Prisijunkite prie mūsų

ĮDOMU

Kadaise tėvo treniruojama mergaitė buvo stipriausia pasaulyje, tačiau ilgainiui nesugebėjo išpildyti tėvo ambicijų. Štai kaip stipruolė mergaitė gyvena po 20 metų

Parašė

-

Varia Akulova išgarsėjo visame pasaulyje nuo pat pirmųjų savo gyvenimo metų. Ji sugebėdavo pakelti įspūdingus svorius, o tai visiems kėlė ir susižavėjimą, ir baimę. Mergaitė gimė paprastoje ukrainiečių šeimoje 1992 metais. Tėtis Jurijus buvo cirko artistas, o mama Larisa – mokytoja. Šeimos galva svajojo apie stiprius vaikus ir jo norams buvo lemta išsipildyti.

Reklama

Jurijus nusprendė pradėti treniruoti dukrą nuo mažų dienų. Tokia idėja daugeliui skamba beprotiškai, tačiau tėtis ja tikėjo. Vaikystėje prie Varios rankų buvo pririšti įvairūs svoriai ir taip stiprinami raumenys.

Būdama ketverių mergaitė sudalyvavo pirmose galiūnų varžybose. Varia tapo nugalėtoja ir taip prasidėjo sportininkės karjera. Jurijus ir toliau skatino dukrą kasdien treniruotis. Dabar jau sunku pasakyti, ar mergaitei tai iš tikrųjų patiko, ar darė tai dėl tėvo spaudimo.

Reklama

Kol mergaitė siekė savo didžiųjų pergalių, ji gyveno mažame bendrabučio kambaryje su mama ir tėčiu. To kambario plotas buvo vos šešių kvadratinių metrų, o Varia nuolat svajojo apie geresnį gyvenimą. Ji labiausiai norėjo turėti atskirą kambarį su rausvomis užuolaidomis.

Iš dalies, šios šeimos ambicijos buvo pasiekti sėkmės bet kokia kaina. Daug kas stebėjosi tada, kad tėvai nori išugdyti sportininkę dukrą, tačiau daug kas abejojo, ar viskas vyksta ne per prievartą. Apie tai Varia niekada taip ir nepasakojo atvirai, tad galima suprasti, kad vaikai solidarizavosi su tėvais ir patys norėjo pasiekti aukštumų, kurie visai šeimai pagerintų gyvenimą.

Visa tai buvo įmanoma pasiekti, bet reikėjo sunkaus darbo sporto salėje. Matydamas dukros potencialą, Jurijus ėmėsi drąsaus žingsnio: kartu su žmona metė darbus ir pradėjo organizuoti šeimos pasirodymus. Varia su tėčiu pasirodydavo vienas po kito, o mama tapo cirko kloune. Taip šeima pradėjo gastroliuoti po įvairias šalis. Galiausiai šeimai pavyko sutaupyti geresniam būstui.

Reklama

Tačiau toks kelias į finansinį stabilumą glumino daugelį. Būtent dėl šios priežasties maždaug 12 metų Jurijus ir Larisa turėjo minti teismo slenksčius. Socialinės tarnybos teigė, kad Varios tėvai daro nepataisomą žalą mergaitės sveikatai. Tačiau tėvai apgynė savo interesus ir nebuvo įrodyta, kad jie išnaudoja ar kaip kitaip tyčiojasi iš dukros.

Artėjant pilnametystei Varvara suprato, kad sportas nepadarė jokios žalos jos sveikatai. Bėgant metams, Varia vis dar yra įdomi ir prisimenama net visame pasaulyje. Šiandien jos gyvenimu domisi tikrai ne vienas žurnalistas. Taigi, kaip susiklostė stipriausios mergaitės likimas?

Dabar Variai yra 30 metų. Ji gyvenime pasiekė didelių pergalių sporte, tačiau netapo Olimpine čempione, kaip svajojo jos tėvas. Galima sakyti, dukra neišpildė vienos didžiausių tėvo ambicijų.  Būdama 25-erių Varia baigė karjerą ir perdavė estafetę savo jaunesnei sesei. Šeima vis dar turėjo tvirtą įsitikinimą, kad naudingas sportas gali suteikti ne tik sveikatą, bet ir šlovę. Su tuo sunku pasiginčyti, nes Varvara pasiekė ir viena, ir kita.

Šiandien mergina yra dailios išvaizdos ir nesigaili dėl griežtų treniruočių vaikystėje. Iš dalies tai joje išugdė discipliną, kurios ji sugeba laikytis ir savarankiškame, suaugusiame gyvenime. Ji supranta savo tėvą ir yra jam iki šiol dėkinga. Jei tai tikra tiesa ir jei Varia neslepia jokių savo vaikystės traumų – tai yra labai puiku. Juk iš tiesų yra labai plona linija tarp to, kas buvo naudinga ir to, kas galėjo pakenkti mergaitei tiek fiziškai, tiek psichiškai.

Dabar Varia dirba sporto trenere, o laisvalaikiu daug keliauja. Kol kas ukrainietė dar netekėjusi, tačiau tikisi surasti tą vienintelį. Belieka palinkėti sėkmės!

Šeimos pasirodymai talentų šou scenoje:

POPULIARU