Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Po šuns atakos, mergina liko subjaurotu veidu ir be lūpos. Jai patarė neviešinti to, kas nutiko ir to, kaip ji gyvena dabar, tačiau mergina nesiruošia tylėti ir duoda visiems gerą pamoką

Parašė

-

Mes dažnai sakome, kad gyvenimas yra nenuspėjamas, tačiau tikrai nedidelė dalis iš tiesų savo kailiu patiria, ką reiškia apsivertęs aukštyn kojomis gyvenimas vos per vieną sekundę. Ši jauna mergina šiandien pasakoja apie būties trapumą ir tai, kaip reikia kibtis nagais į gyvenimą po to, kai jis apsisuka 180 laipsnių.

Reklama

Brooklinn Khourys gyvenimas buvo pilnas vilčių, malonumų ir paprasto, jaunatviško gyvenimo džiaugsmo. Mergina turėjo sėkmingą modelio karjerą, daug draugų ir didžiausią aistrą gyvenime riedlenčių sportui. Tačiau vieną dieną atsitiko tai, ko ji net niekada negalėjo susapnuoti. Lankydama pusseserę ji buvo lauke su pitbulių veislės šunimi.

Vos per vieną akimirką be visiškai jokių perpėjimo ženklų, šuo iš sėdimos padėties šoko tiesiai Brooklinn į veidą. Jis stipriai įsikando merginai į viršutinę lūpą ir nosį. Brooklinn iš karto žinojo, kad bandydama išsilaisvinti ji gali dar labiau sau pakenkti, todėl ji griuvo ant žemės kartu su šunimi ir stengėsi nejudėti, kol šuo nepaleis jos. Tačiau blogiausia įvyko greičiau – netrukus ji pajuto, kad ji atsiskyrė nuo šuns, tačiau jo nąsruose liko jos visa viršutinė lūpa.

Reklama

Ištikta šoko, mergina įbėgo į namus ir bandė stabdyti kraują. Neturėdama jokio veidrodžio, Brooklinn padarė asmenukę, kurioje ji norėjo pamatyti visą žalą. Be abejonės, to vaizdo negalime parodyti pilnai, nes jis sukrėstų net visko mačiusius. Ji kuo skubiau lėkė į ligoninę, kur medikai bandė atstatyti prarastą veido dalį.

Tačiau tai nebuvo įmanoma. Tam, kad nesukeltų pavojaus merginos gyvybei, jie kuo skubiau turėjo tiesiog užsiūti žaizdą kartu su nukastu nosies galiuku. Nuo tos dienos Brooklinn laukė didelė nežinia – nežinia, kaip ji atrodys, nežinia, ar ji galės kada normaliai valgyti ar kvėpuoti. Gijimo laikotarpis buvo labai sunkus, tačiau viskam padėjo didelis draugų ir artimųjų būrys.

Tačiau didžiausią susižavėjimą kėlė pačios Brooklinn požiūris į tai, kas nutiko ir tai, kas bus toliau. Daug kas jai patarė neviešinti savo istorijos tam, kad ji pati sau nepakenktų. Yra daug beširdžių žmonių, ypač internete, kurie gali būti visiškai nejautrūs ir pakenkti jai ypač sunkiame kelyje. Tačiau Brooklinn turėjo kur kas daugiau jėgų ir motyvacijos, nei kas galėjo įsivaizduoti.

Reklama

Mergina dalinosi visomis savo asmeninio gyvenimo akimirkomis su tikslu parodyti nepagražintą realybę. Realybę, kurioje grožis gali būti visoks. Per pastaruosius du metus mergina iškentė ne vieną atstatomąją operaciją, kurių metu jai tik po 2 metų grižo gebėjimas kvėpuoti per nosį. Apie išvaizdą kalbėti yra sudėtingiau, nes jos išvaizda niekada nebus tokia, kaip iki lemtingos dienos.

Tačiau Brooklin kasdien mokosi mylėti save ir gyvenimą, kuris jai duotas ir kuris yra toks trapus. Savo pavyzdžiu ir meile sau ji moko kitus priimti save su savo trūkumais. Iš tiesų, dauguma mūsų nemylime savęs nors neturime gyventi su subjaurotais šuns nasrų veidais. Kaip pati Brooklinn pasakoja: “Aš nesijaučiu esanti kitokia, kai esu su draugais ir važinėju riedlente. Nejaučiu jokio skausmo. Vienintėlis momentas, kai galiu justi skausmą, yra kai žiūriu į veidrodį.

Tačiau juk tai, kaip jaučiuosi matydama savo atvaizdą yra tik mano pačios požiūrio reikalas. Man reikėjo labai daug pastangų, tačiau aš jau išmokau mylėti tai, kas žiūri į mane veidrodžio atspindyje. Vienas artimas žmogus man pasakė: “Grožis negali būti apibrėžtas”. Ir tai yra tikrų tikriausia tiesa! Mes visi esame savotiškai gražūs.”

Ši mergina yra didelės stiprybės pavyzdys. Džiugu, kad ją supa žmonės, kurie kelią į meilę sau padaro kur kas lengvesnį. Priimti save tokį, kokiu esame, yra vienas veiksmingiausių būdų gyventi laimingą gyvenimą. Ar gi tai ne svarbiausias gyvenimo tikslas, laimė?

 

POPULIARU