Prisijunkite prie mūsų

Patarimai

Manote, kad tokioms gražioms saliamio rožėms sukurti reikia ypatingų įgūdžių? Štai kaip paprasta jas suformuoti tiesiog ant taurės – papuoškite šią vasarą visas užkandžių lėkštes

Parašė

-

Labai dažnai sukame galvą, kuo nauju nustebinti svečius, kurie jus aplanko. Kepame pyragus, visą dieną gaminame įmantrias vakarienes. Tačiau paskutinis naujausias trendas, kuris įgauna pagreitį visame pasaulyje, yra užkandžių padėklai.

Reklama

Nors lietuviškas stalas įprastai būna nukraunamas mišrainėmis, silkėmis ir vyniotiniais, pripažinkime, kartais to maisto būna per daug ir jis labai greitai pabosta. Kartais tereikia paprastų užkandžių prie vyno ar alaus, kurių užtenka prieš pagrindinį patiekalą. Artėjančios šventės yra puikus metas išbandyti triukus, apie kuriuos papasakosime šiandieną.

Juos pasiruošti galite tiek priimdami svečius, tiek einant į svečius. Tokį užkandžių rinkinuką galite susidėlioti ant vienkartinio ar metalinio padėklo, o gražiausiai jis atrodys ant medinės lentelės. Čia tinka bet kokie jūsų mėgstami užkandžiai, tačiau jei laikytis pasaulinių tendencijų, verta vadovautis šiais patarimais. Ant lentelės galima sudėti poros ar keletos rūšių sūrio, mėgstamų riešutų, vynuogių ar kitų uogų, džemo sūriui ar kitokių užtepėlių bei įvairios pjaustytos mėsytės.

Reklama

Sūrį reikia patiekti pagal jo rūšį. Kietuosius sūrius galima laužyti gabalėliais arba pjaustyti jusotelėmis. Prie sūrio idealu pridėti krekerių, ant kurių galima uždėti ar užtepti mėgstamo sūrio. Vaisiai, o ypač vynuogės, yra idealus sūrių kompanjonas. Paskirstykite nedidelėmis šakelėmis sukarpytą vynuogių kekę. Tą patariame daryti pabaigoje, taip užpildysite gražiai tuščias padėklo ar lentelės vietas.

Į tarpus tarp sūrio ir mėsos paberkite riešutų – pistacijų, žemės riešutų ar bet kokių kitų mėgstamų riešutų, kad ir su prieskoniais. O dabar svarbiausia dalis – viso padėklo puošmena bus rožytės, sudėliotos iš plonai pjaustytos dešros. Ją sudėlioti nereikės nei specialių įrankių, nei didelio talento, tą padaryti sėkmingai gali bet kas, net pirmą kartą.

Jums reikės stiklinės arba taurės. Ant jos kraštų sluoksniais sudėliojame per pusę sulenktas dešros riekeles. Sluoksniais užpildome visą stiklinės ar taurės kraštą iki pilnumo ir tada apverčiame rožytę ant padėklo. Viskas!

Reklama

Lengvesnio triuko stalo puošimui maistu nesu bandžiusi, tačiau dabar taip darau kiekvieną kartą sulaukusi svečių. Kalėdų antrą ir trečią dienomis lankysiu draugus, todėl jau planuoju daryti Kalėdine tematika puoštas užkandžių lenteles, tokias kaip ši.

Užkandžiai ir maistas vakarėliams vis dar tebėra niša, kurioje galima greitai susikurti net versliuką. Jei sugebėsite estetiškai ir patraukliai sudėlioti mėgstamus užkandžius, jiems neatsispirs nei vienas jūsų svečias. Juk tiesa, kad valgome primiausia akimis.

Galbūt šis įrašas įkvėps jus pabandyti kurti tokius užkandžių padėklus pardavimui. Dabar yra puikus metas tai išbandyti ir pasireklamuoti per šventes. Šį užkandžių padėklą padaryti yra nesunku, tačiau net ir tokios paslaugos ieško dažnas labai užimtas žmogus, kuris pats neturi laiko sukiotis virtuvėje. Tikiuosi, kad perskaitę šį įrašą įgavote įkvėpimo savo šventiniam stalui.

Video instrukcija, kaip pagaminti gražiausias rožes jūsų stalui:

Spauskite čia norėdami komentuoti

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

POPULIARU