Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Net jo artimieji netikėjo, kad visą gyvenimą apkūnus vyras gali pasikeisti ir numesti svorio. Tačiau visi net pravirksta sužinoję, kas galiausiai pastūmėjo pokyčiams, kurie stulbina

Parašė

-

Kiekvienas iš mūsų turi labai panašią ydą – mes dėl kitų padarytume kur kas daugiau, nei dėl savęs. Tai toks įgimtas nustatymas, kai kitus mylime ir jais rūpinamės labiau, o savo gerovei ir sveikatai laiko ir noro turime kur kas mažiau. Tačiau tokia nuostata, kaip ir atrodytų ji kvailai iš šono, yra daugelio žmonių realybė. Ši istorija taip pat yra panaši. Jonathan Coronado visą gyvenimą turėjo problemų su svorio kontrole.

Reklama

Tiksliau pasakius, problemų su kontrolės stoka. Vyras turėjo silpnybę alkoholiui, nesveikam maistui, kuris jį tukino visą jo suaugusiojo gyvenimą. Jis ne vieną kartą bandė pasikeisti, tačiau visada pritrūkdavo motyvacijos, jėgų, užklupdavo kiti sunkumai, kurie grąžindavo blogus įpročius, kurie ramino. Tačiau kai Johnatan sužinojo, kad jos mažosios sesutės gyvybei gresia pavojus, jis nedelsdamas nutarė padėti.

Trylikametė Denise sirgo sunkia inkstų liga, tačiau ligai progresuojant, mergaitei skubiai reikėjo inksto transplantacijos. Jos gyvybę tuo metu palaikė tik pastovūs dializės seansai. Visa giminė darė tyrimus dėl tinkamumo donorystei, ir niekas, išskyrus Jonathan, netiko. Ligoniukės brolio kraujo grupė atitiko recipientės kraujo grupę. Tačiau pagrindinis stabdis buvo tai, kad Jonathan negalėjo gulti ant operacinės stalo su tokia sveikata ir milžinišku viršsvoriu.

Reklama

Ši žinia iš karto sugniuždė vyrą, kuris ne vieną kartą gyvenime jautė nusivylimą savimi ir savo silpnumu, savikontrolės stoka. Tačiau šį kartą jis nesiruošė pasiduoti ir gailėtis savęs, nes tikslas buvo svarbesnis už bet ką pasaulyje – išgelbėti savo sesers gyvybę. Matydamas, kaip jo sesers jėgos kasdien senka nuo ištisinio ir varginančio kraujo valymo per dializės aparatą, jis rado motyvaciją savyje pasikeisti ir numesti svorio.

Jonathan visada buvo apkūnus. Jis nemėgo matyti save veidrodyje ir nuotraukose, todėl net supyko ant žmonos, kai ši savo Facebook paskyroje pasidalino jų vestuvių nuotrauka. Jam buvo sunku priimti savo išvaizdą, tačiau jam visada trūko stiprybės žengti pokyčių link. Vyras atskleidė, kad vienas svarbiausių būdų atsikratyti svorio – tai labai tvirtai to norėti.

Jis gyvenime visada stokojo stiprybės atsispirti skanesniam ir mažiau sveikam maistui. Tačiau šį kartą viskas buvo kitaip, nes tikslas ir motyvacija kasdien kovojo dėl savo gyvybės dializės pagalba, o tai įkvėpė jį. Jei jauna mergaitė gali būti stipri ir taip sunkiai kovoti, gali ir jis. Pamažu jam teko atsisakyti gazuotų gėrimų, sausainių, duonos, iš pagrindų keisti mitybą, valgyti daugiau daržovių.

Reklama

Jis daugiau judėjo ir vos ne iš karto pamatė pokyčius. Kuo daugiau svorio jis atsikratė, tuo didesnis užsispyrimas vedė Jonathan jo tikslų link. Svorio metimo proceso pradžioje vyras svėrė 165 kilogramus. Per mažiau nei metus jis iš viso atsikratė pusės savo svorio ir galiausiai svėrė 88 kilogramus.

Jis buvo pasiruošęs gulti ant operacinio stalo ir pagaliau suteikti sesei šansą gyventi normalų gyvenimą. Jonathan po operacijos namo išleistas buvo jau kitą dieną. Denise užtruko kelias dienas kol jos padėtis stabilizavosi, tačiau jos sveikata nuo to laiko tik gerėjo. Ji galėjo vėl užsiimti savo bendraamžiams įprastomis veiklomis ir nesijaudinti dėl savo savijautos.

Dabar mergina yra puiki mokinė ir laiminga paauglė, kuri pagaliau gali gyventi įprastą gyvenimą. Jonathan džiaugiasi matydamas savo laimingą sesę, tačiau jis neslėpė pasitenkinimo pačiam pradėjus gyventi kitokį gyvenimą.

Vyras pripažino, kad jo savijauta yra geriausia gyvenime ir jis nesigaili nė vienos minutės, kurias skyrė pastangoms pakeisti tiek savo, tiek sesės gyvenimą. Jonathan istorija tapo puikiu įkvėpimu ne tik dėl jo paties išvaizdos pokyčių, bet ir dėl neįkainojamo atsidavimo savo artimiausiems žmonėms.

POPULIARU