Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Šiukšliavėžio vairuotas sunerimo, kai dvi savaites 90-metės senutės šiukšlių konteineris visada buvo tuščias. Pasibeldęs į jos duris jis sužinojo šokiruojančią tiesą ir ėmėsi veiksmų

Parašė

-

Jake Bland šiukšlių išvežimo kompanijoje Kentukyje dirbo jau daugelį metų, tad jis kuo puikiausiai žinojo kone visus kaimynystėje gyvenančius žmones. Jis dažnai ne tik pasilabindavo su gyventojais, tačiau sugebėdavo ir užmegzti draugystes ryšius su kai kuriais senoliais.

Reklama

Jam iš karto kilo įtarimas, kai vienos 90-metės konteineris dvi savaites buvo visada tuščias. Jis įtarė, kad kažkas negerai, todėl nusprendė surasti būdą, kaip su ja susisiekti ir pasidomėti, kas nutiko. Dėl pandemijos ir darbe paskelbtų taisyklių dėl atstumo laikymosi ypač su pagyvenusiais žmonėmis, Jake vengė eiti tiesiai iki jos durų, nors negalėjo susivaldyti.

Jis vis vien nuėjo prie senutės durų, pasibeldė, tačiau ji neatsilepė. Tada jis nusprendė veikti kitaip. Vyras susisiekė su savo įmonės pagrindiniu biuru ir paprašė jų paskambinti senolei ir pasidomėti, ar viskas gerai.

Reklama

Jie jai paskambino iš karto po Jake prašymo ir laimei, ji atsiliepė. darbuotojai jai paaiškino, kad dėl jos gerbūvio susirūpino vienas iš šiukšliavežio darbuotojų. Štai tada senolė ir paaiškino, kodėl ji jau porą savaičių neišneša jokių šiukšlių.

Paaiškėjo, kad moteris beveik neturi jokio maisto namie dėl to, kad bijo eiti į lauką ar į parduotuvę maisto dėl Amerikoje ir pasaulyje siautusios pandemijos. Moteris priklauso aukščiausiai rizikos grupei, todėl savaime aišku, kad jai pačiai pasirūpinti savimi yra labai pavojinga. Neturėdama ką valgyti, ji neturėjo ir jokių šiukšlių, kurios keliautų į konteinerį.

Liūdniausia buvo tai, kad ji neturėjo absoliučiai nieko, kas jai galėtų padėti bent aprūpinant maistu. Ji neturėjo nei socialinių darbuotojų, nei artimųjų, kurie ja pasirūpintų tokiu metu. Ši žinia sukrėtė šiukšlių išvežimo kompanijos skambinusią atstovę, tad ji nieko nelaukiant nutarė padėti. Štai tada Jake ir kiti kolegos nedelsiant susirūpino badaujančia senute.

Reklama

Visa dispečerių ir šiukšliavežio darbuotojų komanda iš savo kišenės tą pačią dieną nukeliavo į prekybos centrą. Jie ją aprūpino šviežiu maistu ir pažadėjo, kad ir toliau bus šalia tada, kai jai to prireiks. Gražiausia buvo tai, kad iš senjorės jie nepaėmė nei cento ir pasižadėjo būti šalia, kai jai to reikės. Jake pažadėjo asmeniškai jai padėti bet kada, jai tereikia tik paskambinti. Laimei, Jake atidumo ir geros nuojautos dėka, buvo išvengta liūdnų pasėkmių. Bado dietos besilaikiusi senolė galėjo ir susirgti, ir mirti.  Ši istorija greitai išplito visoje JAV žiniasklaidoje ir įkvėpė tūkstančius žmonių. Tai buvo geras priminimas visiems pasidomėti senoliais, gyvenančiais kaimynystėse.

POPULIARU