Prisijunkite prie mūsų

ĮDOMU

Pardavėja metė repliką pirkėjui, nes įtarė, jog šis perka keleletą skirtingų puokščių savo meilužėms. Savo žodžiais ji įžeidė vyrą, kuris netrukus privertė ją gėdytis

Parašė

-

Tai buvo eilinė paprasta, net ne šventinė diena. Gėlių parduotuvėje buvo įprastas kiekis klientų, pirkusių gėlių gimtadieniams ar vainikus laidotuvėms. Į parduotuvę atėjo išvaizdus vyras, kuris su dideliu entuziazmu pradėjo apžiūrinėti gėlių asortimentą. Po 15 minučių vyras prie kasos priėjo su keturiomis gėlių puokštėmis, keturiomis dėžutėmis saldainių ir keturiais gražiais atvirukais.

Reklama

Asociatyvi nuotrauka

Kasininkei iš karto pasirodė keistas toks vyro pasirinkimas. Ji kasdien susiduria su įvairiais klientais ir kuo puikiausiai žino, kad tokių klientų, perkančių keletą rinkinių paprastą savaitės dieną, tiesiog nebūna. Gėlių pardavėja iš karto šiek tiek susiraukė, nes jos galvoje iš karto pradėjo dėliotis įvairūs scenarijai. Ji tiesiog išpūtė akis ir nužvelgė prieš ją stovintį vyrą.

Asociatyvi nuotrauka

Ant jo rankos moteris pamatė vestuvinį žiedą. Moteris nesusilaikė ir sarkastiškai tarė: “kaip aš pavargau nuo visų tokių mergišių…“. Iš tiesų, ji sutinka dažnai klientus, kurie net jai pasipasakoja einantys vis į naujus pasimatymus su naujos merginomis, nors turi antrą pusę. Moteriai niekada nepatiko tokie mergišių atviravimai, nes ji, kaip moteris, jautė solidarumą visoms išduodamoms moterims.

Reklama

Asociatyvi nuotrauka

Pardavėjos ištarti žodžiai taip pat atkreipė visų parduotuvėje buvusių žmonių dėmesį. Šią akimirką laisvai galėjo įvykti konfliktas, nes moteris neturi jokios teisės kištis ne į savo reikalus. Vyras galėjo tikrai įsižeisti ir įskūsti pardavėją vadovybei. Tačiau tai, kas vyko netrukus, pribloškė visus.

Asociatyvi nuotrauka

Vyras nepasimetė ir atsakė nepatenkintai pardavėjai:
– Vienas rinkinys skirtas mano mamai. Neseniai mirė tėtis, o mama jau buvo įpratusi iš jo gauti gėles. Jis mane išmokė, kad moteris reikia mylėti ir gerbti.

Kitas rinkinys skirtas mano žmonai. Aš ją beprotiškai myliu ir net neįsivaizduoju savo gyvenimo be tokios nuostabios moters.

Asociatyvi nuotrauka

O štai trečiasis rinkinys skirtas mano nuostabiai dukrai… Aš noriu ją išmokyti, kaip būsimas vyras turėtų su ja elgtis ir rodyti meilę kiekvieną dieną.

Ketvirtąjį rinkinį dovanoju jums. Aš tik noriu, jog žinotumėte, kad vyras gali parodyti pagarbą, rūpestį ir supratingumą ir tuo pat metu nieko nereikalauti už tai atgal.
Tą akimirką moters skruostus užplūdo raudonis. Ji pajuto gėdą taip greitai savo galvoje padarius skubotas išvadas. Iš tiesų, niekada neverta skubėti spręsti apie knygą iš jos viršelio.

Reklama

Asociatyvi nuotrauka

Kad ir kaip moterys iš lūpų į lūpas perduotų nemalonias istorijas apie vyrų išdavystes, kad ir kaip moterys kurstytų nuomonę, kad visi vyrai kiaulės – tiesa yra visiškai priešinga. Ir šiandien yra tikrų džentelmenų, kurie vertina ir brangina moteris, džiugina savo artimas švelniosios lyties atstoves be progų ir parodo pagarbą visiškoms nepažįstamosioms.

 

POPULIARU