Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Moteris kvietė anūkus vakarienės, tačiau netyčia nusiuntė žinutę nepažįstamam žmogui. Ji niekada neįsivaizdavo, kad po 6 metų jos ir nepažįstamojo istoriją pavers į filmą

Parašė

-

Wanda Dench kasmet ruošė didelę Padėkos dienos vakarienę ir visada iš anksto išsiųsdavo žinutes visai šeimai. Lemtingais 2016-aisiais ji išsiuntė žinutes savo anūkams su prašymu pranešti, ar dalyvaus ir su laiku kelintą valandą jiems atvykti vakarienės. Tačiau viena žinutė nukeliavo neteisingu numeriu ir pasiekė 17-metį Jamal Hinton.

Reklama

Žinutėje moteris rašė: “Padėkos dienos vakarienė vyks lapkričio 24 dieną mano namuose 3 popiet. Praneškite, ar atvyksite. Tikiuosi pamatyti Jus visus. Be abejonės kvietimas liečia ir Amandą ir Justin.” . Vaikinas pasimetė ir paklausė, kas čia jam rašo. Jis iš karto suprato, kad tai ne jo močiutė, tačiau paprašė, kad moteris atsiųstų savo nuotrauką. Wanda nusiuntė savo asmenukę tiesiai iš darbo, į kurią Jamal atsakė savo nuotrauka.

Kuriozinė situacija būtų taip ir pasibaigusi, bet vaikinas paklausė, ar jis galėtų vistiek sudalyvauti jos šventinėje vakarienėje. “Be abejonės gali. Tai ir yra, ką močiutės daro – pamaitina visus” – be dvejonių atsakė Wanda. Tų metų Padėkos diena jai tapo ypatinga – istorija susilaukė net vietinės žiniasklaidos dėmesio, o prie stalo užsimezgė nauja draugystė.

Reklama

Nuo tų metų Wanda ir jos šeima nepraleido nei vienų metų be Jamal. Jie parodė, kad mažas atsitiktinumas gyvenime gali atnešti labai malonių siurprizų. Vienas iš jų buvo labai įdomi ir nuoširdi draugystė su jaunuoliu. Sekančiais metais Jamal pats ruošė Padėkos dienos vakarienę kartu su savo mergina, o Wanda su vyru Lonnie galėjo pasimėgauti mėgiama kompanija ir pažinti Jamal šeimą.

Kasmet jų šventes stebėdavo ir jų istorijos sekėjai, kurie džiaugėsi jų unikalia draugyste, kuriai netrukdo net didelis amžiaus skirtumas. Apie šią naujų draugų tradiciją noriai pasakojo ir žinių korespondentai, o šia gražia istorija domėjosi tūkstančiai žmonių. Tačiau 2020-aisiais visus pasiekė liūdna žinia – Wanda vyras Lonnie dėja mirė dėl COVID komplikacijų, todėl Padėkos diena prasidėjo liūdna nata.

Wandai tie metai buvo liūdni ir sunkūs, tačiau būtent tą Padėkos dieną ji vis tiek turi už ką būti dėkinga. Tradiciškai Jamal susitiko su Wanda ir mažoje kompanijoje atšventė Padėkos dieną ir prisiminė jų gretas palikusį Lonnie. Visi šios istorijos sekėjai su nekantrumu laukė ir kitų, 2021 metų Padėkos dienos. Ir, visų laimei, Wanda ir Jamal nenuvylė – jie ir vėl praleido gražią šventę kartu.

Reklama

JAV Padėkos diena yra ypatinga, nes tą dieną, nepaisant visko, kas dedasi gyvenime, artimieji susirenka į vieną vietą, valgo skanią vakarienę ir visos dienos metu prisimena dalykus, už kuriuos jie jaučiasi dėkingi gyvenime. Dėkingumo terapija yra labai veiksmingas dalykas, kai pasimetame gyvenime, išgyvename sunkumus ir nežinome, ką daryti dėl neaiškios ateities. Prisiminti tai, ką brangaus turime jau čia ir dabar, yra labai sveika praktika, kuri grąžina mus į čia ir dabar.

Būtent tokią dieną labai lengva atverti savo širdį net nepažįstamiems žmonėms, kaip tą padarė Wanda prieš 6 metus. Ji nepabijojo, kad Jamal yra kitos rasės žmogus, kurio ji visiškai nepažįsta. Jos atvira širdis lėmė gražią draugystę, kuri su kiekvienais metais tik stiprėjo. Šiandien šie draugai pranešė labai džiugią naujieną – jų istorijos pagrindu bus kuriamas filmas “Netflix” platformoje.

Galima sakyti, kad tai bus neįtikėtinai gražus filmas, nes jų istorija jau dabar yra suspaudžianti širdį. Štai taip maži atsitiktinumai gali peraugti į kažką labai didelio. Wanda atveju tai peraugo į gražią draugystę, kurios dėka ji dabar gali lengviau išgyventi netektį ir šypsotis net tada, kai atrodo kad gyvenimas sustoja. Draugystės gimsta ten, kur mažiausiai jų tikimės, tereikia atverti savo širdį.

POPULIARU