Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Taksi vairuotojas pagelbėjo jaunai merginai, kurią apvogė muzikos festivalyje. Praleidęs su ja visą dieną, jis neįsivaizdavo, kaip dosniai mergina atsidėkos už parodytą gerumą

Parašė

-

Muzikos festivaliai tai vieta, kurioje lankytojai siekia praleisti neužmirštamas, pilnas puikių įspūdžių dienas su draugais ir gera muzika. Tačiau absoliučiai niekas nėra apsaugotas nuo to, kas dar mėgsta lankytis tokiuose festivaliuose – nuo vagių. Vietas, kur buriasi daugybė žmonių, kur vienoje vietoje susikuria minia jaunuolių, labai lengva padirbėti kišenvagiams.

Reklama

Mergina vardu Becca Moore vieną akimirką mėgavosi puikiu laiku “Coachella” muzikos festivalyje, Kalifornijoje, o kitą – ji verkė ir panikavo, nes iš jos rankinės buvo pavogtas telefonas, piniginė ir nuomoto automobilio rakteliai. Išsigandusi mergina neturėjo nei pinigų, nei priemonių, kaip susisiekti nei su artimaisiais, nei su kokia nors pagalba. Visų pirma Becca reikėjo įsigyti telefoną, kurį ji tikėjosi gauti pagal turimą sutartį telefono ryšio kompanijoje.

Viešbučio, kuriame buvo apsistojusi mergina, darbuotojai jai iškvietė Uber pavežėją, kuris turėjo ją nuvežti iki artimiausios atstovybės. Tą dieną paimti Becca atvažiavo Raul Torres. Veždamas merginą į sutartą vietą, jis sužinojo, kas jai nutiko. Supratęs, kokioje sudėtingoje situacijoje ji atsidūrė ir kokį stresą ji turėjo patirti, Raul nusprendė nepalikti jos vienos ir kartu nueiti į atstovybę ir padėti jai gauti naują telefoną.

Reklama

Gerai, kad jis kartu su ja ten ir nuėjo, nes atstovybėje merginai niekas nepadėjo, todėl ji liko toje pačioje blogoje situacijoje. Raul nesiruošė palikti Becca likimo valiai – jis pats yra tėvas, tad suvokęs, kad tokioje situacijoje jis tikrai norėtų, kad jo dukrai kas nors ištiestų pagalbos ranką, jis nusprendė likti šalia Becca iki galo. Nepešę jokios pagalbos telefono ryšio atstovybėje, Raul nieko nelaukė ir vežė Becca į policiją, užpildyti pranešimą apie vagystę. Tokiu būdu jau policija buvo įtraukta į bandymą pagelbėti merginai. Kol pareigūnai bandė atsekti telefono buvimo vietą, Raul buvo labai malonus ir pasiūlė merginai kartu atsigerti kavos.

Grįžę iš kavinės, policininkai turėjo vieną gerą žinią – jie rado telefono lokaciją ir jau keliavo jo ieškoti. Tačiau gerą žinią pakeitė bloga – nors telefono signalas rodė telefono buvimo vietą, jo policininkams nepavyko rasti. Vaikinas, kuris tariamai jį pavogė, taip pat kratėsi kaltės, tad viskas liko nepasikeitę. Becca juto vis didesnę neviltį, o Raul norėjo ją paguosti. Abu jau buvo alkani, todėl vairuotojas pakvietė merginą papietauti.

Būdamas kavinėje, Raul papasakojo apie save ir apie savo šeimą. Jis prisipažino, kad norėtų būti namie su dukra, kuri dabar chemoterapijos pagalba yra gydoma nuo vėžio. Jis papildomai uždarbiauja vairuotoju tam, kad šiek tiek palengvintų visus finansinius įsipareigojimus, atėjusius su dukros gydymu.

Reklama

Netrukus Raul nusprendė, kad reikia imtis kardinalesnių veiksmų ir patiems nuvykti pas įtariamą vagį ir ieškoti telefono savarankiškai. Atvykę į jau aplankytą su teisėsaugininkais vietą, Raul kartu su Becca toliau sekė telefono signalą. Šį kartą jiems pasisekė, nes sprukdamas iš nuomoto buto, vagis paliko telefoną ant vartų.

Supratęs, kad į reikalus jau įvelta policija, jis galimai išsigando. Atgavusi savo telefoną mergina galėjo lengviau atsikvėpti. Ji galė susisiekti su artimaisiais ir toliau pasirūpinti savimi pati. Ji atsisveikino su Raul ir iš visos širdies padėkojo už viską, ką jis dėl jos tą dieną padarė. Mergina norėjo padaryti pavedimą už paslaugas vairuotojui telefonu, tačiau jis atsisakė ir palinkėjo jai sėkmės. Parodydamas savo dosnumą ir gerą širdį, jis nieko nesitikėjo.

Tačiau jis nežinojo, kad Becca turi beveik milijoną sekėjų socialiniuose tinkluose, kuriuose ji padarys kai ką neįtikėtino dėl naujojo draugo. Becca papasakojo savo sekėjams apie tai, kas jai nutiko, tačiau kartu su video ji norėjo padaryti ką nors dėl raul dukros. Mergina sukūrė Gofundme aukų rinkimo paskyrą, kurioje ji savo sekėjus paskatino paaukoti bent po dolerį. Sunku tuo patikėti, tačiau žmonės buvo kur kas dosnesni, nei galima buvo tikėtis.

Vos per keletą dienų buvo surinkta beveik 200 000 dolerių, o dabar joje yra apie 250 000 dolerių. Vienu pasakojimu ji sugebėjo pakeisti Raul šeimos gyvenimą ir įžiebti viltį, kad jo dukra su papildoma pagalba turės geresnius šansus pasveikti. Galiausiai, Raul nebereikės papildomai dirbti ir jis galės būti šalia dukros sunkiu metu.

Raul gerumas jam atsisuko šimteriopai, kai jis to visiškai nesitikėjo. Viskas, ką jis padarė – tai nuoširdžiai rūpinosi mergina, patekusia į bėdą ir jai padėjo su jos problemomis. Argi tai ne puikus įrodymas, kad viskas grįžta bumerangu? Tai įkvepia daryti gera, nes niekada nežinosime, kada mus užgrius grąža kitų žmonių gerumu. 

POPULIARU