Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Nusikaltėlis manė, kad apvogti vienišą senutę bus labai lengva, tačiau išlaužęs jos duris vaikinas suvokė, kad padarė milžinišką klaidą. Viskas pasibaigė labai netikėtai

Parašė

-

Vieni šlykščiausių nusikaltimų, mūsų nuomone, yra tie, kurie nukreipti prieš silpnesnius: vaikus, moteris, senus žmones. Labai šlykštu, kai nedorėliai pasirenka lengvus taikinius, neturėdami drąsos stoti į akistatą su sau lygiu. Tačiau pasaulis nėra vienodas ir ne kiekviena moteris, senutė ar vaikas yra neįgalūs save apginti.

Reklama

Štai Willie Murphy visada sako, kad gali save apginti, tačiau kai į jos buto duris pradėjo belstis nepažįstamasis, ji nejuokais išsigando. Willie išgirdo beldimą ir nepažįstamą balsą, prašantį pagalbos, prašantį iškviesti jam greitąją. Be abejonės, tokie prašymai patiklų žmogų tikrai sutrikdytų ir įprastai žmogus būtų linkęs atidaryti duris ir padėti nelaimeliui.

A murderer man creeps in the dark with a knife

Bet 82-iejų moteris žinojo, kad pagelbėti reikia atsargiai. Willie iš karto paskambino policijai ir paprašė jų atvykti. Tą ji pranešė ir nepažįstamąjam, kuriam ji nebuvo atidariusi durų. Tačiau netrukus jos atsargumas ir įtarimai pasitvirtino – už durų nebuvo joks sužeistas žmogus, už jų buvo blogus kėslus turintis nusikaltėlis.

Reklama

Vaikinas pradėjo laužtis į senolės namus ir galiausiai pateko vidun. Willie nė akimirkai nepasimetė ir įjungė savisaugos rėžimą. Vaikinas to net nenumanė, tačiau viduje jo jau laukė pasiruošusi smogti močiutė, kurios mėgstamiausias hobis yra… Kultūrizmas. Willie sporto salėje lankosi keletą kartų savatėje, o jos fizinės formos pavydi net jauni žmonės.

Pirmas dalykas, su kuo susidūrė įsibrovėlis močiutės namuose, buvo kavos staliukas, skrendantis jam tiesiai į galvą. Kai įsibrovėlis pargriuvo nuo smūgio staliuku, Willie pradėjo ant jo šokinėti. Vyras maldavo pasigailėjimo, tačiau buvo vėlu – jam reikėjo susidurti su savo veiksmų pasekmėmis. Willie daug metų sportuoja ir yra gavusi ne vieną kultūrizmo apdovanojimą.

Tačiau jos raumenys ne tik dėl vaizdo. Senolė kilnoja sunkius svorius, kuriuos sunkiai pakelia net jauni žmonės. Kol į namus pagaliau atvyko policija, Willie talžė vaikiną kojomis ir po ranka papuolusia šluota. Užpuolikas gavo tiek smūgių, kad negalėjo pats pakilti nuo žemės. Atvykusi policija turėjo kviesti greitąją, kurios reikėjo įsibrovusiam nusikaltėliui. Be abejonės, policija klausė, ar senolė pateiks kaltinimus.

Reklama

Tačiau Willie žinojo, kad pamokė vaikinuką užtektinai. Stipri senutė tikriausiai nusprendė, kad akistata su jos kumščiu jam buvo užtektinai didelė bausmė. Iš karto po nemalonaus įvykio, ir taip visų mylima Willie tapo tikra miesto žvaigžde. Savo senolių bendruomenėje ir sporto salėje ją sveikino ir gyrė visi – ir jaunimas, ir profesionalūs sportininkai.

Paklausta apie tai, kodėl Willie turi tokį neįprastą savo amžiui hobį, ji atsako: ”aš labai mėgstu sportuoti ir lavinti savi kūną. Noriu dar gyventi ir noriu turėti jėgų. Pasirodo, kad mano pastangos nėra bevaisės. Kitą mano amžiaus senutę būtų lengvai toks užpuolikas ir apvogęs, ir sužeidęs. Man pavyko apsiginti pačiai ir aš tuo labai didžiuojuosi”.

Nereali senolė, kurios turėtų bijoti visi, kurie mano, jog vyresnio amžiaus aukos yra lengvas taikinys. 

POPULIARU