Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Pareigūnas sustabdė vairuotoją, kuri pasirodė girta. Tačiau pajutęs stiprų dvoką iš galinės sėdynės pareigūnas suprato, kad problema yra 100 kart rimtesnė

Parašė

-

Policininko darbas tikrai nebūna nuobodus. Tačiau kertu lažybų, kad dauguma pareigūnų veikiau susidorotų su paprastais nusikaltėliais nei su tais, kurie peržengia žmogiškumo ribas. Patrulis Derek Graham vieną dieną įsitikino tuo, kad žmonės gali būti baisesni, nei laukiniai žvėrys. Net jie rūpinasi savo jaunikliais kur kas geriau, nei jo sustabdyta girta vairavusi moteris.

Reklama

Derek pastebėjo, kad artėjantis automobilis važiuoja nestabiliai, todėl jam iš karto kilo būtinybė sustabdyti vairuotoją ir patikrinti jos girtumą. Priėjęs prie vairuotojos lango jis iš karto suprato, kad jo laukia sunkus atvejis. Moteris iš tiesų akivaizdžiai buvo girta, nesugebėjo normaliai kalbėti. Jos visas automobilio salonas buvo nusėtas šiukšlėmis ir purvu, kuris kėlė labai nemalonų kvapą.

Patrulis nė neįsivaizdavo, kad dalį to dvoko kėlė mažas žmogeliukas, kurį jis pastebėjo galinėje automobilio sėdynėje. Berniukas, kuris neatrodė vyresnis nei 1 metų amžiaus, buvo tik su sauskelnėmis, be drabužių. Jis visas buvo nusėtas išmatomis, vėmalais ir šlapimu. Derek net supykino, tačiau jis žinojo, kad privalo veikti nedelsiant. Be abejonės jis suėmė moterį dėl vairavimo neblaivioje būsenoje ir papildomai dėl vaiko nepriežiūros.

Reklama

Paimtą ant rankų berniuką buvo sunku nuraminti, nes jis verkė ir rėkė. Derek privalėjo sulaukti vaikų apsaugos tarnybų, kurie pasirūpintu taip siaubingai apleistu mažyliu. Tačiau vyro širdis negalėjo leisti tam vaikui nei minutės likti nusėtam ekskrementų ir jo paties vėmalų. Policijos nuovada buvo vos už pusės kilometro nuo tos vietos, todėl Derek nusprendė suteikti pačią būtiniausią pagalbą mažajam berniukui.

Kadangi nuovada nebuvo pritaikyta vaikams, pareigūnui teko improvizuoti. Mažylį reikėjo kuo greičiau nuprausti ir leisti jam pajusti rūpestį kuo greičiau. Būtent todėl maudynės kriauklėje buvo tobuliausia išeitis. Pareigūnas pripažino, kad šypseną berniuko veide maudynių metų įsimins jam visam gyvenimui. Po maudynių pareigūnas, kuris pats yra tėvas, apgaubė berniuką rankšluosčiu ir laikė jį priglaudęs prie savęs, kol atvyks specialios tarnybos.

Tas akimirkas įamžino Derek kolegos nuotraukose. Tai iš tiesų buvo milijono vertas už širdies griebiantis vaizdas, kuris įrodo, kad policininkų darbas yra ne vien išrašinėti baudas.
Kai įnešiau jį į nuovadą, visi, buvę pastate, pajuto tą kvapą. Aš dirbu šį darbą labai ilgai. Tai buvo pirmas kartas, kai pamačiau tokios būklės vaiką. Kol laukėme vaikų teisių apsaugos tarnybos, jis tapo mano pagalbininku nuovadoje. Labai susidraugavome, bet gaila, kad net nežinau jo vardo.

Reklama

Jo motina buvo tokia girta, kad nesugebėjo jo pasakyti…”- su liūdesiu balse kalbėjo pareigūnas. Jam buvo sunku patikėti tuo, kaip jo mama sugebėjo privesti mažylio būklę iki tokio laipsnio. Laimei, berniukas dabar turi saugius ir mylinčius globėjų namus ir jam neteks daugiau bejėgiškai skęsti savo išmatose ir savo motinos aplaidume. Pareigūnas taip pat dėkojo visiems, kas pradėjo rašyti padėkos ir pagyrimo laiškus jam po to, kai istorija pasiekė žiniasklaidą.

Pasielgiau taip, kaip pasielgtų tikrai kiekvienas. Tuo net neabejoju. Tikiuosi, kad ši viešumą pasiekusi situacija atkreips visuomenės dėmesį į tai, kad privalome stebėti savo aplinką, kaimynus. Jei kas nors būtų anksčiau pamatęs šią neatsakingą moterį, kuri praktiškai apleido savo vaiką iki paties baisiausio lygio, šis mažylis būtų greičiau patyręs, ką reiškia meilė ir rūpestis. Labai liūdna, kad tokio jauno amžiaus jam reikėjo patirti, kas yra žmogiškasis žiaurumas. Dar liūdniau, kad tas žiaurumas buvo iš jo pačio mamos.” – užbaigė savo interviu su žurnalistais pareigūnas.

Mano manymu, šis pareigūnas yra vertas visų komplimentų ir pagyrų, nes nuotraukose akivaizdžiai matosi, kaip jis šiltai ir artimai bendrauja su nuskriaustu vaiku. Taip privalo dirbti kiekvienas pareigūnas, tačiau net ir tose pajėgose būna visokių žmonių… Džiugu, kad Derek buvo tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku ir išgelbėjo berniuką nuo gyvenimo kančiose. Puiki ir įkvepianti istorija!

POPULIARU