Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Detektyvas manė, kad yra matęs visko. Tačiau tirdamas atvejį, kai berniuką peiliu subadė ir padegė pats jo tėvas, pareigūnas pasielgė su atveju taip, kaip niekas iš jo nesitikėjo

Parašė

-

Mažai kas apie tai pagalvoja, tačiau dirbti policijoje, panašiai kaip ir medicinoje, reikia tikro pašaukimo. Toks darbas reikalauja ne tik intensyvaus fizinio, bet ir psichologinio pasiruošimo. Policininkai, detektyvai, tyrėjai privalo būti pasiruošę profesionaliai dirbti su pačiais šlykščiausiais žmonėmis, padariusius pačius siaubingiausius nusikaltimus.

Reklama

Tam tikrai reikia ir talento, ir plieninių nervų. Bet net ir visko mačiusius pareigūnus įmanoma nustebinti ir priblokšti žiaurumu. Mike Blair dirbdamas detektyvu yra matęs visokių padugnių. Tačiau atsiliepęs į vieną iškvietimą, jis dar nepasiekęs įvykio vietos jautė šiurpą savo kūne. Jis važiavo į namus, kuriuose beprotis vyras nužudė savo žmoną, neįgalią dukrą ir pasikesino nužudyti ir sūnų.

Laimei, vaikas sugebėjo pabėgti iš tėvo rankų, tačiau prieš pabėgant jis patyrė neįsivaizduojamus sužalojimus. Berniukas buvo 20 kartų padurtas peiliu ir padegtas. Kai Mike buvo įvykio vietoje, berniukas vardu Ronnie jau buvo pakeliui į ligoninę. Tai, ką pamatė ilgai policijoje dirbęs detektyvas, buvo sunku suvokti net jam.

Reklama

Beširdis žmogžudys buvo suimtas, o Mike negalėjo pamiršti apie berniuką, kuris ligoninėje kovojo už savo gyvybę. Mike buvo tas žmogus, kurį kolegos nusiuntė jo aplankyti. Mike privalėjo užduoti Ronnie keletą klausimų, tačiau tą jis privalėjo padaryti irgi savu laiku, netraumuojant vaiko. Pirmą kartą nuvykęs jis aprūpino našlaičiu tapusį berniuką būtiniausiais daiktais ir dovanomis.

Mike labai pagailo Ronnie, nes vyras neįsivaizdavo, koks siaubūnas gali pasielgti taip su savo vaiku. Detektyvas pats turi 5 vaikus, už kurių saugumą ir laimę jis atiduotų net savo gyvybę. Tragiškas Ronnie likimas sujaudino Mike, kuris grįžęs namo negalėjo net užmigti. Pakalbėjęs su žmona jis pasiūlė labai netikėtą dalyką – kadangi Ronnie bus įtrauktas į globos ieškančių vaikų sąrašus, kodėl gi berniuku nepasirūpinus jų šeimai?

Mike su Ronnie bet kokiu atveju praleido labai daug laiko ligoninėje, kol jo būklė stabilizavosi. Mike norėjo būti tuo žmogumi, kuris pagydytų ne tik fizines, bet ir psichologines berniuko žaizdas. Juk jis vos per keletą minučių neteko mamos ir sesers, o jo tėvui grėsė kalėjimas iki gyvos galvos.

Reklama

Ronnie taip pat juto nuoširdų Mike rūpestį ir ne vieną kartą prašė jo pasilikti su juo ligoninėje ilgeliau, pažiūrėti filmą arba tiesiog pasikalbėti. Tai buvo tikra lemtis, kuriai reikėjo išsipildyti. Palikęs ligoninę Ronnie keliavo tiesiai į detektyvo namus, kuriuose jis buvo priimtas išskėstomis rankomis.

Nuo tos dienos Ronnie galėjo nebebijoti, kad jam gręsia pavojus, kad kažkas jo nemyli arba kad kažkas jį apleis. Ši šeima atvėrė savo duris ir širdis jam su pasiryžimu būti šalia jo visą likusį gyvenimą. Tą jie įrodė oficialiai įsivaikindami Ronnie. Berniukui tikrai reikėjo didelio emocinio palaikymo, ypač todėl, kad jis buvo vienas iš svarbiausių baisaus nusikaltimo liudininkų.

Atėjus tėvo teismo dienai, visi buvo šokiruoti, kad žmogžudys nusprendė būti pats savo advokatas. Kas buvo žiauriausia, tėvas, kuris taip žiauriai nužudė žmoną ir dukrą, kuris peiliu ir ugnimi sužalojo gyvą likusį sūnų, pats jam uždavinėjo klausimus teisme. Ronnie turėjo atsakyti į savo paties skriaudiko klausimus apie tai, kas jam nutiko tą siaubingą dieną.

Buvo akivaizdu, kad teisiamasis buvo neadekvatus ir pakrikusiu protu. Tą matė ir teisėjai, ir prisiekusieji. Vyras negailestingai buvo nuteistas trimis bausmėmis iki gyvos galvos plius 60 metų kalėjimo už atskirus kaltinimus. Šis monstras sėdo už grotų visam gyvenimui be galimybės kada nors dar žengti į laisvę. 

Ronnie tuo tarpu juda toliau gyvenime ir turi tik pačius geriausius žodžius apie savo naująją šeimą.

“Mano tėvai ir mano broliai ir seserys yra patys geriausi ir mieliausi žmonės pasaulyje. Neįsivaizduoju geresnės vietos gyventi ir augti” – su šypsena sakė dabar jau 10-metis Ronnie.

Tai yra nuostabi, nors ir sukrečianti istorija, kurios pabaigoje galiausiai triumfuoja gėris ir meilė. Ronnie sutiko tikrų angelų šeimą, kuri pasiryžo jam dovanoti normalų ir laimingą gyvenimą, kuriame jam daugiau nereikės kentėti. Linkime šiai šeimai didžiausios sėkmės!

POPULIARU