Prisijunkite prie mūsų

Receptai

Naminiai “Bounty” saldainiai yra tai, ką galite pasigaminti net su mažyliais. Desertas yra net skanesnis už pirktinį ir sužavėjo ne tik vaikus, bet ir suaugusius

Parašė

-

Kartais yra labai sudėtinga rasti alternatyvų pamėgtiems produktams, kurių sudėtis nežavi. Visi žinome, kad pramoniniu ir masiniu būdu pagamintas maistas dažnai turi priedų, kurie nėra sveiki ir kurių vartojimas turi ilgalaikių neigiamų pasėkmių sveikatai.

Reklama

Dažnai bandome pasigaminti mėgstamą patiekalą ar desertą patys, tačiau jis dažnai neprilygsta tam, ką perkame iš parduotuvės. Tačiau su šiuo desertu žinojau nuo pirmo karto – daugiau nepirksiu “Bounty” šokoladukų, kai jiems pagaminti reikia vos 3 ingredientų ir kelių minučių!

Tai iš tiesų toks paprastas desertas, kurį darau jau keletą metų. Labai dažnai gamyboje padėdavo man ir vaikai, nes stengiuosi juos įtraukti į kuo daugiau veiklų virtuvėje. 

Viskas, ko jums reikės:

  • 250g kokoso drožlių
  • 250g kondensuoto pieno
  • 0.5 šaukštelio vanilės esencijos (nebūtina)
  • 300g pieniško arba tamsaus šokolado (galima maišyti 50/50)

Reklama

Gaminimo eiga yra dar paprastesnė. Į indą suberti kokoso drožles, užpilti kondensuotu pienu ir išmaišyti iki vientisos masės. Rankomis suformuoti batonėlius arba rutuliukus. Suformuotus kokoso saldainius įdėti į šaldytuvą ar šaldiklį, kad geriau sustingtų. Tuo tarpu virš garų stikliniame inde ištirpdome šokoladą.

Juo apipilame ant grotelių sudėtus saldainius. Jei gaminote rutuliukus, galite juos pasmeigę ant smeigtuko išmirkyti šokolade. Aplietus saldainius vėl pašauti į šaldytuvą ir mėgautis tada, kai šokoladas visiškai sustings.

Šis desertas yra tai, kas primena vasarą ir tropikus. Be abejonės, šių skanėstų kaloringumas nėra pats mažiausias, todėl vertėtų mėgautis atsakingai. Svarbu yra tai, kad tikrai žinosite, iš ko skanėstas pagamintas. Dar smagiau yra tai, kad jį galima pagaminti kartu su vaikais, tad tai bus ne tik skanėstas, bet ir puiki pramoga. 

Skanaus! 

Video instrukcija:

POPULIARU