ĮDOMU
Vyrui atsibodo sena, purvina ir apdriskusi namo laiptinė. Kaimynai patyrė šoką pamačius, ką nusipirkęs dažų daro vyras bendrose namo patalpose
Parašė
prieš 3 m.-
Autorius
BeataSenų daugiabučių namų laiptinės yra ta vieta, kuri dažnai yra labiausiai apleista. Žmonių abejingumas ir bendrų patalpų nepriežiūra dažnai priveda prie to, kad visi namo gyventojai kasdien į savo namus turi eiti apsdriskusiais, apipaišytais ir labai negražiais koridoriais. Kad ir kaip stengtumėmės sukurti savo namų jaukumą, namo laiptinė būna dažnai užmiršta.
Kartais taip nutinka dėl bendruomeniškumo stokos – kai kurie kaimynai neturi pinigų renovacijoms, o kai kurie nemano, kad iš jų kišenės turi keliauti pinigai į laiptinės renovaciją, kurią vėliau suniokoja vėl. Tačiau yra vienišių, kurie pagaliau nusprendžia imti ir išspręsti problemą savarankiškai.
Boris Chernichenko iš Astrachanės miesto Rusijoje gyveno sename sovietiniame daugiabutyje, kurio laiptinė su kiekvienais metais vis blogėjo ir blogėjo savo išvaizda. Meniškos sielos žmogui buvo sunku matyti tokias sąlygas savo namuose, todėl tose apdriskusiose sienose jis įžvelgė sau drobę piešiniams. Vyras sutvarkė atšipusias sienas, nudažytas siaubingos spalvos dažais ir pradėjo darbą.
Verta paminėti, kad Boris yra tapytojas, todėl jis nesiruošė atlikti tiesiog paprastą laiptinės renovaciją. Kiekviename aukšte vyras nusprendė sukurti freskas su įvairiais gamtos vaizdiniais. Pamatę, ką daro jų kaimynas, laiptinės gyventojai buvo šokiruoti, tačiau geraja prasme. Netrukus susižavėję pirmais rezultatais jie prisidėjo prie naujo įvaizdžio kūrimo ir pirko vyrui dažų.
Boris savo ruožtu džiaugėsi gavęs didelius plotus savo fantazijai ir talentui pademonstruoti. Vos per porą savaičių laiptinė buvo neatpažįstama. Viename aukšte gyventojus džiugino raminantys ir romantiški vandens ir gamtos vaizdiniai, kitame buvo pavaizduotas romantiškas saulėlydis, o dar kitame – žaliuojantys kalnų vaizdai. Kiekvienas aukštas tapo lyg atskiru pasauliu, kurį savo vaizduotėje matė tikrai talentingas dailininkas.
Vyras atkreipė dėmesį net į mažiausias detales – seną ir nuobodų šiukšlių nuleidimo vamzdį jis pavertė berželiu, įsiliejusiu į nutapyto miško foną. Kai kuriose laiptinės dalyse Boris nudažė net laiptus, taip sukuriant vientisą vaizdinį, kuriame jautiesi kaip realybėje. Nors Boris menas yra ne visų skoniams, tačiau akivaizdu, kad jo kūryba buvo kur kas geriau, nei senos, nusilupusių dažų ir tuščios laiptinės sienos.
Nuo dienos, kai Boris užbaigė laiptinės renovaciją, visi gyventojai pradėjo kur kas daugiau prižiūrėti bendras patalpas, kurios nuo tol džiugino jų akis kasdien. Ši unikali vyro kūryba labai neįprastoje vietoje labai greitai atkreipė ir pasaulinės žiniasklaidos dėmesį, tad apie Boris darbą parašė ne vienas užsienio dienraštis.
Labiausiai Boris džiaugiasi tuo, kad jo ideja patiko jo kaimynams ir visi iki vieno palaikė jo sumanymą. Senas sovietinis daugiabutis daugiau nebeatrodė toks nuobodus, o šis projektas paskatino žmones labiau puoselėti savo aplinką, net už savo buto ribų. Ko daugiau reikia?
Taip pat skaityk
-
Po šuns atakos, mergina liko subjaurotu veidu ir be lūpos. Jai patarė neviešinti to, kas nutiko ir to, kaip ji gyvena dabar, tačiau mergina nesiruošia tylėti ir duoda visiems gerą pamoką
-
Sūnus slapta nufotografavo savo mamą, gulinčią paplūdimyje. Nuotrauka nebuvo patraukli, todėl mama supyko, tačiau išgirdusi sūnaus žodžius ji pravirko ir pasakė “ačiū”
-
Su vėžiu kovojęs trimetis negalėjo išeiti net į kiemą dėl pavojaus gyvybei. Akivaizdžiai liūdintis berniukas vieną dieną išgirdo triukšmą už lango, o tėvai braukė ašarą dėl to, ką matė
-
Šios moters miegamajame kasdien apsilanko dešimtys skirtingų vyrų, tačiau po 10 metų daugybė žmonių neteko žado sužinoję, ko jie ten eina
-
Moteris labai gėdijosi smarkiai išretėjusių plaukų, todėl beveik niekada neišėjo iš namų. Apsilankiusi grožio salone ji pasikeitė, o niekas negalėjo patikėti, kad tai tas pats žmogus
-
Neįgalus berniukas dažnai laukdamas mokyklinio autobuso šąlo ir šlapo lietuje. Vieną dieną jo tėvas vos nepravirko, kai prie namų atvyko jaunuoliai su unikalia dovana
You must be logged in to post a comment Login