Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Daug kas sutriko dėl buvusio kareivio žodžių, jog netekti kojų buvo geriausia, kas nutiko jo gyvenime. Tačiau vyro paaiškinimas nepalieka abejingų ir įrodo, kad jis sako tiesą

Parašė

-

Šiandien, kaip niekad, iš arti galime stebėti tai, kas vyksta visai netoliese esančios šalies miestuose, kuriuos siaubia karas. Karas yra baisus dalykas, tačiau verta pripažinti, kad jis visada kur nors vyko. Kai jis vyksta toliau nuo mūsų, mes ne taip emocionaliai į tai reaguojame ir sugebame net nesukti galvos apie tai, kaip kažkur kenčia žmonės.

Reklama

Karo Ukrainoje aukos

Kai tai vyksta arčiau, kiekviena nuotrauka su sužeistais, galūnių netekusiais žmonėmis, suspaudžia širdį dideliu skausmu. Tada galvojame: kaip dabar tam žmogui reikės gyventi, be kojų, ar rankų? Kaip jis susitvarkys su nauja būtimi? Na, šios istorijos herojus yra puikus pavyzdys, kad gyvenimas pasibaigia tik tada, kai jis pasibaigia.

Tarnaudamas 2009 m. Afganistane, Jesse Cottle buvo pačiame karo veiksmų epicentre. Vieną dieną jis užvažiavo ant minos kelyje – ir nors tai jo nenužudė, vyras neteko abiejų kojų. Tokią akimirką daugelis mūsų verktų ir gailėtų savęs, jaustų pykti ant Dievo, pasaulio ir nuleistų rankas. Tačiau Jesse gyvenimas susiklostė visai kita linkme, tik dėl jo paties mąstymo.

Reklama

Grįžęs į JAV, Jesse ruošėsi gauti pirmuosius savo protezus. Mokytis vaikščioti jų pagalba reikėjo labai daug pastangų, kurias jis kasdien aukojo reabilitacijoje. Būtent ten jis sutiko savo gyvenimo meilę – Kelly. Nuo tos dienos, kai tarp jų užgimė meilė, Jesse teigia, kad netekti kojų buvo geriausias dalykas jo gyvenime. 

Vyras sako, kad jei nebūtų užvažiavęs ant tos minos, kuri kainavo jam abi kojas, jis niekuomet nebūtų patyręs tokios gyvenimo laimės. „Jei manęs nebūtų dislokavę Afganistane ir nebūčiau patyręs tos nelaimės – niekada nebūčiau sutikęs savo žmonos“ – sako vyras.

Toks pozityvus požiūris yra pagirtinas, tačiau daugeliui vis vien šiek tiek keista, kaip Jesse sugeba tą pozityvų požiūrį išlaikyti visada. Na, atsakymą į šį klausimą neseniai davė šeimos fotosesija, kurioje simboliškai atsiskleidė tai, kaip dabar gyvena ši pora. Iš mažesnės nuotraukos atrodo, kad čia – įprasta pora, pozuojanti nuotraukai.

Reklama

Tačiau pilnas nuotraukos vaizdas atskleidžia Jesse, kurį ant nugaros laiko Kelly. Būtent taip ši pora ir gyvena – Kelly yra stipri moteris, taip pat tarnavusi kariuomenėje, tad jai nešioti vyrą ant nugaros – yra tikri niekai. Būtent ši savybė šiai porai leidžia mėgautis viskuo, ką duoda jiems gyvenimas. Jie gali poilsiauti prie jūros, būti gamtoje, net sportoti kartu.

Jesse tam net nereikia protezų, nes jis turi savo žmoną, kuri myli jį besąlygiškai. Ar gi tai ne puikus įrodymas, kad iš tiesų, kojų netektis Jesse atnešė patį didžiausią džiaugsmą gyvenime? Tokią moterį kaip Kelly reikia labai saugoti, nes reta moteris pasiryžtų gyvenimui su iššūkiais.

Tačiau dėl meilės gailma padaryti viską. Ši pora yra gyvas įrodymas.

Šios šeimos istorija palietė žmones visame pasaulyje. Tai istorija apie du žmones, kurie nepasiduoda ir net blogiausiomis gyvenimo akimirkomis, o ir jose mato tik teigiamus dalykus.

POPULIARU