Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Medikai vyrui prognozavo vos keletą savaičių gyvenimo dėl 4 stadijos vėžio. Joks gydytojas nebūtų patikėjęs, kad ligoniui padės meilė ir dar vienas netradicinis gydymo būdas

Parašė

-

Rob Mooberry istorija savo laiku pasiekė viso pasaulio žiniasklaidą dėl savo unikalumo ir, tiesą pasakius, stebuklingumo. Robs su savo būsima žmona Amanda susipažino dirbdami “Cosmopolitan“ viešbutyje Las Vegase. Amanda dirbo padavėja bare, kuriame laikinai barmeno pareigas užėmė ir Rob. Atrodė, kad jie visą gyvenimą ieškojo būtent vienas kito.

Reklama

Jie buvo nuo pirmų dienų tvirta pora, o jais žavėjosi visi aplinkiniai. Tačiau niekas negalėjo numatyti to, kokį košmarą reikės išgyventi naujai iškeptai porai vos po keletos mėnesių. Šie išbandymai jiems abiems parodė, kad jie yra skirti vienas kitam, Po poros mėnesių nuo pažinties su Amanda, Rob pradėjo justi skausmus pilve. Skausmai buvo labai nemalonūs ir neįprasti, tad vyras kreipėsi į gydytojus, kurie iš karto pradėjo įtarti kai ką sunkaus.

Jų įtarimai pasitvirtino, o Rob išgirdo vieną siaubingiausių frazių savo gyvenime. Rob sirgo 4 stadijos žarnyno vėžiu, kuris jau buvo išplitęs ir į kitus organus. Amanda negalėjo net įsivaizduoti, kad vyrą, kuriam ji juto labai stiprius jausmus, galėjo būti išplėštas iš jos rankų taip greitai, vos po keletos savaičių. Be abejonės, niekas nesiruošė pasiduoti, kad ir kaip buvo sunku.

Reklama

Medikai kuo skubiau kūrė gydymo planą. Liga akivaizdžiai naikino vyrą, kuris greitai metė svorį. Pasiruošimo gydymui metu Rob suvokė, kas gyvenime svarbiausia. Jis taip pat pabijojo, kad nespės padaryti to, ko jis trokšta labiausiai – vesti savo gyvenimo meilę. Nors kartu jie buvo neilgai, Rob žinojo, kad viskas, per ką jie dabar kartu pereina, yra geriausias įrodymas, kad tai – tavo žmogus.

Vieną naktį ligoninės lovoje gulėjęs Rob paklausė šalia jo budėjusios Amandos, ar ji nori tekėti už jo. Amanda be abejonės sutiko. Rob ir Amanda susituokė likus vos kelioms dienoms iki radioterapijos pradžios. Po sutuoktuvių prasidėjo Rob gydymas, tačiau pirmasis gydymo kursas nedavė jokių teigiamų pokyčių. Visa terapija nepaprastai išsekino Rob, kuris panoro padaryti pauzę.

Amanda visą gyvenimą buvo vegetarė, pastaruoju metu tapusi ir vegane. Vyras panoro pailsėti nuo tradicinio gydymo ir leisti kūnui išsivalyti. Be abejonės, medikai nepritarė poros pasirinkimui, tačiau tokia buvo Rob valia. Priverstinai gydyti jo niekas negalėjo. Kartu su Amanda maitintis skaniai ir sveikai vyrui nebuvo sudėtinga. Nors pora perėjo prie griežtos žaliavalgiškos veganiškos mitybos, su kiekviena diena jie juto tai, kas vyko jų kūnuose.

Reklama

O vyko kai kas stebuklingo. Vos po kelių savaičių Rob apsilankė pas gydytojus ir pribloškė juos tuo, ką pats to nežinodamas, jis pasiekė. Daugiau nei 80 procentų vėžio sukeltų auglių buvo dingę. Rob žinojo, kad jį gydė meilė ir žaliavalgystė. Be abejonės, nenorėdamas skleisti priešiškumo medikamentiniam, tradiciniam vėžio gydymui, jis norėjo pabrėžti, jog radioterapija ir chemoterapija tikrai padėjo jam pagyti.

Pasidalinęs savo istorija, Rob norėjo parodyti visiems, kad žaliavalgystė turi labai didelę galią žmogaus organizmui. Praėjus dar metams ligos iš viso neliko. Vyras su žmona dabar tikisi, kad savo pavyzdžiu įkvėps kitus maitintis sveikiau. Po to, kai Rob sveikata pagerėjo, pora nusprendė susilaukti vaikų. Jie negalėjo natūraliai pastoti, todėl pasinaudojo dirbtinio apvaisinimo procedūra.

2016 metais pora susilaukė gražių dvynukų. “Dabar sunku patikėti, kad prieš kurį laiką viskas galėjo pasisukti kitaip. Tai dar kartą įrodo, kad meilė daro stebuklus“ – sako Amanda. Pora yra įsitikinusi, kad vėžį įveikti įmanoma, kai viduje turi meilės ir pasiryžimo išgyventi bet kokia kaina.

Rob galėjo prarasti viską, nes liga jį užklupo pačiame nuostabiausiame gyvenimo etape. Tačiau meilė, sveikas maistas ir didelis noras išgyventi jam padėjo. Rob iki šiol laikosi veganiškos, sveikuoliškos mitybos. Joje atradęs savo kūno stiprybes, jis tiki, kad tai leis jam džiaugtis gyvenimu ir mylima šeima dar ilgus metus be ligos šešėlio.

POPULIARU