabangios įrangos, berniukas gaudo žuvis plastikiniais buteliais ir virvelėmis. Kad ir koks primityvus atrodytų šis būdas, jis veikia. 8 minučių trukmės vaizdo įraše matyti, kaip vaikas sumaniai žvejoja upėje naudodamas savo savadarbius įrankius.

Pirmiausia jis paruošia masalą. Nors tradiciniai žvejai naudoja mažas žuveles, vabzdžius ar kirminus, berniukas išima tai, kas atrodo kaip tešla, ir apvynioja ją aplink kiekvieną kabliuką. Tada jis eina link upės pakraščio, kur jis tvirtai įsmeigia keturis pagalius. Kad vaikinukas yra tikras žvejybos ekspertas, rodo jo virvės metimo į vandenį tobula technika.

Reklama

Sumetęs visus valus su jaukais į vandenį, jis užmauna butelius žemyn kakleliais ant paruoštų pagalių.  Patenkintas jis palieka savo “meškeres” ir eina atlikti kitų savo darbų. Po trijų valandų mažylis grįžta prie butelių ir įvertina, ar kurių nors butelių valas yra išsivyniojęs. Dabar jam belieka susukti atgal ant butelio valą ir pažiūrėti, ar jo gale yra laimikis.

Neįtikėtina, tačiau ant pirmojo valo buvo milžiniškas laimikis! Iš pradžių pasirodė, kad tai nedidelis laimikis, nes atrodė, kad berniukas nelabai vargo jį traukdamas. Bet kai žuvis išniro iš vandens, ji buvo beveik pusės berniuko dydžio! Tada jis pakartojo visą procesą ir ištraukė kitą, jau mažesnę žuvį.

Trečiąją buvo lengviausia ištraukti, nes ji buvo mažiausia. Galiausiai jis ištraukė ketvirtą žuvį ir tai buvo antra pagal dydį iš visko, ką jis tą dieną pagavo. Galima drąsiai teigti, kad berniukui tai buvo gera žvejybos diena!

Reklama

Tūkstančiai žmonių plūstelėjo į vaizdo įrašo komentarų skiltį, norėdami išreikšti savo susižavėjimą berniuku, kuris žuvis gaudo plastikiniais buteliais. Pamatykite visą berniuko išmoningą žvejybą patys, žemiau esančiame vaizdo įraše:

POPULIARU