Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Šeima nustebo, kai restorane gavo jau nepažįstamųjų apmokėtą sąskaitą. Dosnumą pademonstravę žmonės nežinojo, kokia paslaptis slypi už tėvų šypsenų

Parašė

-

Mus neretai stebina žmonių gerumas ir dosnumas, nes šiomis dienomis jo labai trūksta visuomenėje. Labai retas žmogus jaučia impulsą padaryti kažką gero kitam, be jokios atgalinės naudos sau. Tačiau žmonių su tokia širdimi, nors ir vienetai, bet yra. Tuo įsitikino ir šeima, tėvo dienos proga vakarieniavusi restorane.

Reklama

Daniel ir Maxi Cortez pasipuošė šventinei išvykai pavalgyti, gražiai papuošė ir savo dvynes dukras ir su gera nuotaika mėgavosi savo vakariene. Iš tiesų, tokios išvykos porai yra pats maloniausias dalykas, kuris nukreipia jų mintis nuo blogų epizodų, kurių jie gyvenime turėjo nemažai. Tą lemtingą vakarą, kai pora su mažylėmis jau baigė savo vakarienę, jie paprašė padavėjos atnešti sąskaitą.

Vietoje sąskaitos mergina šeimai atnešė tik raštelį ir gerą žinią – dosnus anonimas, pastebėjęs juos dar nuo vakarienės pradžios, panoro jiems padovanoti kuklią dovaną – užmokant jų sąskaitą. Tai buvo didelė staigmena porai, kuri pradėjo žvalgytis ir bandyti suprasti, kas juos pavaišino. Tačiau netrukus jie sukluso ir net pravirko, kai skaitė žinutę, geradario skirtą jiems.

Reklama

“Sveikiname su tėvo diena! Džiaukitės savo mažylėmis, jos tokios mažos nebus ilgai. Nuo šeimos, sėdėjusios priešais jus. Telaimina Jus Dievas!”. Be abejonės, šis gerumo gestas savaime jaudino, tačiau niekas tą vakarą restorane negalėjo net įsivaizduoti, kad ši šeima turi didelę paslaptį.

Ši žinutė ir paskatinimas džiaugtis savo mažylėmis buvo karčiai saldus, nes dar praeitais metais, ši šeima buvo ne 4, o 5 asmenų. Tiesa buvo ta, kad Maxi pagimdė ne dvynes, o trynukus. Mergaičių broliukas susirgo praėjus kelioms savaitėms po to, kai grįžo namo iš ligoninės. Jis sirgo bakteriniu meningitu ir buvo septynių savaičių amžiaus, kai mirė.

Ši tėvo diena buvo sunki Daniel dėl vis dar labai skausmingų prisiminimų. Tačiau nieko nenutuokiančių žmonių gerumas buvo tai, kas suteikė jam labai daug stiprybės ir pozityvumo. Daniel nusprendė pasidalinti įvykiu internete, nes norėjo, kad galimai juos pavaišinusi šeima žinotų, kokį didelį gerą darbą jie padarė tą vakarą.

Reklama

Ta šeima nežinojo, ką Daniel ir Maxi išgyveno per pastaruosius metus ir kad kiekvienas paskatinimas džiaugtis savo vaikais yra ir skausmingas, ir labai reikšmingas. Tikėtina, kad šie dosnūs nepažįstamieji net neįsivaizdavo, kiek daug jų malonus poelgis reikš šiai nuostabiai šeimai. Daniel džiaugėsi, kad gerumas žmonyse dar nemirė.

Jaunas tėvas pasakė labai teisingai: “Niekada negalime nežinoti ką žmonės iš tiesų išgyvena, todėl visada stenkimės parodyti vieni kitiems gerumą. Kartais net neįsivaizduosime, kokią didelę įtaką gali padaryti mūsų vienas, nedidelis geras poelgis kitų atžvilgiu”.

POPULIARU