Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Vaikinas norėjo aukcione nusipirkti žuvusio tėčio automobilį, tačiau pralaimėjo daugiau pasiūliusiam vyrui. Vaikinas pravirko, nes prie jo priėjęs nepažįstamasis tarė kai ką netikėto

Parašė

-

Netekti žmogaus, kuris yra labai brangus tavo širdžiai, tikriausiai yra vienas skaudžiausių įvykių, kurie gali nutikti tavo gyvenimui. Skauda ne tik tai, kad prarandama galimybė vėl juos pamatyti ir būti su jais, bet ir tai, kad visos akimirkos kadaise praleistos su jais, tapo tik prisiminimu, kuris greit gali išnykti.

Reklama

Vaikams netekti savo tėvų jauname amžiuje yra labai traumuojanti patirtis. Ypač tada, kai vaiko ir tėvo ryšys yra kai kas nepamatuojamai stipraus. Dar 2010 metais Tanner neteko savo tėvo Sam. Tanner didžiavosi savo tėvu, kuris buvo apygardos šerifo pavaduotojas, geros širdies teisėsaugininkas. Jis žuvo eidamas pareigas, kai bandė sulaikyti automobilio plėšiką.

Kai įtariamasis lipo iš pavogto automobilio, Tanner tėtis bandė jį sulaikyti, tačiau buvo nušautas iš arti. Galiausiai plėšikas taip pat žuvo, kai jį neutralizavo Sam partneris. Tanner tada buvo vos 15 metų, kai įvyko šis tragiškas incidentas. Galime tik įsivaizduoti, kokį skausmą tą akimirką turėjo išgyventi šis jaunuolis. Tai, kas atsitiko, buvo labai sunku ir nesuprantama – kodėl tai atsitiko mums?

Reklama

Vaikinui buvo aišku tik tai, kad prisiminimai apie tėvą reiškė jam viską. Kiekvienas vyro daiktas tapo neįkainojamu prisiminimu ir Sam našlei, ir jo vaikams. Tačiau vienas dalykas, kuris jungė tėvą su sūnumi, buvo aistra automobiliams. Tanner visada svajojo turėti tokį automobilį, kaip kad turėjo tėtis patruliuodamas. Tad kai senas tėvo tarnybinis automobilis buvo parduodamas aukcione, Tanner svajojo, kad būtent jis grįš su automobiliu namo ir išsaugos dar vieną prisiminimą apie tėvą.

Tačiau automobilis „Dodge Charger“ buvo įvertintas net 12 500 dolerių. Ruošdamasis aukciono dienai, Tanner bandė surinkti aukų, kurios padėtų jam laimėti aukcione, tačiau jam pavyko surinkti tik daugiau nei 3 000 dolerių aukų. Tanner su mama žinojo, kad to nepakaks, jei jie tikrai norės parsivežti namo savo tėčio patrulinį automobilį.  Pagaliau atėjo ta diena ir visos šeimos viltys buvo labai stiprios, tačiau tikimybė, kad jie aplenks visus kitus, buvo gana menka.

Kai prasidėjo aukcionas, vaikinui greitai pasidarė aišku, kad jo svajonei buvo lemta sudužti. Kai vedėjas paskelbė automobilio pardavimo statymų pradžią, suma greitai perkopė jo galimybes. Vargšas jaunuolis neturėjo kitos išeities, kaip tik viską stebėti ir galiausiai pasveikinti tą, kuris laimės aukcioną. Aukcionas sustojo ties 60 000 dolerių, tai beveik penkis kartus viršijo pradinę automobilio kainą. Tanner tėčio patrulinio automobilio rakteliai atsidūrė vyro, vardu Steve Wells rankose.

Reklama

„Na, mes bent jau pabandėme“, – sakė Tanner. Tada jis dar nežinojo, kad jo laukė staigmena. Kai Steve buvo įteikti automobilio rakteliai, jis atsisuko į Tanner, o tai, kas nutiko toliau, buvo tiesiog neįtikėtina. Vyras, laimėjęs aukcioną, net nenorėjo pasilikti automobilio. Jis kovojo dėl jo tik tam, kad savo sumokama suma papildytų policijos biudžeto lėšas, o patį automobilį atiduoti tam, kuriam jis – kažkas ypatingo.

Steve žinojo Tanner ir jo tėvo istoriją, todėl viskas buvo aišku jam nuo pat pradžių. Visa salė trumpam buvo priblokšta, o netrukus tą gražią akimirką apipylė gausiais plojimais. Tą dieną Taner ir jo šeima namo parsivežė paskutinę savo tėvo atminimo dalį.

Viską lėmė geraširdis žmogus, vardu Steve Wells, kuris nedvejodamas ir nesavanaudiškai atidavė automobilį tam, kam jis iš tikro sentimentaliai ir priklauso. Tai buvo nepakartojamai gražus nepažįstamojo poelgis dėl vaikino, kuriam paprastas materialus daiktas buvo kažkas kur kas daugiau. 

POPULIARU