Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Po avarinio nusileidimo pilotas nupirko picas visiems 155 lėktuvo keleiviams, parodydamas tikrą rūpestį ir žmoniškumą

Parašė

-

United Airlines pilotas Scottas Wardle’as tapo pavyzdžiu, kaip empatija ir atsakomybė gali pakeisti ne tik vieną situaciją, bet ir įkvėpti daugybę žmonių. Po priverstinio lėktuvo nusileidimo dėl keleivio sveikatos problemų jis nupirko maisto visiems lėktuvo keleiviams, parodydamas, kad net sudėtingomis aplinkybėmis galima parodyti nuoširdų rūpestį.

Staigus sveikatos sutrikimas pakeitė skrydžio planus

Rugsėjo 13 d. Scottas Wardle’as pilotavo United Airlines 2480 skrydį iš San Fransisko į Hjustoną. Atrodė, kad skrydis vyksta įprastai sklandžiai, tačiau netikėtai jis sulaukė pranešimo apie keleivį, kuris prarado sąmonę. Lėktuve buvę du medikai ir slaugytojas greitai reagavo ir ėmėsi teikti pirmąją pagalbą.

Supratęs situacijos rimtumą, Wardle’as nusprendė nedelsdamas nusileisti artimiausiame oro uoste, kuris buvo Albukerkio mieste. Nors greitoji medicinos pagalba pasirūpino sergančiu keleiviu, problemos tuo nesibaigė.

Vėlavimas ir alkanų keleivių laukimas

Dėl šios situacijos skrydžio įgula viršijo leistiną darbo valandų ribą, todėl buvo privaloma laukti naujos komandos, kuri turėjo atvykti iš Čikagos. Tai reiškė, kad visi 155 keleiviai bus priversti kelias valandas praleisti oro uoste.

Kadangi buvo vakarienės metas, o oro uosto maisto parduotuvės ruošėsi užsidaryti, keleiviai susidūrė su nauju iššūkiu – alkis ir ilgas laukimas. Wardle’as suprato, kad tai gali sukelti ne tik nepatogumų, bet ir padidinti įtampą.

Paprasčiausias, bet nepaprastas sprendimas

Wardle’as nusprendė parodyti, kad rūpinasi kiekvienu keleiviu. Jis užsakė kelias dešimtis picų su įvairiais priedais – nuo klasikinės su sūriu iki mėsos ir daržovių derinių ir taip pasirūpino, kad visi keleiviai turėtų, ką valgyti.

Jis pats organizavo picų dalijimą: keleiviai buvo suskirstyti pagal savo vietų numerius, o Wardle’as rūpinosi, kad visi gautų savo porciją. Jo tikslas buvo užtikrinti, kad niekas neliktų be maisto ir visi galėtų pavalgyti.

„Žinau, ką reiškia būti įstrigusiam oro uoste,“ – sakė Wardle’as. „Mes turėjome kažką padaryti, kad parodytume, jog mums rūpi.“ Jo kuklumas atsispindėjo ir šiuose žodžiuose: „Aš tiesiog dariau savo darbą.“

Socialiniai tinklai pavertė jį herojumi

Istorija greitai pasklido po to, kai keleivė Tanya Stamos socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotraukomis. Wardle’as tapo daugelio žmonių įkvėpimu. Net jo buvę bendraklasiai iš 1984-ųjų Capital High mokyklos Boizėje atpažino jį iš istorijos ir gyrė už nepaprastą rūpestingumą.

United Airlines ne tik pagyrė Wardle’ą už šį gestą, bet ir kompensavo visas jo patirtas išlaidas. Tačiau pats Wardle’as pabrėžė, kad šis poelgis jam buvo ne apie pinigus.

„Tai buvo daugiau nei finansinė pagalba. Man svarbiausia buvo keleiviai,“ – sakė jis.

Wardle’as yra ne tik puikus pilotas, bet ir Air Force veteranas. Jo meilė darbui atsispindi kiekviename jo žingsnyje. „Aš ne tik dirbu darbą – aš myliu tai, ką darau,“ – sakė jis.

Wardle’o istorija parodo, kad net mažais gestais galima parodyti rūpestį, kuris įkvepia kitus. Keleivių laukimas, kuris galėjo tapti įtempta ir nemalonia patirtimi, buvo paverstas šiltu, bendrystės kupinu momentu.

Ši istorija primena, kad net ir sudėtingomis aplinkybėmis galima rasti būdų parodyti žmoniškumą ir gerumą, o toks rūpestis niekada nelieka nepastebėtas.

POPULIARU

© 2021 Pertraukele.net - be raštiško sutikimo kopijuoti ar kitaip atgaminti turinį draudžiama