Prisijunkite prie mūsų

ĮDOMU

Aktorė išgarsėjo vaidmenyje, kur jos išvaizda buvo labai subjaurota. Sunku patikėti, kad realybėje ši moteris yra graži ir visiškai neprimena savo gąsdinančio personažo

Parašė

-

Aktoriaus darbas dažnai atrodo žmonėms labai lengvas. Na koks čia sunkumas eiti ir pasistaipyti prieš kameras ir padiktuoti išmoktą tekstą? Na, tiesa yra ta, kad Holivudo aktoriai, kuriems visi pavydi milijoninių honorarų, dažnai vaidmenims paaukoja kur kas daugiau, nei mes įsivaizduojame.

Reklama

Kartais aktoriams reikia ekstremaliai numesti ar priaugti svorio, jiems reikia realybėje pakeisti savo išvaizdą specialiems vaidmenims. Jei nereikia vaidmeniui ruoštis fiziškai, aktoriai praleidžia po pusę dienos grimerinėje, kur jiems naujausių technologijų dėka sukuriamos neįtikėtinos transformacijos. Tai gali būti prostetiniai veidai, dantys, specialus sendinantis makiažas ir t.t.

Labai kartais įdomu pamatyti ir palyginti drastiškai besiskiriančias tikrąją aktoriaus išvaizdą ir tai, kaip jis atrodo filme. Viena ryškiausių tokių asmenybių, kurią pastebėjo visame pasaulyje esantys serialo “Amerikietiška siaubo istorija” fanai, yra aktorės Naomi Grossman personažas.

Reklama

Šiame seriale moteris vaidino psichiškai nesveiką ir šiek tiek išsigimusios išvaizdos moterį, vardu Pepper. Žiūrovai Pepper pirmą kartą pamatė antrajame serialo sezone. Moters vaidinamas personažas buvo psichiatrinėje ligoninėjė. Jos fizinę išvaizdą lėmė liga, kuri pavadinta mikrocefalija. Tai nenormaliai, neproporcingai maža galva, palyginti su kūnu.

Kai žiūri serialą, visa aktorių išvaizda atrodo stulbinančiai natūrali, tarsi tas žmogus iš tiesų taip ir atrodo. Nesimato nei specialaus grimo, nei kažkokių detalių, išduodančių, kad pati aktorė taip neatrodo gyvenime.

Šiame seriale aktorė pasiryžo subjauroti savo išvaizdą, tačiau jos pasiryžimas atsipirko ir atnešė jai labai didelę šlovę. Tokius vaidmenis nėra lengva suvaidinti, todėl nusifilmavusi seriale ji parodė savo unikalumą ir nepaneigiamą talentą vaidyboje. 

Reklama

Gydymo įstaigoje Pepper buvo gana tyli, tačiau vis vien sukrečianti. Vėlesniuose serialo sezonuose vėl prisimenama Pepper, kur pradedama pasakoti apie jos gyvenimą, prieš patenkant į psichiatrijos ligoninę. Įdomiausia yra tai, kad Pepper sukurta pagal realų asmenį, kuris gyveno praeitame amžiuje.

Pripažinimo jis susilaukė dalyvaudamas cirko programose ir įvairiose mugėse. Šis vaidmuo pareikalavo aktorės gražių plaukų, o makiažo darymas kasdien užtrukdavo net po tris valandas. Mažai kur matytos nuotraukos atskleidžia, koks iš tiesų kruopštus ir varginantis procesas vykdavo dar net neprasidėjus filmavimui.

Gyvenime aktorė yra iš tiesų graži, ryškių veido bruožų ir tikrai neatrodo tokia baisi, kaip seriale. Sunku net patikėti, kad tokios transformacijos yra įmanomos, tačiau ne veltui kino industrijos žmonės uždirba didelius pinigus – jie atlieka didelį darbą, kuris vėliau pribloškia šimtus milijonų žiūrovų.

POPULIARU