Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Mama sutriko, kai dukros palatoje pamatė prie lovos palinkusį slaugytoją. Moteris nufotografavo akimirką, nes suprato, ką nepažįstamasis darė jos dukrai

Parašė

-

Kiekvienas iš tėvų išgyvena tikrą košmarą, kai jų vaikai serga. Panašiame košmare, kuris protarpiais prasisklaido, gyvena Baker šeima. Cassie su vyru visada norėjo didelės šeimos, tačiau jų kelias buvo klotas rožėmis su labai aštriais ir skaudžiai pjaunančiais spygliais. Patyrę vieną persileidimą, pora niekada nenuleido rankų. Galiausiai susilaukę sūnaus, jie džiaugėsi žinia apie dukrelės laukimą.

Reklama

Mažoji Parker taip skubėjo nudžiuginti savo tėvus, kad atėjo į šį pasaulį labai anksti, vos 23 nėštumo savaitę. Pirmas savo gyvenimo 234 dienas ji praleido ligoninėje, intensyvios kūdikių terapijos skyriuje. Laimei, šeima galiausiai įveikė sunkumus ir galėjo keliauti namo. Tuo pat metu Cassie sulaukė ir dar vienos džiugios žinios – kai Parker stiprėjo ligoninėje, jos įsčiose vėl augo nauja gyvybė.

Kol dar Parker buvo ligoninėje, moteris pagimdė trečią vaiką – dukrelę. Atrodė, kad sunkumai jau praeityje ir šeima gali džiaugtis tėvystės pakilimais ir nuosmukiais. Tačiau Parker sveikata buvo per daug trapi. Dėl labai ankstyvo gimimo mergaitė turėjo įvairių vystymosi problemų. Viena rimčiausių buvo su jos plaučiais. Dėl to Parker visada kvėpavo su papildoma deguonies baliono pagalba.

Reklama

Palikusi ligoninę vasaros pradžioje, Kalėdų metu Parker vėl buvo ligoninėje dėl menko peršalimo, kuris kaip mat sutriuškino jos savijautą. Mergaitė vėl buvo intensyvios terapijos skyriuje. „Žinojome, kad net peršalimas jos atveju yra labai blogai, bet niekada neįsivaizdavome, kad jos būklė taip akimirksniu gali pablogėti, iki kritiškos. Štai ką paprastas, mums visiems nebaisus virusas gali padaryti vaikui, kurio plaučiai silpni” – guodėsi mama savo facebook profilyje.

Tą akimirką mamai buvo labai sunku, nes namuose jai reikėjo pasirūpinti sūnumi ir dar labai mažyte dukra. Parker buvo ligoninėje, kur ji kovojo už savo gyvybę. Mamai buvo sunku persiplėšti per pusę, nors ji kaip įmanydama stengėsi būti šalia Parker dieną naktį. Tačiau tai nebuvo įmanoma, tad mama labai pergyveno dėl to, kaip jaučiasi jos dukra, kai viduje jaučia, jog palatoje yra viena.

Vieną dieną atskubėjusi pas dukrą, Cassie pamatė iki tol nematytą slaugytoją, kuris ramiai sėdėjo šalia mergaitės lovos.

Ji niekada iki tol nematė slaugių ar kitų medikų, kurie prisėstų prie savo pacientų. Tačiau šis kartas buvo unikalus. Cassie suvokė, kokios gražios ir jautrios akimirkos liudininke ji tapo, todėl norėjo įamžinti tą momentą nuotraukoje. Joje matome slaugytoją vardu Dane Pratt, kuris skaitė mažylei knygą. Nepaisant to, kad mergaitė nebuvo sąmoninga, vaikinas vis vien skaitė jai nes tikėjo, kad ji viską girdi ir toks palaikymas jai tikrai turėtų padėti, kartu su gydymu.

Reklama

Joks vaikas nenusipelno tokių sunkių gyvenimo išbandymų, o tuo labiau, jis neturėtų pajusti vienatvės tokiomis akimirkomis. Dane tradiciškai savo pamainų metu skaito vaikams knygas, nes jo manymu, kartu su medikamentiniu gydymu, tai padeda kur kas geriau. Cassie pasidalino nuotrauka Facebooke, kur ji išplito kur kas toliau, už Cassie pažįstamųjų rato. Netrukus apie geros širdies slaugytoją jau kalbėjo beveik visa šalis.

Net garsius žmones sujaudino toks atsidavimas, kurį demonstravo Dane. Tuo pat metu vaikinas galėjo paagituoti geros valios žmones aukoti knygas ir žaislus pediatrios skyriams, kuriems jų labai trūksta. Galbūt tai nėra tradicinis gydymo būdas, tačiau vaikus knygos, pasakos ir minkšti žaislai labai džiugina ir taip keletą kartų padidina išgijimo šansus.

Tokiomis akimirkomis tampa lengviau, žinant, kad kad mus supa tokie nuostabūs angelai sargai. Tokie medicinos specialistai žino, kad jų darbas susijęs ne tik su medicina, bet ir su žmogiškuoju ryšiu, paprastu gerumu” – sakė Cassie. Pamatę, kaip ligoninės personalas stengiasi dėl Parker ir kitų vaikų, Cassie ir jos vyras Jacob suprato, kad jie nėra vieni savo kovoje.

Kartais paprastas gerumo aktas yra būtent tai, kas pasuka visą gydymo eigą geresne linkme, link sėkmės. Šio slaugytojo mažas gestas yra tai, kas įkūnija žodį „gerumas“. Šiandien Parker yra gūvus ir laimingas vaikas.

Labai nuostabu matyti, kad jai nebereikia nešioti deguonies kaukės, kuri buvo neatskiriama nuo jos primais gyvenimo metais. Galima nuspėti, kad prie mergaitės gydymo sėkmės tikrai galėjo prisidėti gražios pasakos, kurias skaitė Dane…

POPULIARU