Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Darželio auklėtoja pasiteiravo berniuko, kodėl jis toks liūdnas. Sužinojusi, kas dedasi berniuko šeimoje, moteris negalėjo likti nuošaly ir padarė tai, kuo žavisi dabar tūkstančiai

Parašė

-

Gerų žmonių yra visur, kad ir kaip mums atrodytų, jog šiandieninis pasaulis yra nusėtas tik savanaudiškumo ir blogio. Ši neįtikėtina istorija nutiko JAV. 54-erių darželio auklėtoja Nancy Bleur padarė tai, kas privertė žavėtis visą pasaulį. Su vaikais visą gyvenimą dirbusi moteris dievina savo darbą ir vaikus, o jie savo ruožtu myli atsidavusią auklėtoją.

Reklama

Darželinukus visada supa moters ir jos kolegų meilė ir rūpestis, todėl jie visada jaučia galimybę pasidalinti savo problemomis su auklėtoja. Vieną dieną Nancy pastebėjo, kad kažkas ne taip su keturmečiu berniuku vardu Camden. Berniukas jos grupėje buvo neseniai, tačiau moteris jau spėjo pažinti jo asmenybę, kuri buvo labai miela ir žaisminga.

Tačiau tą dieną buvo daugiau nei akivaizdu, kad kažkas jį neramina. Nancy nusprendė pasikalbėti su savo auklėtiniu. Berniukas išsipasakojo ir moteris nusprendė padėti. Camden papasakojo apie tai, kokios rimtos problemos užgulė jo šeimą. Jo tėtis sunkiai serga, o žinia apie ligą, kad ir kaip buvo slėpta, sugniuždė 4-metį.

Reklama

Susirūpinusi auklėtoja paskambino berniuko tėvui ir sužinojo, kad 34-erių Darreld Petersen turi rimtų problemų su inkstais. Jie veikė tik 20 procentų savo galimybių. Dėl šių problemų vyras atrodė labai blogai, o berniukas ypatingai jaudinosi dėl tėčio. Moteris labai jautriai sureagavo ne tik į auklėtinio liūdesį ir jausmus, bet ir baimę dėl savo gyvybės, kurią turėjo Darreld.

Auklėtoja nusprendė padėti berniukui ir jo tėčiui. Tačiau tai nebuvo tai, ko galėtų tikėtis paprastas žmogus. Nancy ne šiaip pasiūlė pagalbą namuose, bet nusprendė paaukoti savo vieną inkstą Darreldui! Vyrą labai nustebino ir sukrėtė šis moters sprendimas. Tačiau Nancy buvo nusiteikusi ryžtingai. Ji jaudinosi tik dėl vieno dalyko, kad jos inkstas gali netikti vyrui.

Tačiau išsamūs ir kruopštūs tyrimai parodė, kad Nancy yra ideali donorė. Tai buvo kaip ženklas iš dangaus, kuris naujiems draugams patvirtino, jog tai – tikra lemtis. Nancy kurį laiką galvojo, kad savo gyvenime ji nori padaryti kažką labai svarbaus, kažką, kas pakeistų kito gyvenimą. Ta akimirka buvo prieš pat jos akis. Pati moteris pripažįsta, kad labai apsidžiaugė išgirdusi šią žinią.

Reklama

Auklėtoja nežino, kaip būtų gyvenusi, jei jos inkstas būtų netikęs. Darreld labai sujaudino mintis, kad visiškai nepažįstama moteris jam suteikia galimybę gyventi. Vyras įsitikinęs, kad tokios geros širdies moters, kaip Nancy, sunku rasti šiame pasaulyje. Jei tarp mūsų būtų tiek daug rūpestingų žmonių, neabejotinai pasaulis taptų geresne vieta gyventi.

Berniukas nusprendė atsidėkoti savo auklėtojai ir mažiausia, ką jis galėjo padaryti, tai ateiti į darželį su didele rožių puokšte. Nancy labai džiaugėsi parodytu dėmesiu, o berniukas tiesiog švytėjo iš laimės – juk jo tėtis gyvens! Nancy Bleur poelgis įrodo, kad pasaulyje yra gerų ir rūpestingų žmonių. Būtent tokių žmonių dėka, pasaulis vis dar gali turėti šviesią ateitį!

POPULIARU