Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

12-metis net griuvo ant žemės kai pamatė ilgai išsvajotą dovaną savo kieme. Sunku patikėti, koks nevaikiškas daiktas pradžiugino paauglį ir ką jis planuoja su juo daryti

Parašė

-

12-metis Ethan Reynolds yra ypatingas berniukas, kurio istorija greitai pasklido internete. Video, kuris nustebino visus žiūrovus buvo kai Ethan gavo dovanų ir iš džiaugsmo jis net griuvo ant žemės. Labiausiai nuostabą kėlė tai, kad 12-metis svajoja apie žoliapjovę! Ar pažįstate nors vieną tokio amžiaus vaiką, kuris svajoja apie žoliapjovę? Ar pažįstate nors vieną vaiką, kuris svajoja apie buities darbus?

Reklama

Ethan nėra eilinis berniukas, ir jo veiksmai kalba patys už save. Prasidėjo viskas nuo to, kad berniukui kilo idėja priešais savo namus kasdien turėti stalą su įvairiais higienos bei maisto produktais ir dalinti juos už dyką. Kai prasidėjo pasaulinė koronaviruso pandemija, berniukas matė daug žmonių, kurie prašė maisto. Jo kaimynystėje buvo maisto bankas, prie kurio paauglys matė ilgas eiles.

Jis suvokė, kad ne visi susirinkę gauna maisto, kad ir kiek lauktų, o maisto bankas dirba tik porą dienų per savaitę. Alkaniems žmonėms maisto reikia čia ir dabar, todėl Ethan nusprendė imtis iniciatyvos. Tad visi, kas gyvena sunkiai, galėjo visada ateiti prie jo namų ir pasiimti tai, ko jiems reikia.

Reklama

Pradėjęs su 10 dolerių iš savo santaupų, dabar berniukas sulaukia palaikymo ir aukų tiek maisto produktais, tiek piniginėmis aukomis. Pirmiausia jis rado remėjų kaimynystėje. Kaimynai žavėjosi berniuko pastangomis ir taip pat nešė ant jo stalo viską, kuo jie norėjo pasidalinti su vargstančiais.

Netrukus jo stalas buvo per mažas, tad kartu su suaugusiųjų pagalba jis sukūrė naujas vietas, kuriose visi norintys galėjo pasiimti sau tai, ko reikia. Ethan taip pat sulaukė ir piniginių aukų, bet jis viską skiria labdarai kitiems ir nieko nepasilieka sau. Berniukas tikrai stebina tuo, kad elgiasi ir mąsto visai apie kitus dalykus, nei jo bendraamžiai. Tačiau jis toks tikrai negimė – jo mama nuo mažens jam diegė atjautos kitiems jausmą.

Savo laisvalaikį jis praleisdavo labdaros renginiuose, senelių namuose ir padėdamas kaimynams. Kas svarbiausia – nuo mažens jis tą noriai darė pats ir be jokios prievartos. Berniukas neapsiriboja pagalba tik žmonėms – Ethan visada randa laiko savanoriauti ir gyvūnų prieglaudose. Jis visados ieško naujų būdų pagelbėti savo bendruomenei ir sunkiausiai besiverčiantiems. Jis net sugalvojo kaip užsidirbti pinigų savo labdaringiems tikslams šienaudamas žolę kaimynystėje.

Reklama

Keletui senolių jis tą daro nemokamai, o iš kitų uždirbtus pinigus jis skiria net ne sau. Kaimynai mielai sumoka jam už žolės pjovimą, ypač kai žino, kad jis viską išleidžia savo sukurtai labdarai. Berniukas viską išleidžia produktams ir reikmėms savo labdaros staliukui, kurį jis pavadino “Ethan’o stalas”. Jam buvo sunku šienauti žolę su sena šeimos žoliapjove, todėl naujutėlė blizganti žoliapjovė jam buvo svajonės išsipildymas.

Ją taip pat berniukui padovanojo geros valios žmonės, kurie nori palaikyti berniuko užsidegimą tarnauti ir padėti kitiems žmonėms. Juk tai – neįkainojama. Ši istorija pasiekė tokio populiarumo tikriausiai todėl, kad tokio atsidavimo labdaringai veiklai, gerumo ir atjautos pasaulis mato retai. Šis penktokas pats vienas padarė savo bendruomenei daugiau nei atskiros organizacijos. Jis tapo pavyzdžiu kitiems jaunuoliams, kurie šiandien rūpinasi tik savo pasauliu, o tai, kas vyksta aplink yra tapę ne jų reikalu. Ethan mamos siekiu buvo užauginti geros širdies žmogų. Jai pavyko – ir tai akivaizdu.

Akimirka, kai Ethan gavo savo išsvajotą naują žoliapjovę:

POPULIARU