Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Kirpėjas pasiūlė benamiui išvaizdos transformaciją ir net pats nesitikėjo, kad rezultatas padarys jį ir vargetą žvaigždėmis. Kirpėjas nemanė, kad pakeis benamio gyvenimą

Parašė

-

Joao Coelho pastaruosius 10 metų gyveno it nematomas žmogus. Susidūręs su dideliais sunkumais kadaise normalų gyvenimą gyvenęs vyras tapo benamiu. Jis visada buvo ignoruojamas praeivių, sukosi iš to, ką gaudavo išmaldos. Tokiame užburtame rate, kuriame atsiduria kiekvienas benamis, Joao praleido dešimtmetį ir nematė jokių perspektyvų ar šviesesnio rytojaus.

Reklama

Vyras kasdien rinkdavo skardines gatvėje šalia kirpyklos, kurios savininkas Alessandro Lobo jį matė ne vieną kartą. Alessandro žinojo, kad negali išgelbėti visų benamių ir kiekvienam suteikti naują gyvenimą. Stilistas tam neturėjo nei galimybių, nei suvokimo, ką po ko galima padaryti. Viena, ką jis galėjo pasiūlyti jiems – tai savo laiką ir talentą.

Vieną dieną Alessandro paklausė, ar Joao nori maisto. Jis atsisakė, tačiau paprašė skustuvo tam, kad galėtų nusiskusti barzdą. Alessandro nusprendė padaryti šiek tiek daugiau ir pasiūlė jam ne tik sutvarkyti barzdą ir nukirpti plaukus, bet ir papuošti jį gražesniais drabužiais iš Alessandro priklausiusios drabužių parduotuvės.

Reklama

Be abejonės, išoriniai pokyčiai negalėjo pakeisti jo gyvenimo iš pagrindų, tačiau tiek stilistas, tiek pats benamis norėjo išbandyti avantiūrą. Galima spėti, kad Joao norėjo pamatyti save kitokį, tokį, kokio jis nematė daugelį metų. Po plaukų kirpimo, po barzdos tvarkymo ir naujo drabužių ansamblio benamis atrodė nerealiai.

Alessandro padovanojo jam švarką, kelnes, batus ir keletą marškinių. Vyras nuo savęs atidavė benamiui tiek, kiek galėjo. Bet kokiu atveju, Joao akivaizdžiai mėgavosi pokyčiais. Jis atrodė stulbinančiai ir priminė modelius iš žurnalų viršelių. Būtų tikra nesąmonė nenufotografuoti tokių nerealių pokyčių.

Alessandro pasidalino Joao nuotraukomis prieš ir po savo Instagram paskyroje, tačiau nė nesitikėjo, kad jo nuotrauka išplis po visą pasaulį. Štai tada įvyko tai, ko niekas negalėjo nuspėti. Joao nuotrauką internete pastebėjo jo sesuo, kuri kartu su Joao mama manė, kad jis yra miręs. Prieš dešimt metų nelaimingai susiklosčius Joao gyvenimo įvykiams, jis atsiskyrė nuo savo šeimos.

Reklama

Jo mama ieškojo savo sūnaus metų metais, tačiau nesėkmingai. Vėliau jie gavo žinią, kad Joao yra miręs. Galima tik įsivaizduoti tą jausmą, kai jos savo akimis internete pamatė nuotrauką, kurioje buvo prarastas sūnus ir brolis. Moteris apėmė begalinis džiaugsmas sužinojus, kad jų šeimos narys yra gyvas ir kur jį galima rasti.

Štai tokiu atsitiktiniu būdu įvyko paprasčiausias stebuklas, sujungęs subyrėjusią šeimą atgal į vieną vietą. Joao sesuo buvo labai laiminga pamačiusi brolį ir džiaugiasi galėdama ištiesti jam pagalbos ranką ir pakviesti grįžti namo. Joao buvo labai dėkingas už pagalbą, kuri iš pradžių atrodė menka ir bereikšmė. Tačiau paprastas gerumas ir nuoširdumas turėjo labai didelę galią. Joao buvo lemta tapti interneto žvaigžde ir tokiu būdų atstatyti savo gyvenimą iš šipulių.

POPULIARU