Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Gelbėtojai gavo keistą iškvietimą dėl moters, kurios namuose tiekėjai ruošėsi atjungti elektrą. Avykus į vietą gelbėtojai suprato, kokį pavojų tai sukėlė moteriai ir patuštino savo kišenes

Parašė

-

Gelbėtojų tarnybos yra įpratusios prie standartinių nelaimių, į kurias jie turi reaguoti žaibiškai. Ugniagesiai skuba į gaisro apimtas vietas, policininkai skuba į pavojingas nusikaltimų vietas, paramedikai skuba pas žmones, kurie atsiduria tarp gyvybės ir mirties slenksčio. 

Reklama

Tačiau tiesa ta, kad gelbėtojai tikrai neretai gauna ir keistesnių, neįprastų pagalbos prašymų, kurių rimtumą jie suvokia tik pasirodę įvykio vietoje. Būtent toks skambutis bendruoju pagalbos telefonu šiek tiek suglumino dispečerius, tačiau situaciją reikėjo patikrinti asmeniškai.

Bendruoju pagalbos telefonu tądien paskambino Christy Stone, kuri paprašė pagalbos dėl jos namuose planuojamos atjungti elektros. Christy pripažino, kad turi skolų ir neapmokėtų elektros sąskaitų, tačiau akimirką, kai dings namuose elektra, svarbiau galvoti ne apie pinigus, o apie kai ką kita.

Reklama

Į iškvietimą pirmieji sureagavo netoliese patruliavęs ugniagesių gelbėtojų ekipažas. Atvykę paramedikai į moters namus išgirdo visą istoriją ir pamatė tai, dėl ko tądien labiausiai pergyveno išsigandusi moteris. Moters ir jos vyro finansai buvo visiškame chaose, tačiau ne dėl to, kad jie yra švaistūnai ar neatsakingi narkomanai. Jie namuose rūpinosi sergančiu sūnumi, kuris gimė su labai reta raumenų distrofijos forma.

Visą gyvenimą sūnumi besirūpinanti Christy su vyru visomis išgalėmis stengiasi padengti visas savo besikaupiančias medicinines skolas, o prie to prisideda ir pagrindinės pragyvenimo išlaidos, kaip komunaliniai. Blogiausia, kad 18-mečio Troy liga progresuoja ir dabar jo gyvybei palaikyti reikalingi visą parą prie jo prijungti gyvybinius rodiklius palaikantys aparatai. Atjungus elektrą namie vaikinui kiltų tiesioginė grėsmė gyvybei.

Tądien gelbėtojų būryje dirbo Ryan McCuen, kuris į šią situaciją sureagavo labai rimtai. Buvo aišku, kad Troy reikia transportuoti į artimiausią ligoninę, kurioje kurį laiką jį stebėtų gydytojai, kol bus sprendžiama saugios aplinkos namuose problema. Tą dieną elektra Christy namuose buvo atjungta dėl 1,023 dolerių skolos.  Pasirūpinę ligoniu ir minimaliai padėję vaikino tėvams gelbėtojai galėjo tęsti savo dieną ir pamiršti apie šią šeimą, tačiau tai vyrams nebuvo įmanoma.

Reklama

 Jie negalėjo susitaikyti su šia situacija ir palikti visko likimo valiai, tad vienas gelbėtojų pradėjo kalbinti kolegas padėti šiai šeimai daugiau. Vyrai greitai priėjo vienbalsį sprendimą padengti elektros paslaugų skolą iš savo kišenės dar tą pačią dieną.

Ši žinia apie padengtą nemažą skolą tiesiog pribloškė Christy, kuri niekada negalėjo pagalvoti, kad jai taip kilniai bus pagelbėta. Ji nesitikėjo to iš sutiktų gelbėtojų, kurie ir taip puikiai atliko savo darbą. Šis gestas buvo kur kas daugiau, nei jie privalėjo padaryti. Netrukus Troy grįžo namo, kur jo tėvai galėjo toliau juo rūpintis.

Po poros dienų tie patys gelbėtojai labai norėjo dar kartą susitikti su vaikinu ir jo tėvais ir palinkėti sveikatos bei džiaugsmo, paspausti jam ranką. Tą dieną Christy negalėjo sulaikyti ašarų, o namuose žodis “ačiū” nuskambėjo dešimtis kartų. Nors gelbėtojai siekė padaryti gerą darbą tyliai, netrukus informacija apie jų poelgį paplito visoje apygardoje.

Dosnūs ugniagesiai sulaukė padėkų tiek iš savo vadovų, tiek iš sužavėtų piliečių, kurie adresavo vyrams pačius gražiausius komplimentus. Istorijai pasiekus ir nacionalinę televiziją, šeima sulaukė dar didesnio nepažįstamųjų gerumo. Netikėtas žinomumas atnešė netikėtos naudos ir problemos paliestai šeimai, kuriai padėti panoro ir daugiau geros valios žmonių.

Jie norėjo palaikyti Troy ir jo tėvus ne tik finansiškai, tačiau ir daiktais, dovanomis ir paslaugomis.  Galima sakyti, vienas geras gestas, kaip lašas vandenyje, sukėlė bangavimo efektą ir gėris padidėjo keletą kartų. Christy jautėsi labai palaiminta nepažįstamųjų gerumo, apie kurį ji net nesapnavo.

Štai taip žmonių gerumas, kuris nekainuoja per daug laiko ar lėšų, gali pakeisti gyvenimus. Štai tokia yra ta gerumo galia. 

POPULIARU