Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Besilaukianti pora neteko žado išgirdę gydytojų patarimą darytis abortą dėl vaisiaus abnormalijų. Medikų nepaklausę tėvai šiandien pasakoja savo istoriją ir savo pavyzdžiu perpėja kitus

Parašė

-

Sara ir Chris Heller buvo laimės perpildyta pora, kuri sužinojo, kad laukiasi. Tai yra didelis stebuklas daugumai porų, kurie sukuria šeimas ir nori susilaukti palikuonių. Pora greitai sukūrė svajones ir viltis apie gyvenima jau nebe dviese, o tryse, tačiau labai greitai tos svajonės dužo. Planinės apžiūros metu Sara išgirdo siaubingą medikų nuomonę, kuri jai atėmė žadą.

Reklama

Be abejonės, toks medikų darbas – informuoti nėščiąją apie visas įmanomas ar esamas vaisiaus problemas, kurioms arba reikėtų pasiruošti, arba priimti lemtingus sprendimus. Gydytojai echoskopo metu pastebėjo kai ką, kas buvo nukrypę nuo normos. Kiek ilgiau tyrinėję mažylį įsčiose, specialistai pastebėjo, kad mažylio veidas yra deformuotas.

Ši žinia juos sukrėtė, tačiau dar labiau juos užgavo gydytojų siūlymas atsisakyti kūdikio ir atlikti abortą. Ilgiau pakalbėjus su medikais buvo aišku, kad vaisiaus deformacijos nėra pavojingos jo gyvybei. Labiausiai tai lietė svarstymus, kaip gyvens berniukas, kuris neatrodys taip, kaip kiti vaikai. Būtent tada Sara ir Chris visiškai atsisakė minties nutraukti nėštumą ir buvo pasiryžę duoti sūnui tiek meilės ir rūpesčio, kiek jam reikės, kad gyventų laimingą ir pilnavertį gyvenimą.

Reklama

Vėlesnis ultragarso tyrimas parodė aiškiau, kas negerai su mažyliu. Jo gomurys ir lūpa buvo nesuaugusi, o vietoje viršutinės lūpos buvo į auglį panašus darinys. Pagal statistiką, šis defektas nutinka bent 1 iš 700 mažylių, bet tai nėra gyvybei pavojinga diagnozė. Trys ketvirtadaliai tokių atvejų yra vien kosmetiniai, tad pasitelkus naujausias plastinės chirurgijos technologijas, tokie defektai gali būti net maksimaliai sutvarkomi.

Pora buvo nustebusi, kad medikai siūlo drastišką sprendimą atsisakyti nėštumo ir nutraukti tą gyvybę, kuri natūraliai privalėtų turėti šansą gyvenimui. Laimei, Sara ir Chris įsitikinimai ir meilė buvo stipresni, nei medikų baimės ir skeptiškumas. Jie mylėjo savo sūnų Brody nepaisant to, kad visiškai dar nežinojo, kaip gimęs jis atrodys iš tikrųjų.

Nuo dienos, kai būsimieji tėvai sužinojo apie būsimus iššūkius, jie pradėjo domėtis šia konkrečia tema ir nustebo, kad viešoje erdvėje labai trūksta informacijos apie šį defektą ir su juo gyvenančius žmones. Būtent todėl Sara nusprendė savo kelione į tapimą iškirtinio vaiko mama pasidalinti viešai internete. Ji tikėjo, kad nors vienam žmogui ji gali padėti suteikdama realios informacijos iš savo patirties. Žmonės bijo to, ko nežino, tad jei jiems galima parodyti tą problemą iš arti, ji tampa kur kas mažiau baisi ir neįveikiama.

Reklama

Kai Brody gimė, jo tėvai sūnaus laukė su didele meile ir moraliniu pasiruošimu. Jų neišgasdino berniuko išvaizda, kuri iš tiesų skyrė jį nuo kitų kūdikių gimdymo namuose. Tačiau mažylis Brody, be savo kitokios išvaizdos, niekuo nesiskyrė nuo kitų vaikų. Jis augo be problemų, džiaugėsi gyvenimu su savo tėvais.

Sara ir Chris ilgai domėjosi ir galimybe atlikti plastinę operaciją dar jauname sūnaus amžiūje. Toks dalykas reikalauja nemažai finansų, tačiau pora buvo po laiminga žvaigžde. Vieną dieną, kai jie pietavo kavinėje, šeima gavo raštelį ir čekį, kurio vertė buvo 1000 dolerių. “Gražiajam mažyliui” – taip buvo parašyta žinutėje. Tai buvo puiki anoniminė dovana porai, kuri jau artėjo link dienos, kai Brody bus atlikta gyvenimą transformuojanti operacija.

Šiandien, po 5 metų, Brody yra laimingas ir judrus berniukas. Jo gyvenime vis vien liks nedideli randai, kurie primins apie tai, kaip jis atėjo į šį pasaulį. Sara taip pat pasidalino, kad Brody buvo diagnozuotas autizmas, tačiau net ir su šiuo papildomu iššūkiu šeima susitvarko.

Brody lanko mokyklą ir turi daug draugų. Nors jis ir turi raidos sutrikimų, Brody kasdien įrodo visiems, kad yra gabus ir gyvenime pasieks daug. Sunku ir pagalvoti, kad šis mažylis turėjo šansą visai negimti, jei jo tėveliai klausytų gydytojų baimių…

POPULIARU