Prisijunkite prie mūsų

Receptai

Dievinu Tiramisu desertą, todėl šių Tiramisu bandelių lekiau iškepti tuojau pat. Rezultatas apstulbino, nors receptas yra toks paprastas!

Parašė

-

Prisipažinsiu, saldumynus dievinu (saikingai) ir tikrai negaliu atsispirti naujiems dalykams, ypač kai šie yra mano mėgstamiausių dalykų kombinacija. Visiškai netyčia internete pastebėjau šio recepto pavadinimą ir apstulbau – tiramisu bandelės. Tiramisu. Bandelės. Tai du mano mėgstami dalykai prie kavos savaitgalio rytą.

Reklama

Be abejonės, turiu kas kartą rinktis tik vieną iš jų, nes saldumynais reikia mėgautis su saiku. Tačiau net neabejojau, kad privalau išbandyti šį receptą. O kai išbandžiau, net apšalau, kokio skanumo desertas prie kavos gavosi. Pavaišinau drauges, kurios iš karto paprašė recepto. Tikrai ne veltui visada turiu šaldytos tešlos atsargų!

Tikrai manau, kad recepte esantį kavos likerį galima pakeisti pora šaukštų stiprios kavos. Aš kavos likerio turiu visada būtent desertams, nes visada jo pridedu į tiramisu, o dabar ir į tiramisu bandeles. 

Jums reikės:

  • Pakelis šaldytos tešlos (vientiso lakšto)
  • 250 g maskarponės sūrio
  • 2 šaukštai cukraus
  • 2 šaukštai kavos likerio (arba stiprios kavos)
  • 50 g juodojo šokolado

Reklama

Nedideliame inde išsuku maskarponės sūrį su cukrumi ir kavos likeriu. Kaip minėjau, neturint kavos likerio aš bandyčiau įmaišyti paprastos, saldintos, bet labai stiprios paruoštos ir atvėsintos kavos. Kavos likeris suteikia saldumo ir kavos skonio, alkoholis tikrai nejuntamas, tad bandeles gali valgyti ir vaikai.

Ant kepimo popieriumi išklotos skardos užtieskite atitirpusios sluoksniuotos tešlos lakštą. Kuo didesnis sviesto kiekis tešloje, tuo geriau, tad prieš įsigydami tešlą prekybos centre galite į tai atkreipti dėmesį. Ant ištiesto tešlos lakšto tepame maskarponės kremą. Supjaustykite tešlą 2 cm storio juostelėmis.

Ant užteptos ir supjaustytos tešlos tarkuojame smulkia tarka juodąjį šokoladą. Tada juosteles užlenkiame per pusę, taip, kad įdaras būtų juostelės viduje. Lengvai užspaudžiame juostelių galus. Tada švelniai paėmę už vieno galo juosteles apsukame porą kartų ir sukuriame suktas pynutes.

Reklama

Dabar galima įdėti skardą su paruoštais kepiniais į šaldytuvą, kad tešla vėl atšaltų ir kepdama mažiau tyžtų. Tačiau tai nebūtina. Kepti 200 laipsnių temperatūroje (180, jeigu su vėjeliu) 15 minučių. Iškeptas bandeles patiekti dar šiltas prie kavos ar arbatos. 

Skanaus!

Video instrukcija:

 

POPULIARU